Polski Związek Orientacj Sportowej
I MP w Parkowym BnO termin: 13.05 .2000
K-16
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 11:42
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 12:01
Richter Karolina 84Flota Gdynia 13:54
K-18
Czajka Izabela 82OKS Otwock 13:18
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 14:38
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 15:12
K-20
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 15:02
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 16:27
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 17:48
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 12:56
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 14:10
Brózdowska Agnieszka 77Grunwald Poznań 14:48
M-16
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 9:13
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 10:37
Załęski Marcin 84Orkan Ostróda 11:13
M-18
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 11:48
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 12:19
Bartnik Konrad 82UWKS-WAT Warszawa 12:25
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 12:17
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 12:36
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 13:32
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 12:10
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 12:28
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 12:50
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a