Polski Związek Orientacj Sportowej
XIX MP w Długodystansowym BnO termin: 18.04 .1999
K-18
Czajka Izabela 82OKS Otwock 93:55
Kruczek Barbara 81Wawel Kraków 99:10
Florkowska Marta 82Grunwald Poznań 99:13
K-20
Milejska Anna 79Śląsk Wrocław 100:10
Goździk Monika 80Wawel Kraków 106:21
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 113:56
K-21
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 107:08
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 118:12
Depta Monika 70Flota Gdynia 124:40
M-18
Nowicki Krzysztof 81Flota Gdynia 93:59
Dwojak Wojciech 81Śląsk Wrocław 96:36
Grabowski Maciej 81Flota Gdynia 97:14
M-20
Stachowiak Maciej 79Grunwald Poznań 113:25
Parzewski Michał 80Wawel Kraków 115:21
Szymerowski Artur 79Flota Gdynia 117:42
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 134:42
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań 141:34
Banach Robert 74Grunwald Poznań 146:01
09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 1
Gierus MateuszHarazin KarolinaKurek JarosławKwidzyńska DorotaKołakowska AnnaKot SaraKędziak MartaLeska ArkadiuszMłynarczyk MaksymilianMikulska EwelinaPabich TomaszPojda AdamRezmer SebastianRosłaniec MateuszSerzhanov KirillSawościanik JakubStefaniak SandraSkrzypczak PaulinaWójcik DariuszZaradzki ArkadiuszŚmigiel BarbaraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies