Polski Związek Orientacj Sportowej
VI OOM termin: 13-16.07 .2000
K-16 indywidualne
Ziółko Kinga 84Wawel Kraków 45:51
Sygut Agnieszka 84Flota Gdynia 49:02
Kosińska Maria 85Azymut Mochy 51:14
K-16 krótki
Panas Dagmara 85UWKS-WAT Warszawa 26:31
Bojka Hanna 85GKS Luzino 28:58
Kortas Dorota 84Flota Gdynia 31:29
K-JM sztafety
Kosińska Małgorzata 86Gwardia Warszawa 122:53
Stasiak Katarzyna 84
Kosińska Dorota 84
Richter Karolina 84Flota Gdynia 123:20
Strzelczyk Katarzyna 85
Król Joanna 84
Sygut Agnieszka 84Flota Gdynia 143:16
Kortas Dorota 84
Walkowiak Beata 84
M-16 indywidualne
Załęski Marcin 85Orkan Logistyk Ostróda 43:09
Marcinkiewicz Grzegorz 85NOSiR Nowy Dwór Maz. 46:14
Konarczak Dariusz 84Grunwald Poznań 50:37
M-16 krótki
Załęski Marcin 84Orkan Logistyk Ostróda 25:48
Marcinkiewicz Grzegorz 85NOSiR Nowy Dwór Maz. 27:10
Wasilewski Marcin 84Saper Kazuń 29:15
M-JM sztafety
Baran Adam 85NOSiR Nowy Dwór Maz. 126:51
Dżygało Michał 84
Marcinkiewicz Grzegorz 85
Wojtowicz Jacek 85UWKS-WAT Warszawa 132:33
Kubicki Michał 84
Sokalski Dariusz 84
Mazurek Filip 86Wawel Kraków 146:59
Tomczyk Tomasz 84
Bobowski Tomasz 84
10.21 V Bukowa Cup - Etap 310.20 V Bukowa Cup - Etap 210.19 V Bukowa Cup - Etap 110.14 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu średniodystansowym10.13 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski w biegu nocnym10.07 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 12 - średniodystansowy BnO10.07 Puchar Warszawy 2018 - Bieg średniodystansowy10.07 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - dystans średni10.06 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - Runda 11 - średniodystansowy BnO10.06 Puchar Warszawy 2018 - City race10.06 Mistrzostwa woj. pomorskiego - bieg nocny10.06 Mistrzostwa Śląska w BnO - dystans średni10.06 Puchar Warszawy 2018 - Bieg nocny09.30 MMM strefa A - dystans klasyczny09.30 MMM strefa C - etap 3 klasyk09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa B - bieg sprinterski09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.29 MMM strefa C - Etap 1 sprint09.29 MMM strefa A - Sprinterski BnO09.29 MMM strefa B - bieg klasyczny09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg średniodystansowy09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 1
Domagała PatrycjaKleczewska KlaudiaKula AgataLibner WojciechMichalska NadiaMoszyńska KatarzynaOdolecki FilipSzala MałgorzataTopolewska WeronikaUsowski MateuszWicha KatarzynaWesołowski RafałWicha IwonaZych LeszekŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies