Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVII MP w Sztafetowym BnO termin: 29-30.05 .2004
K
Depta Monika 70Flota Gdynia 121:24
Richert Karolina 84
Maj Maria
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 126:35
Karnia Anna 80
Bączek-Motała Barbara 72
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 129:19
Hołoga Natalia 85
Florkowska Marta 82
K-J
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 126:35
Tyczkowska Agnieszka 86
Karasek Natalia 86
Grzymkiewicz Lilianna Orienuś Łódź 131:07
Ewiak Amelia 88
Ewiak Alicja 87
Jaśniewska Katarzyna Śląsk Wrocław 133:21
Drewinowska Lucyna 88
Maciejczyk Małgorzata 87
M
Richert Marcin 79Flota Gdynia 135:06
Parzewski Michał 80Grunwald Poznań 138:33
Woźniak Sławomir 72
Nowak Jacek 76Flota Gdynia
Banach Robert 74Grunwald Poznań
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 147:55
Grabowski Maciej 81
Bernaciak Aleksander 83
M-J
Łąwniczak Dawid 86Grunwald Poznań 142:33
Marciniak Tomasz
Nowacki Łukasz 86
Leszkowicz Jarosław 86Flota Gdynia 142:45
Głowacki Andrzej
Wensław Mateusz 87
Szymański Paweł Flota Gdynia 150:25
Graczyk Adrian
Lejkowski Artur
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bewziuk OleksandrCzapla TomaszDembinski PatrykHijek KrzysztofJaniak PawełKoguciuk KonradKasałka KacperLichota RemigiuszMroziak PawełPutkowski TomaszSzczygieł MarcinZimoch NinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies