Polski Związek Orientacj Sportowej
XXI MP w Sztafetowym BnO termin: 6.09.1998
K
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 183:10
Sobczyńska Joanna
Kozłowska Ewa 76
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 196:52
Kwiatkowska Jolanta
Kamińska Jolanta 78
Stawicka Agnieszka 80Śląsk Wrocław 203:37
Dura Magdalena 71
Milejska Anna 79
K-J
Wróbel Katarzyna 82Grunwald Poznań 164:38
Walendowska Monika 81
Skrzypek Natalia 80
Zbroja Justyna 80Flota Gdynia 179:38
Lubocka Małgorzata 81
Konkol Wioletta 80
Goździk Monika 80Wawel Kraków 185:33
Kruczek Barbara 81
Karnia Anna 80
M
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 195:04
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Richter Marcin 79Flota Gdynia 203:59
Nowak Jacek 76
Porzycz Janusz 73
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 210:22
Mikusiński Dariusz 73
Stachowiak Maciej 79
M-J
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 173:42
Knakiewicz Michał 81
Dwojak Wojciech 81
Zgoda Marcin 80Wawel Kraków 176:32
Indyka Maciej
Parzewski Michał 80
Szewczak Marek 80Pogoń Siedlce 182:12
Janiak Paweł
Bala Radosław 80
09.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle
Czampiel KatarzynaChodukiewicz EdytaDrągowski MarekGodlewska RoksanaJarząb NataliaKarwatka AgataMajasow AgataNowak-Skorupa MagdaNowak-Skorupa MagdalenaNowak ZofiaNetkowski TymonRabęda WiktoriaSzeliga BartoszSzczęsna MałgorzataWasilewska OlgaWapiński MaciejŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies