Polski Związek Orientacj Sportowej
XXV MP w Długodystansowym BnO termin: 17.04 .2005
K-18
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 87:48
Ewiak Alicja 87Orientuś Łódź 95:23
Wieleba Marlena 88GKS Luzino 95:38
K-20
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 95:44
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 96:11
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 96:25
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 93:46
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 103:08
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 105:13
M-18
Włodarczyk Kamil 87Saper Kazuń 93:01
Nikielski Witold Orkan-Logistyk Ostróda 96:20
Wróblewski Grzegorz 87UNTS Warszawa 98:18
M-20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 125:06
Marcinkiewicz Grzegorz 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 126:58
Majewski Bartosz Gwardia Warszawa 128:41
M-21
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 140:32
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 142:22
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 145:59
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies