Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP Indywidualne w BnO termin: 12.09.1981
K-15
Kaczkowska Renata 65Calisia Kalisz 52:58
Pawlik Agata 65Calisia Kalisz 61:41
Wysocka Anna 66OKS Otwock 67:52
K-17
Kociszewska Dorota 64OKS Otwock 73:25
Adamek Mariola 63Start Iława 78:06
Wachnik Elzbieta 64OKS Otwock 79:56
K-19
Walenciak Alicja 63Start Leszno 70:38
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 71:37
Kordowska Jadwiga 61Warszawianka 74:19
M-15
Sznycer Jarosław 65Start Leszno 50:32
Olszanka Artur 66OKS Otwock 54:19
Świnoga Waldemar 65Start Tomaszów 57:04
M-17
Wołowczyk Marek 63Warszawianka 56:45
Kozłowski Grzegorz 63OKS Otwock 60:00
Dutkowski Adam 63Start Leszno 60:42
M-19
Kmieciński Jarosław 62Calisia Kalisz 74:09
Bakun Leszek 61Start Olsztyn 77:55
Dyzio Włodzimierz 61Syrenka Warszawa 79:35
M-21
Olech Andrzej 59Start Lublin 80:09
Parfianowicz Ludomir 55Wawel Kraków 83:24
Mossakowski Przemysław 60Warszawianka 83:29
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Flisak ŻanetaGrzenkowicz KingaJahnz MartaJędryka AgataKubicka ZuzannaNiedbała MateuszPilarczyk BartłomiejSzozda DominikaTywonek JanVlasiuk YaroslavWierzbiński PiotrZalega MateuszŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a