Polski Związek Orientacj Sportowej
II MP w Sprinterskim BnO termin: 31.08 .2002
K-18
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 15:31
Wiśniewska Joanna 85Paulinium Jelenia Góra 16:16
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 17:09
K-20
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 16:35
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 17:41
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 18:17
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 17:20
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 17:58
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 19:14
M-18
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 14:34
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 14:53
Załęski Marcin 84Orkan-Logistyk Ostróda 15:10
M-20
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 16:02
Krzemiński Paweł 82UWKS-WAT Warszawa 16:53
Warmuz Łukasz 83Wawel Kraków 18:11
M-21
Nowak Jacek 76Flota Gdynia 16:05
Banach Robert 74Grunwald Poznań 16:27
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 16:35
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies