Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP w Sztafetowym BnO termin: 13.09.1981
juniorki
Wieszczeczyńska Alicja 63Start Leszno 107:49
Marek Renata 64
Tomczyk Aleksandra 64
Cieślak Barbara 64Zamonit Katowice 114:57
Kuczka Małgorzta 64
Nowak Małgorzata 63
Schmidt E Start Leszno 121:59
Walczewska Małgorzata 65
Donaj Anna 65
juniorzy
Parfianowicz Marcin 63Warszawianka 97:35
Wołowczyk Marek 63
Wołek Andrzej 64
Sznycer Jarosław 65Start Leszno 100:17
Kozłowski Jacek 63
Dutkowski Adam 63
Czajkowski Piotr 64Zamonit Katowice 102:28
Dastyk A
Lach Janusz 63
seniorki
Kozłowska Beata 62Start Leszno 124:42
Motała Hanna 60
Walenciak Alicja 63
Makulska Alicja 58OKS Otwock 130:00
Żebrowska Marzena 62
Piekarz Izabela 57
Łuczak Danuta 61Stal-WZTSP Warszawa 134:47
Piegat Ewa 44
Józefowicz A
seniorzy
Konstanciak Andrzej 59Wawel Kraków 141:37
Dylczyk Andrzej 58
Parfianowicz Ludomir 55
Smeja Wiesław 62Start Gdańsk 154:30
Porzycz Jerzy 61
Parzewski Jerzy 52
Braun Paweł 53Calisia Kalisz 160:36
Szymański Lech 62
Kmieciński Jarosław 62
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banach KrzysztofBartoszuk MagdalenaDżygało AndrzejIwankowski KacperJurdeczka KingaJuraszewski IgorJackowiak JacekLewalski PiotrNiciejewska JuliaPesta AdamPacek KarolinaSiemieńczuk WiktorWątorek KarolinaWysopal EdytaŻochowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a