Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVI MP w Nocnym BnO termin: 8-9.10 .2005
K-18
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 49:25
Krajniak Karolina 87Flota Gdynia 58:00
Kocińska Agnieszka 87Orkan-Logistyk Ostróda 60:38
K-20
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 58:36
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 71:18
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 75:25
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 53:16
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 58:22
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 64:11
M-18
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 70:32
Wróblewski Grzegorz 87UNTS Warszawa 74:56
Banaszek Sebastian 88Jedynka Nowy Dwór Maz. 75:34
M-20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 77:54
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław 78:46
Olech Przemysław 85Flota Gdynia 82:35
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 63:01
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 67:46
Banach Robert 74Grunwald Poznań 68:22
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bewziuk OleksandrCzapla TomaszDembinski PatrykHijek KrzysztofJaniak PawełKoguciuk KonradKasałka KacperLichota RemigiuszMroziak PawełPutkowski TomaszSzczygieł MarcinZimoch NinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies