Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIII MP w Sztafetowym BnO termin: 9-10.09 .2000
K
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 124:42
Kruczek Barbara 81
Szczurek Katarzyna 80
Słomska Hanna 64Flota Gdynia 125:45
Konkol Wioletta 80
Socha Beata 73
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 132:05
Kamińska Jolanta 78
Krasuska Klara 81
K-J
Wróbel Katarzyna 82Grunwald Poznań 97:51
Wrzosek Małgorzata 83
Florkiewicz Marta 82
Kreja Anna 84Śląsk Wrocław 103:44
Weber Anna 83
Dębska Anna 83
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 106:59
Księżopolska Magdalena 82
Kosińska Dorota 84
M
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 128:03
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 129:37
Nowicki Krzysztof 81
Porzycz Janusz 73
Cych Piotr 68Śląsk Wrocław 133:41
Dwojak Wojciech 81
Krafczyk Rafał 74
M-J
Banakiewicz Adam 84Śląsk Wrocław 124:10
Krawczyk Maciej 83
Kowalski Wojciech 82
Bartnik Konrad 82UWKS-WAT Warszawa 124:18
Sokalski Dariusz 84
Sokalski Krzysztof 82
Patejko Przemysław 82Gwardia Warszawa 129:20
Przybyła Leszek 83
Socha Marek 84
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies