Polski Związek Orientacj Sportowej
XXII MP Indywidualne w BnO termin: 12.06 .1999
K-18
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 61:13
Bator Ewelina 82Wawel Kraków 64:08
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 67:39
K-20
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 63:17
Karnia Anna 80Wawel Kraków 64:53
Goździk Monika 80Wawel Kraków 73:20
K-21
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 69:06
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 71:58
Górnicka Anna 68UNTS Warszawa 72:31
M-18
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 65:02
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 66:06
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 67:33
M-20
Tadejewski Paweł 79MOS Ostróda 78:18
Szymerowski Artur 79Flota Gdynia 78:32
Stachowiak Maciej 79Grunwald Poznań 78:41
M-21
Banach Robert 74Grunwald Poznań 88:05
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 89:37
Gronostaj Grzegorz 74Śląsk Wrocław 92:06
06.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO03.24 Powitanie wiosny - etap110.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk
Banach KrzysztofBartoszuk MagdalenaDżygało AndrzejIwankowski KacperJurdeczka KingaJuraszewski IgorJackowiak JacekLewalski PiotrNiciejewska JuliaPesta AdamPacek KarolinaSiemieńczuk WiktorWątorek KarolinaWysopal EdytaŻochowski ArturŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies
cf403f243f8adab7b9330b06eea7f4594a96806a