Polski Związek Orientacj Sportowej
XXVI MP w Sztafetowym BnO termin: 11.05 .2003
K
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 171:16
Dębska Anna 83
Koślacz Julia 84
Richter Karolina 84Flota Gdynia 174:40
Walkowiak Beata 84
Koślacz Julia 84
Wrzosek Małgorzata 83Grunwald Poznań 189:17
Marciniak Agnieszka 77
Florkowska Marta 82
K-J
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 159:02
Bankiewicz Anna
Karwatka Agata 85
Majewska Karolina 87Grunwald Poznań 160:00
Hołoga Natalia 85
Kosińska Maria 85
Rewera Dagny Flota Gdynia 182:54
Orzechowska Marta 87
Kopka Katarzyna 86
M
Kowalczyk Jacek 84Flota Gdynia 157:45
Bernaciak Aleksander 83
Grabowski Maciej 81
Załęski Marcin 84Grunwald Poznań 161:59
Kolasiński Łukasz 78
Parzewski Michał 80
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 165:51
Kowalski Wojciech 82
Krasulak Daniel
M-J
Gawor Piotr Śląsk Wrocław 154:27
Weber Michał 85
Pancerowicz Tomasz 86
Gajkowski Bartosz 85Wawel Kraków 154:40
Warmuz Tobiasz 87
Mazurek Filip 86
Kurowski Grzegorz Jedynka Nowy Dwór Maz. 159:58
Kurek Jarosław
Marcinkiewicz Grzegorz 85
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies