Polski Związek Orientacj Sportowej
XI OOM termin: 11-15.07 .2005
K-16 klasyczne
Wrzesińska Agnieszka 89Śląsk Wrocław 42:04
Gwóźdź Ewa 90Orientuś Łódź 43:54
Wegiera Ewelina 89Flota Gdynia 44:11
K-16 średniodystansowe
Schmidt Angelika 89GKS Luzino 28:45
Opanowicz Kamila 90Siódemka Rumia 31:37
Ruchała Dorota 89Strzała Wielogłowy 34:52
K-16 sprinterskie
Hełminiak Magdalena 90Dwójka Morena Gdańsk 10:47
Majchrzak Marta 90Azymut Pabianice 10:57
Gajda Monika 90UNTS Warszawa 10:59
K-JM sztafety
Morawska Urszula 91Flota Gdynia 92:10
Szemplińska Monika 89
Chomka Agnieszka 90
Karpacz Anna 90Dwójka Morena Gdańsk 92:51
Kapuścińska Marta 90
Hełminiak Magdalena 90
Frączkiewicz Angelika 90Azymek Zdzieszowice 93:29
Polewska Joanna 89
Kot Oliwia 91
M-16 klasyczne
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 52:41
Konieczny Paweł 89Paulinum Jelenia Góra 53:52
Jaros Mariusz 90Śląsk Wrocław
M-16 średniodystansowe
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 26:30
Stefański Dawid 89Grunwald Poznań 27:59
Hewelt Maciej 90Dwójka Morena Gdańsk 28:28
M-16 sprinterskie
Hewelt Maciej 90Dwójka Morena Gdańsk 10:58
Mikielski Daniel 90Orkan-Logistyk Ostróda 12:20
Miśtal Mateusz 89Wawel Kraków 12:24
M-JM sztafety
Nosal Paweł 89Paulinum Jelenia Góra 118:42
Kalata Michał 89
Konieczny Paweł 89
Raca Mateusz 90Azymek Zdzieszowice 120:06
Pająk Dariusz 89
Jasiński Maciej 89
Wlazik Tomasz 89Grunwald Poznań 123:39
Wlazik Krzysztof 89
Stefański Dawid 89
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies