Polski Związek Orientacj Sportowej
XXV MP w Długodystansowym BnO termin: 17.04 .2005
K-18
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 87:48
Ewiak Alicja 87Orientuś Łódź 95:23
Wieleba Marlena 88GKS Luzino 95:38
K-20
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 95:44
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 96:11
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 96:25
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 93:46
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 103:08
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 105:13
M-18
Włodarczyk Kamil 87Saper Kazuń 93:01
Nikielski Witold Orkan-Logistyk Ostróda 96:20
Wróblewski Grzegorz 87UNTS Warszawa 98:18
M-20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 125:06
Marcinkiewicz Grzegorz 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 126:58
Majewski Bartosz Gwardia Warszawa 128:41
M-21
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 140:32
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 142:22
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 145:59
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a