Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVII MP w Sztafetowym BnO termin: 29-30.05 .2004
K
Depta Monika 70Flota Gdynia 121:24
Richert Karolina 84
Maj Maria
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 126:35
Karnia Anna 80
Bączek-Motała Barbara 72
Kosińska Maria 85Grunwald Poznań 129:19
Hołoga Natalia 85
Florkowska Marta 82
K-J
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 126:35
Tyczkowska Agnieszka 86
Karasek Natalia 86
Grzymkiewicz Lilianna Orienuś Łódź 131:07
Ewiak Amelia 88
Ewiak Alicja 87
Jaśniewska Katarzyna Śląsk Wrocław 133:21
Drewinowska Lucyna 88
Maciejczyk Małgorzata 87
M
Richert Marcin 79Flota Gdynia 135:06
Parzewski Michał 80Grunwald Poznań 138:33
Woźniak Sławomir 72
Nowak Jacek 76Flota Gdynia
Banach Robert 74Grunwald Poznań
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 147:55
Grabowski Maciej 81
Bernaciak Aleksander 83
M-J
Łąwniczak Dawid 86Grunwald Poznań 142:33
Marciniak Tomasz
Nowacki Łukasz 86
Leszkowicz Jarosław 86Flota Gdynia 142:45
Głowacki Andrzej
Wensław Mateusz 87
Szymański Paweł Flota Gdynia 150:25
Graczyk Adrian
Lejkowski Artur
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies