Polski Związek Orientacj Sportowej
XII OOM termin: 10-14.07 .2006
K-16 klasyk
Hełminiak Magdalena 90Morena Gdańsk 40:40
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 42:17
Majchrzak Marta 90Azymut Pabianice 42:38
K-16 średni
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 28:40
Szubka Barbara 91Śląsk Wrocław 31:32
Gwóźdź Ewa 90Orientuś Łódź 31:44
K-16 sprint
Wicha Małgorzata 91OSiR Góra Kalwaria 11:25
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 11:27
Wiśniewska Hanna Śląsk Wrocław 11:37
K-JM sztafety
Piłkowska Alicja 92OSiR Góra Kalwaria 126:24
Wicha Małgorzata 91
Kołosińska Jolanta 91
Lisztwan Kamila 91Śląsk Wrocław 128:28
Szubka Barbara 91
Wiśniewska Hanna
Durtan Barbara Morena Gdańsk 129:11
Kapuścińska Marta 90
Hełminiak Magdalena 90
M-16 klasyk
Hewelt Maciej 90Flota Gdynia 39:19
Pawlak Bartosz 90Azymut Mochy 39:57
Cygler Sławomir 90Przyszłość Warszawa 45:10
M-16 średni
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 25:59
Pawlak Bartosz 90Azymut Mochy 26:36
Drągowski Kuba OKS Otwock 28:18
M-16 sprint
Drągowski Kuba OKS Otwock 11:02
Pietrzykowski Tomasz 91Azymut Pabianice 12:16
Olejnik Michał 92Azymut Pabianice 12:36
M-JM sztafety
Pietrzykowski Tomasz 91Azymut Pabianice 107:24
Parzonka Damian 91
Olejnik Michał 92
Raca Mateusz 90Azymek Zdzieszowice 107:29
Wojtynek Sebastian 90
Swancarz Grzegorz 90
Charuba Łukasz 90Orientuś Łódź 112:52
Zieliński Jakub 91
Podziński Rafał 91
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies