Polski Związek Orientacj Sportowej
VIII OOM termin: 18-21.08 .2002
K-16 indywidualne
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 39:17
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 45:00
Orzechowska Marta 87Flota Gdynia 45:34
K-16 krótkodystansowe
Karasek Natalia 86Śląsk Wrocław 22:26
Ewiak Alicja 87Orientuś Łódź 23:10
Kopka Katarzyna 86Flota Gdynia 23:10
K-16 sprinterskie
Grzelak Agnieszka 86Jedynka Nowy Dwór Maz. 7:50
Machowska Weronika 86OSiR Góra Kalwaria 8:26
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 8:32
K-JM sztafety
Traum Marta 86Śląsk Wrocław 102:02
Tyczkowska Agnieszka 86
Karasek Natalia 86
Grzymkiewicz Lilianna Orientuś Łódź 102:10
Ewiak Amelia 88
Ewiak Alicja 87
Jaśniewska Katarzyna Śląsk Wrocław 113:48
Dyjok Ewelina
Maciejczyk Małgorzata 87
M-16 indywidualne
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 51:55
Lejkowski Artur Flota Gdynia 55:56
Kurek Jarosław Jedynka Nowy Dwór Maz. 58:12
M-16 krótkodystansowe
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 18:51
Pancerowicz Tomasz 86Śląsk Wrocław 19:02
Łąwniczak Dawid 86Grunwald Poznań 19:23
M-16 sprinterskie
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 7:56
Szatkowski Jan Flota Gdynia 8:21
Łąwniczak Dawid 86Grunwald Poznań 8:23
M-JM sztafety
Flota Gdynia
Flota Gdynia
Jedynka Nowy Dwór Maz.
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies