Polski Związek Orientacj Sportowej
I MP w Parkowym BnO termin: 13.05 .2000
K-16
Koślacz Julia 84Śląsk Wrocław 11:42
Kosińska Dorota 84Gwardia Warszawa 12:01
Richter Karolina 84Flota Gdynia 13:54
K-18
Czajka Izabela 82OKS Otwock 13:18
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 14:38
Trojecka Marta 83Gwardia Warszawa 15:12
K-20
Konkol Wioletta 80Flota Gdynia 15:02
Krasuska Klara 81UWKS-WAT Warszawa 16:27
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 17:48
K-21
Górnicka-Antonowicz Anna 68UNTS Warszawa 12:56
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 14:10
Brózdowska Agnieszka 77Grunwald Poznań 14:48
M-16
Sokalski Dariusz 84UWKS-WAT Warszawa 9:13
Socha Marek 84Gwardia Warszawa 10:37
Załęski Marcin 84Orkan Ostróda 11:13
M-18
Kowalski Wojciech 82Śląsk Wrocław 11:48
Krawczyk Maciej 83Śląsk Wrocław 12:19
Bartnik Konrad 82UWKS-WAT Warszawa 12:25
M-20
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 12:17
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 12:36
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 13:32
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 12:10
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 12:28
Krafczyk Rafał 74Śląsk Wrocław 12:50
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies