Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVI MP w Nocnym BnO termin: 8-9.10 .2005
K-18
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 49:25
Krajniak Karolina 87Flota Gdynia 58:00
Kocińska Agnieszka 87Orkan-Logistyk Ostróda 60:38
K-20
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 58:36
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 71:18
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 75:25
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 53:16
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 58:22
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 64:11
M-18
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 70:32
Wróblewski Grzegorz 87UNTS Warszawa 74:56
Banaszek Sebastian 88Jedynka Nowy Dwór Maz. 75:34
M-20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 77:54
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław 78:46
Olech Przemysław 85Flota Gdynia 82:35
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 63:01
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 67:46
Banach Robert 74Grunwald Poznań 68:22
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies