Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIV MP w Długodystansowym BnO termin: 4.04 .2004
K-18
Wicha Iwona 87OSiR Góra Kalwaria 110:31
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 123:31
Orzechowska Marta 87Flota Gdynia 125:26
K-20
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 131:12
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 134:54
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław 142:31
K-21
Maj Maria Flota Gdynia 141:16
Morawska Irena 62Flota Gdynia 170:34
Dżygało Katarzyna Jedynka Nowy Dwór Maz. 190:25
M-18
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 101:21
Włodarczyk Łukasz Saper Kazuń 104:20
Nowacki Łukasz 86Grunwald Poznań 104:27
M-20
Załęski Marcin 84Grunwald Poznań 121:10
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 122:15
Sokalski Dariusz 84UWKS WAT Warszawa 129:58
M-21
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 136:35
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 145:23
Richter Marcin 79Flota Gdynia 146:39
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banach KrzysztofBartoszuk MagdalenaDżygało AndrzejIwankowski KacperJurdeczka KingaJuraszewski IgorJackowiak JacekLewalski PiotrNiciejewska JuliaPesta AdamPacek KarolinaSiemieńczuk WiktorWątorek KarolinaWysopal EdytaŻochowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a