Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIII MP w Sztafetowym BnO termin: 9-10.09 .2000
K
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 124:42
Kruczek Barbara 81
Szczurek Katarzyna 80
Słomska Hanna 64Flota Gdynia 125:45
Konkol Wioletta 80
Socha Beata 73
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 132:05
Kamińska Jolanta 78
Krasuska Klara 81
K-J
Wróbel Katarzyna 82Grunwald Poznań 97:51
Wrzosek Małgorzata 83
Florkiewicz Marta 82
Kreja Anna 84Śląsk Wrocław 103:44
Weber Anna 83
Dębska Anna 83
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 106:59
Księżopolska Magdalena 82
Kosińska Dorota 84
M
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 128:03
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 129:37
Nowicki Krzysztof 81
Porzycz Janusz 73
Cych Piotr 68Śląsk Wrocław 133:41
Dwojak Wojciech 81
Krafczyk Rafał 74
M-J
Banakiewicz Adam 84Śląsk Wrocław 124:10
Krawczyk Maciej 83
Kowalski Wojciech 82
Bartnik Konrad 82UWKS-WAT Warszawa 124:18
Sokalski Dariusz 84
Sokalski Krzysztof 82
Patejko Przemysław 82Gwardia Warszawa 129:20
Przybyła Leszek 83
Socha Marek 84
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies