Polski Związek Orientacj Sportowej
X OOM termin: 12-15.07 .2004
K-16 indywidualne
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 44:07
Ewiak Amelia 88Orienuś Łódź 45:18
Wieleba Marlena 88GKS Luzino 48:04
K-16 krótkodystansowe
Lesniak Magdalena 88Wawel Kraków 26:28
Pitura Katarzyna 88Modrzew Skwierzyna 27:09
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 28:20
K-16 sprinterskie
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 13:23
Pitura Katarzyna 88Modrzew Skwierzyna 13:32
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 14:01
K-JM sztafety
Wieleba Marlena 88GKS Luzino 117:46
Wicon Sylwia 88
Schmidt Angelika 89
Kazimierska Patrycja 88Gwardia Warszawa 122:04
Tynelska Justyna 89
Najman Natalia 88
Kołodziejska Karolina 88Grunwald Poznań 127:34
Stróżyk Anna 89
Piotrowska Agnieszka 88
M-16 indywidualne
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 49:04
Myszkowski Karol 88OSiR Góra Kalwaria 49:36
Stafański Dawid 89Grunwald Poznań 49:40
M-16 krótkodystansowe
Banaszek Sebastian 88Jedynka Nowy Dwór Maz. 24:34
Nowak Michał 88Paulinum Jelenia Góra 25:34
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 25:52
M-16 sprinterskie
Zawodnik Łukasz 88Olesniczanka 13:36
Jasiński Maciej 89Azymutek Zdzieszowice 14:15
Mikielski Witold 88Orkan-Logistyk Ostróda 14:25
M-JM sztafety
Strzębicki Jakub 90OSiR Góra Kalwaria 118:03
Strzębicki Szymon 89
Myszkowski Karol 88
Pabich Mariusz 88Azymut Pabianice 121:46
Gryzio Łukasz 88
Pawłowski Przemysław 88
Wróblewski Wojciech 88Orkan-Logistyk Ostróda 126:35
Rado Łukasz 88
Mikielski Witold 88
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Bewziuk OleksandrCzapla TomaszDembinski PatrykHijek KrzysztofJaniak PawełKoguciuk KonradKasałka KacperLichota RemigiuszMroziak PawełPutkowski TomaszSzczygieł MarcinZimoch NinaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies