Polski Związek Orientacj Sportowej
XI OOM termin: 11-15.07 .2005
K-16 klasyczne
Wrzesińska Agnieszka 89Śląsk Wrocław 42:04
Gwóźdź Ewa 90Orientuś Łódź 43:54
Wegiera Ewelina 89Flota Gdynia 44:11
K-16 średniodystansowe
Schmidt Angelika 89GKS Luzino 28:45
Opanowicz Kamila 90Siódemka Rumia 31:37
Ruchała Dorota 89Strzała Wielogłowy 34:52
K-16 sprinterskie
Hełminiak Magdalena 90Dwójka Morena Gdańsk 10:47
Majchrzak Marta 90Azymut Pabianice 10:57
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 10:59
K-JM sztafety
Morawska Urszula 91Flota Gdynia 92:10
Szemplińska Monika 89
Chomka Agnieszka 90
Karpacz Anna 90Dwójka Morena Gdańsk 92:51
Kapuścińska Marta 90
Hełminiak Magdalena 90
Frączkiewicz Angelika 90Azymek Zdzieszowice 93:29
Polewska Joanna 89
Kot Oliwia 91
M-16 klasyczne
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 52:41
Konieczny Paweł 89Paulinum Jelenia Góra 53:52
Jaros Mariusz 90Śląsk Wrocław
M-16 średniodystansowe
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 26:30
Stefański Dawid 89Grunwald Poznań 27:59
Hewelt Maciej 90Dwójka Morena Gdańsk 28:28
M-16 sprinterskie
Hewelt Maciej 90Dwójka Morena Gdańsk 10:58
Mikielski Daniel 90Orkan-Logistyk Ostróda 12:20
Miśtal Mateusz 89Wawel Kraków 12:24
M-JM sztafety
Nosal Paweł 89Paulinum Jelenia Góra 118:42
Kalata Michał 89
Konieczny Paweł 89
Raca Mateusz 90Azymek Zdzieszowice 120:06
Pająk Dariusz 89
Jasiński Maciej 89
Wlazik Tomasz 89Grunwald Poznań 123:39
Wlazik Krzysztof 89
Stefański Dawid 89
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies