Polski Związek Orientacj Sportowej
XIV MP w Krótkodystansowym BnO termin: 2-3.10 .2004
K-18
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 22:47
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 27:30
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 27:43
K-20
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 32:33
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 32:55
Hołoga Natalia 85Grunwald Poznań 34:21
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 27:57
Bączek-Motała Barbara 72Wawel Kraków 29:41
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 30:02
M-18
Kurowski Grzegorz Jedynka Nowy Dwór Maz. 26:37
Zimoń Paweł Paulinum Jelenia Góra 27:37
Włodarczyk Kamil 87Saper Kazuń 29:01
M-20
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 31:28
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 31:47
Weber Michał 85Śląsk Wrocław 32:20
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 26:48
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 29:00
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 29:03
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies