Polski Związek Orientacj Sportowej
X OOM termin: 12-15.07 .2004
K-16 indywidualne
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 44:07
Ewiak Amelia 88Orienuś Łódź 45:18
Wieleba Marlena 88GKS Luzino 48:04
K-16 krótkodystansowe
Lesniak Magdalena 88Wawel Kraków 26:28
Pitura Katarzyna 88Modrzew Skwierzyna 27:09
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 28:20
K-16 sprinterskie
Drewinowska Lucyna 88Śląsk Wrocław 13:23
Pitura Katarzyna 88Modrzew Skwierzyna 13:32
Najman Natalia 88Gwardia Warszawa 14:01
K-JM sztafety
Wieleba Marlena 88GKS Luzino 117:46
Wicon Sylwia 88
Schmidt Angelika 89
Kazimierska Patrycja 88Gwardia Warszawa 122:04
Tynelska Justyna 89
Najman Natalia 88
Kołodziejska Karolina 88Grunwald Poznań 127:34
Stróżyk Anna 89
Piotrowska Agnieszka 88
M-16 indywidualne
Jasiński Maciej 89Azymek Zdzieszowice 49:04
Myszkowski Karol 88OSiR Góra Kalwaria 49:36
Stafański Dawid 89Grunwald Poznań 49:40
M-16 krótkodystansowe
Banaszek Sebastian 88Jedynka Nowy Dwór Maz. 24:34
Nowak Michał 88Paulinum Jelenia Góra 25:34
Morawski Jacek 89Flota Gdynia 25:52
M-16 sprinterskie
Zawodnik Łukasz 88Olesniczanka 13:36
Jasiński Maciej 89Azymutek Zdzieszowice 14:15
Mikielski Witold 88Orkan-Logistyk Ostróda 14:25
M-JM sztafety
Strzębicki Jakub 90OSiR Góra Kalwaria 118:03
Strzębicki Szymon 89
Myszkowski Karol 88
Pabich Mariusz 88Azymut Pabianice 121:46
Gryzio Łukasz 88
Pawłowski Przemysław 88
Wróblewski Wojciech 88Orkan-Logistyk Ostróda 126:35
Rado Łukasz 88
Mikielski Witold 88
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies