Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVII Indywidualne MP w BnO termin: 29-30.05 .2004
K-18
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 51:16
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 55:36
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 55:48
K-20
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 60:30
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 65:47
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 66:18
K-21
Depta Monika 70Flota Gdynia 57:59
Bączek-Motała Barbara 72Wawel Kraków 62:57
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 67:43
M-18
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 59:22
Wensław Mateusz 87Flota Gdynia 68:37
Leszkowicz Jarosław 86Flota Gdynia 69:47
M-20
Sokalski Dariusz 84UWKS WAT Warszawa 71:12
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 74:50
Konarczak Dariusz Grunwald Poznań 75:05
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 76:59
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 76:59
Banach Robert 74Grunwald Poznań 78:51
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies