Polski Związek Orientacj Sportowej
IV MP Indywidualne w BnO termin: 12.09.1981
K-15
Kaczkowska Renata 65Calisia Kalisz 52:58
Pawlik Agata 65Calisia Kalisz 61:41
Wysocka Anna 66OKS Otwock 67:52
K-17
Kociszewska Dorota 64OKS Otwock 73:25
Adamek Mariola 63Start Iława 78:06
Wachnik Elzbieta 64OKS Otwock 79:56
K-19
Walenciak Alicja 63Start Leszno 70:38
Czerwińska Agata 60Start Gdańsk 71:37
Kordowska Jadwiga 61Warszawianka 74:19
M-15
Sznycer Jarosław 65Start Leszno 50:32
Olszanka Artur 66OKS Otwock 54:19
Świnoga Waldemar 65Start Tomaszów 57:04
M-17
Wołowczyk Marek 63Warszawianka 56:45
Kozłowski Grzegorz 63OKS Otwock 60:00
Dutkowski Adam 63Start Leszno 60:42
M-19
Kmieciński Jarosław 62Calisia Kalisz 74:09
Bakun Leszek 61Start Olsztyn 77:55
Dyzio Włodzimierz 61Syrenka Warszawa 79:35
M-21
Olech Andrzej 59Start Lublin 80:09
Parfianowicz Ludomir 55Wawel Kraków 83:24
Mossakowski Przemysław 60Warszawianka 83:29
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Harasymiuk KingaJagieła AngelikaKucharek PaulinaKmieć KrystianMordak PiotrMałachowski AdamMelzer SzymonMichalik MaciejNowak DawidOżarski RomualdOrzechowska AgnieszkaPiekutowski NikitaPiekutowski MaxPaczkowski DawidRosik MarekRaburski MarekWojteczek AdrianaZawodnik TolaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies