Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIX MP w Sztafetowym BnO termin: 24.09 .2006
K
Wicha Katarzyna 87OSiR Góra Kalwaria 128:16
Machowska Weronika 86
Wicha Iwona 87
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 130:46
Kosińska Maria 85
Florkowska Marta 82
Richert Karolina 84Flota Gdynia 134:45
Morawska Irena 62
Depta Monika 70
K-J
Szubka Barbara 91Śląsk Wrocław 147:54
Wrzesińska Agnieszka 89
Drewinowska Lucyna 88
Gwóźdź Ewa 90Orientuś Łódź 149:26
Ewiak Amelia 88
Stróżek Monika 89
Derkowska Magdalena 89Orkan-Logistyk Ostróda 150:05
Kasprzycka Agnieszka 88
Mikowska Kinga 89
M
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 124:36
Krafczyk Rafał 74
Kowalski Wojciech 82
Richert Marcin 79Flota Gdynia 124:46
Nowak Jacek 79
Porzycz Janusz 73
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 125:54
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
M-J
Parzonka Damian 91Azymut Pabianice 116:56
Gryzio Łukasz 88
Pabich Mariusz 88
Strzębicki Jakub 90OSiR Góra Kalwaria 131:58
Miłek Milan 89
Myszkowski Karol 88
Bednarczyk Kamil 88Paulinum Jelenia Góra 132:05
Konieczny Paweł 89
Nowak Michał 88
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies