Polski Związek Orientacj Sportowej
XXI MP w Sztafetowym BnO termin: 6.09.1998
K
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 183:10
Sobczyńska Joanna
Kozłowska Ewa 76
Kamińska Elżbieta 79UWKS-WAT Warszawa 196:52
Kwiatkowska Jolanta
Kamińska Jolanta 78
Stawicka Agnieszka 80Śląsk Wrocław 203:37
Dura Magdalena 71
Milejska Anna 79
K-J
Wróbel Katarzyna 82Grunwald Poznań 164:38
Walendowska Monika 81
Skrzypek Natalia 80
Zbroja Justyna 80Flota Gdynia 179:38
Lubocka Małgorzata 81
Konkol Wioletta 80
Goździk Monika 80Wawel Kraków 185:33
Kruczek Barbara 81
Karnia Anna 80
M
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 195:04
Woźniak Sławomir 72
Banach Robert 74
Richter Marcin 79Flota Gdynia 203:59
Nowak Jacek 76
Porzycz Janusz 73
Nowak Remigiusz 72Grunwald Poznań 210:22
Mikusiński Dariusz 73
Stachowiak Maciej 79
M-J
Krasulak Daniel 81Śląsk Wrocław 173:42
Knakiewicz Michał 81
Dwojak Wojciech 81
Zgoda Marcin 80Wawel Kraków 176:32
Indyka Maciej
Parzewski Michał 80
Szewczak Marek 80Pogoń Siedlce 182:12
Janiak Paweł
Bala Radosław 80
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Baron DawidCiwoniuk AleksanderCzoch KarolinaDolatowski PiotrGarczarek JustynaJurdeczka DamianKowalski PawełKowalczyk MajaMajorowski ErykSzwancarz GrzegorzUstach KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies