Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVIII MP w Sztafetowym BnO termin: 21-22.05 .2005
K
Maj Maria 80Flota Gdynia 133:28
Morawska Irena 62
Depta Monika 70
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 146:41
Hołoga Natalia 85
Florkowska Marta 82
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 162:56
Marchlik Małgorzata 88
Kosińska Dorota 84
K-J
Kazimierska Patrycja 88Gwardia Warszawa 160:12
Tynelska Justyna 89
Najman Natalia 88
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 160:27
Wiśniewska Hanna
Maciejczyk Małgorzata 87
Krajniak Karolina 87Flota Gdynia 166:20
Szemplińska Monika 89
Orzechowska Marta 87
M
Richert Marcin 79Flota Gdynia 147:21
Nowak Jacek 76
Porzycz Janusz 73
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 149:08
Krafczyk Rafał 74
Kowalski Wojciech 82
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 151:03
Tarasiuk Paweł 84
Woźniak Sławomir 72
M-J
Szymański Paweł 87Flota Gdynia 136:03
Morawski Jacek 89
Wensław Mateusz 87
Lubkiewicz Tomasz 87Orkan-Logistyk Ostróda 147:13
Roda Łukasz 88
Mikielski Witold 88
Leśniak Piotr 87Wawel Kraków 158:45
Warmuz Tobiasz 87
Miśtal Mateusz 89
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies