Polski Związek Orientacj Sportowej
XXI MP Indywidualne w BnO termin: 5.09.1998
K-18
Skrzypek Natalia 80Grunwald Poznań 63:45
Zbroja Justyna 80Flota Gdynia 68:46
Stawicka Agnieszka 80Śląsk Wrocław 69:50
K-20
Stankiewicz Małgorzata 79Grunwald Poznań 75:12
Milejska Anna 79Śląsk Wrocław 78:47
Kamińska Jolanta 78UWKS-WAT Warszawa 82:47
K-21
Kozłowska Ewa 76Śląsk Wrocław 69:02
Bączek Barbara 72Wawel Kraków 79:59
Matuszkiewicz Aneta 76Śląsk Wrocław 88:04
M-18
Grabowski Maciej 81MOS Wejherowo 67:12
Bala Radosław 80Pogoń Siedlce 67:14
Knakiewicz Michał 81Śląsk Wrocław 70:30
M-20
Kolasiński Łukasz 78Grunwald Poznań 86:17
Jasnowski Marcin 79Śląsk Wrocław 91:14
Richter Marcin 79Flota Gdynia 94:00
M-21
Porzycz Janusz 73Flota Gdynia 90:55
Woźniak Sławomir 72Grunwald Poznań "93""03
Banach Robert 74Grunwald Poznań 94:13
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Andrzejewski MiłoszBrzeski AndrzejBobrowski WojciechBargiel BeataBagińska KatarzynaGalla JacekGrabiec MikołajGajcy DamianGarmulewicz FilipJanczara NataliaKarkowski WaldemarKlasa TomaszKopiczko KonradKasprzak ArturKokosza BłażejMaik MateuszMotała DąbrówkaOlszewski PiotrOćwieja EwaPawełczyk KacperPorzycz ZbigniewPauch ErykSochacki DawidTelatyńska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies