Polski Związek Orientacj Sportowej
XXII MP w Sztafetowym BnO termin: 13.06 .1999
K
Dura Magdalena 71Śląsk Wrocław 143:14
Matuszkiewicz Aneta 76
Kozłowska Ewa 76
Goździk Monika 80Wawel Kraków 147:34
Karnia Anna 80
Bączek Barbara 72
Socha Beata 73Flota Gdynia 149:31
Konkol Wioletta 80
Depta Monika 70
K-J
Mikulec Monika 81Wawel Kraków 135:51
Kruczek Barbara 81
Bator Ewelina 82
Wróbel Katarzyna 82Grunwald Poznań 146:50
Białkowska Paulina 82
Florkowska Marta 82
Olech Dorota 82Flota Gdynia 152:09
Maj Ewa 83
Lubocka Małgorzata 81
M
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 169:25
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 171:05
Moszkowicz Paweł 67
Ślusarczyk Tomasz 74
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 179:32
Mikusiński Dariusz 73
Stachwiak Maciej 79
M-J
Bernaciak Aleksander 83Flota Gdynia 131:41
Grabowski Maciej 81
Nowicki Krzysztof 81
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 137:54
Knakiewicz Michał 81
Dwojak Wojciech 81
Patejko Przemysław 82Przyszłość Warszawa 145:53
Ludwiszewski Dariusz 81
Parzych Michał 81
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies