Polski Związek Orientacj Sportowej
XXIII MP Indywidualne w BnO termin: 9-10.09 .2000
K-18
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 66:03
Dębska Anna 83Śląsk Wrocław 66:19
Czajka Izabela 82OKS Otwock 67:36
K-20
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 77:47
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 87:40
Szczurek Katarzyna 80Wawel Kraków 90:23
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 65:00
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 69:00
Socha Beata 73Flota Gdynia 79:47
M-18
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 59:14
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 60:45
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 61:42
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 75:21
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 75:22
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 76:20
M-21
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 73:43
Banach Robert 74Grunwald Poznań 74:53
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 78:45
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies