Polski Związek Orientacj Sportowej
XXV MP w Sztafetowym BnO termin: 1.09 .2002
K
Heczko Katarzyna Grunwald Poznań
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław
Krasuska Tatiana UWKS-WAT Warszawa
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań
Poliakowa Tatiana UWKS-WAT Warszawa
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 151:36
Marciniak Agnieszka 77Grunwald Poznań 159:21
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 160:10
K-J
Sygut Agnieszka 84Flota Gdynia
Kulpa Marta 84Paulinum Jelenia Góra
Banakiewicz Anna 85Śląsk Wrocław
Koślacz Julia 84
Walkowiak Beata 84Flota Gdynia
Wiśniewska Joanna 85Paulinum Jelenia Góra
Karwatka Agata 85Śląsk Wrocław 106:54
Baranowicz Klaudia 84Paulinum Jelenia Góra 123:46
Richert Karolina 84Flota Gdynia 124:00
M
Parzewski Michał 80Grunwald Poznań 135:45
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 143:00
Nowak Maciej
Porzycz Janusz 73
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 144:14
Kowalski Wojciech 82
Dwojak Wojciech 81
M-J
Olech Przemysław 85Flota Gdynia 127:02
Leszkowicz Jarosław 86
Kowalczyk Jacek 84
Tarasiuk Paweł 84Orkan-Logistyk Ostróda 133:22
Kasprzycki Dawid
Załęski Marcin 84
Kurowski Grzegorz Jedynka Nowy Dwór Maz. 135:07
Dżygało Michał 84
Marcinkiewicz Grzegorz 85
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies