Polski Związek Orientacj Sportowej
XI MP w Krótkodystansowym BnO termin: 14.09 .2001
K-18
Richter Karolina 84Flota Gdynia 27:12
Kraj Anna 84Śląsk Wrocław 27:13
Walkowiak Beata 84Flota Gdynia 27:17
K-20
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 30:45
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 34:24
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 37:39
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 26:37
Depta Monika 70Flota Gdynia 26:52
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 27:47
M-18
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 25:37
Tarasiuk Paweł 84Orkan-Logistyk Ostróda 26:56
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 27:19
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 26:09
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 26:59
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 31:12
M-21
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 26:23
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 26:25
Banach Robert 74Grunwald Poznań 27:21
11.08 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap110.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 2
Bitner MarcinFormella KorneliaGadecki MichałGrono MiłoszHyjek AdamKurek JolantaKreft OliwiaKrzywda TomaszMikołajczak JuliaPaszyński JózefPerduta AleksandraSzamota OtyliaSchmidt AnnaWoźniak JanŁubis MichałŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies