Polski Związek Orientacj Sportowej
Medale Mistrzostw Polski
Nazwa  Miejsce TerminUwagi
wykaz przygotowany dzięki pomocy m.in. p. Zbigniewa Kostki
2017
MP w RJnO sztafeta dwuzmianowa Nawojowa Góra 01.04
MP w Długodystansowym BnO Wzgórza Dylewskie 08.04
2016
Długodystansowe MP w BnO Suwałki 17.04
MP w RJnO na dystansie klasycznym Zdzieszowice 24.04
MP w RJnO na dystansie średnim Czarna Białostocka 26.05
Sprinterskie MP w BnO Łódź 4.06
MP w Sztafetowym Sprinterskim BnO Uniejów 05.06
MP w RJnO na dystansie spritnerskim Oborniki Śląskie 10.09
MP w Klasycznym BnO Batorz 17.09
MP w Sztafetowym BnO Batorz 18.09
MP w Nocnym BnO Zielona Góra 1.10
MP w Średniodystansowym BnO Zielona Góra 2.10
MP w RJnO sztafeta dwuzmianowa Czerwonak 8.10
MP w RJnO na dystansie długim Czerwonak 9.10
2015
Długodystansowe MP w BnO Sztutowo 12.04
Sprinterskie MP w BnO Kraków 30.05
Średniodystansowe MP w BnO Kraków 31.05
MP w Klasycznym BnO Jakuszyce 19.09
MP w Sztafetowym BnO Jelenia Góra 20.09
MP w Nocnym BnO Wrocław 17.10
MP w Sztafetowym Sprinterskim BnO Wrocław 18.10
MP w Sztafetowym Sprinterskim BnO seniorów Wrocław 07.11
MP w Sprinterskim NBnO Żelazko k. Ogrodzieńca 07.02
MP w Klasycznym NBnO Żelazko k. Ogrodzieńca 08.02
MP w Sztafetowym NBnO Żelazko k. Ogrodzieńca 07.02
MP w RJnO na dystansie średnim Lucynów 25.04
MP w RJnO w scorelauf Lucynów 26.04
MP w RJnO na dystansie długim Supraśl 03.05
MP w RJnO sztafety mix Supraśl 02.05
MP w RJnO na dystansie spritnerskim Dąbrowa Górnicza 26.09
MP w RJnO sztafety dwuzmianowe Dąbrowa Górnicza 26.09
MP w RJnO na dystansie klasycznym Dąbrowa Górnicza 27.09
MP w Orientacji Precyzyjnej- PreO 4 Warszawa-Bemowo 13.06
MP w Orientacji Precyzyjnej- TempO 4 Warszawa-Bemowo 14.06
2014
Długodystansowe MP w BnO Mechowo 13.04
Sprinterskie MP w BnO Warszawa 07.06
Średniodystansowe MP w BnO Młodzieszyn 08.06
MP w Klasycznym BnO Nowy Dwór Wejherowski 20.09
MP w Nocnym BnO Warszawa 4.10
MP w Sztafetowym BnO Nowy Dwór Wejherowski 21.09
MP w Sprinterskim Sztafetowym BnO Warszawa 5.10
2013
Długodystansowe MP w BnO Kraków 13.10
Sprinterskie MP w BnO Zamość 7.06
Średniodystansowe MP w BnO Jacnia 8.06
2012
Długodystansowe MP w BnO Załęcze Małe k. Wielunia, 14.10
Sprinterskie MP w BnO Poznań 1.06
Średniodystansowe MP w BnO Czerwonak k. Poznania 2.06
2011
Długodystansowe MP w BnO Przewóz 22.10
Sprinterskie MP w BnO Nowy Wiśnicz 3.06
Średniodystansowe MP w BnO Pogwizdów 4.06
2010
Długodystansowe MP w BnO Sulejów 17.10
Sprinterskie MP w BnO Gdańsk 11.06
Średniodystansowe MP w BnO Gdańsk 12.06
2009
MP w Długodystansowym BnO Brok 18.10
Sprinterskie MP w BnO Olsztynek 19.06
Średniodystansowe MP w BnO Olsztynek 20.06
MP w Klasycznym BnO Olsztynek 21.06
MP w Nocnym BnO Stary Zamość 2.10
MP w Sztafetowym BnO Majdan Sitaniecki 4.10
2008
XXVIII Długodystansowe MP w BnO Lipno k. Leszna 06.04
VIII MP Sprinterskim BnO Wrocław 06.06
IV MP Średniodystansowym BnO Sobótka 07.06
XXXI MP w Sztafetowym BnO Sobótka 08.06
XXIX MP w Nocnym BnO Celestynów 19.09
XXXI MP w Klasycznym BnO Celestynów 21.09
XIV OOM Toruń 08-12.07
MP w Klasycznym BnO Olsztynek 21.06
2007
XXVII Długodystansowe MP w BnO Dęblin 15.04
XIII OOM Pełczyce 10-14.07
XXX MP w Klasycznym BnO Przemyśl 09.06
XXX MP w Sztafetowym BnO Przemyśl 10.06
III MP w Średniodystansowym BnO Jelenia Góra 22.09
XXVIII MP w Nocnym BnO Jelenia Góra 21.09
VII MP w Sprinterskim BnO Jelenia Góra 23.09
XXVIII MP w Nocnym BnO Przesieka 26.10 powtórka M-20 i M-21
2006
VIII MP w Sprinterskim, Średniodystansowym, Sztafetowym i Klasycznym NBnO Białystok 11-12.02
XXVI MP w Długodystansowym BnO Orzesze-Woszczyce 1.04
VI MP w RJnO Sztafetowe Rybnik 8.04
II MP w Średniodystansowym BnO Nowy Dwór Maz. 10.06
VI MP w Sprinterskim BnO Nowy Dwór Maz. 9.06
XII OOM Łódź 10-14.07
XXIX MP w Klasycznym BnO Limanowa 08.09
XXIX MP w Sztafetowym BnO Augustówka 24.09
XXVII MP w Nocnym BnO Otwock 22.09
2005
VII MP w Krótkodystansowym NBnO Czechy 8-9.01
VII MP w Sprinterskim NBnO Supraśl 15-16.01
VII MP w Klasycznym i Sztafetowym NBnO Czechy 5-6.02
XXV MP w Długodystansowym BnO Lębork 17.04
V MP w RJnO na dystansie klasycznym Pietrasze 30.04-3.05
XXVIII MP w Klasycznym BnO Gdynia 21-22.05
XXVIII MP w Sztafetowym BnO Gdynia 21-22.05
V MP w RJnO na dystansie krótkim Warszawa 4-5.06
XI OOM Pułtusk 11-15.07
V MP w RJnO na dystansie sprinterskim Biskupiec 27-31.07
V MP w RJnO w Scorelauf Wrocław 26-28.08
V MP w RJnO na dystansie długim Zdzieszowice 3.09
XXVI MP w Nocnym BnO Milicz 8-9.10
V MP w Sprinterskim BnO Milicz 8-9.10
I MP Średniodystansowym BnO Milicz 8-9.10
2004
VI MP w Klasycznym NBnO Trutnow 3-4.01
VI MP w Krótkodystansowym i Sztafetowym NBnO Harrachov 17-18.01
VI MP w Sprinterskim NBnO Białystok 31.01-1.02
XXIV MP w Długodystansowym BnO Skwierzyna 4.04
IV MP w RJnO sztafetowe i scorelauf Białystok 1-3.05
IV MP w RJnO na dystansie krótkim i klasycznym Warszawa 5-6.06
IV MP w RJnO na dystansie sprinterskim i długim Szklarska Poręba 27-29.08
X OOM Skwierzyna 12-15.07
XXVII Indywidualne MP w BnO Salino 29-30.05
IV MP w Sprinterskim BnO Nowy Dwór Maz. 2-3.10
XXVII MP w Sztafetowym BnO Salino 29-30.05
XIV MP w Krótkodystansowym BnO Nowy Dwór Maz. 2-3.10
XXV MP w Nocnym BnO Nowy Dwór Maz. 2-3.10
2003
V MP w Sprinterskim NBnO Goładap 11-12.01
XXIII MP w Długodystansowym BnO Kielce 13.04
III MP w RJnO Warszawa 31.05-1.06
IX OOM Ostrzyce 7-11.07
XXVI MP Indywidualne w BnO Ostrzyce-Kościerzyna 12-14.09
III MP w Sprinterskim BnO Ostrzyce-Kościerzyna 12-14.09
XXVI MP w Sztafetowym BnO Wejherowo 11.05
XIII MP w Krótkodystansowym BnO Wejherowo 10.05
XXIV MP w Nocnym BnO Ostrzyce-Kościerzyna 12-14.09
2002
IV MP w Sprinterskim i Sztafetowym NBnO Jakuszyce 15-17.03
XXII MP w Długodystansowym BnO Wrocław 20-21.04
II MP w RJnO Warszawa 11-12.05
VIII OOM Strzelin 18-21.08
XXV MP Indywidualne w BnO Jelenia Góra 30.08
II MP w Sprinterskim BnO Jelenia Góra 31.08
XXV MP w Sztafetowym BnO Jelenia Góra 1.09
XII MP w Krótkodystansowym BnO Warszawa 12.10
XXIII MP w Nocnym BnO Warszawa 13.10
2001
III MP w NBnO Jakuszyce 15-17.03
XXI MP w Długodystansowym BnO Sieraków 8.04
I MP w RJnO Giżycko 16-18.07
VII OOM Piła 28.07-1.08
XI MP w Krótkodystansowym BnO Rumia 14.09
XXIV MP Indywidualne w BnO Rumia 15.09
XXIV MP w Sztafetowym BnO Rumia 16.09
XXII MP w Nocnym BnO Wrocław 29.09
I MP w Sprinterskim BnO Wrocław 30.09
2000
II MP w średniodystansowym, klasycznym i sztafetowym NBnO Jakuszyce 17-19.03
XX MP w Długodystansowym BnO Ostróda 16.04
I MP w Parkowym BnO Warszawa 13.05
VI OOM Żory 13-16.07
XXIII MP Indywidualne w BnO Warszawa 9-10.09
XXIII MP w Sztafetowym BnO Warszawa 9-10.09
XXI MP w Nocnym BnO Żelazko 22-24.09
X MP w Krótkodystansowym BnO Żelazko 22-24.09
1999
I MP w średniodystansowym, klasycznym i sztafetowym NBnO Jakuszyce 21-23.02
XIX MP w Długodystansowym BnO Olkusz 18.04
XXII MP Indywidualne w BnO Boguszów-Gorce 12.06
XXII MP w Sztafetowym BnO Boguszów-Gorce 13.06
V OOM Krosno Odrzańskie 13-17.07
XX MP w Nocnym BnO Szemud 24-26.09
IX MP w Krótkodystansowym BnO Szemud 24-26.09
1998
XVIII MP w Długodystansowym BnO Czerwony Bór 26.04
IV OOM Sobótka 14-17.07
XXI MP Indywidualne w BnO Złocieniec 5.09
XXI MP w Sztafetowym BnO Złocieniec 6.09
XIX MP w Nocnym BnO Białka 23.10
VIII MP w Krótkodystansowym BnO Białka 25.10
VIII MP w Krótkodystansowym BnO Jaślików 8.11 powt. K-18 i K-20
1997
XVII MP w Długodystansowym BnO Gołdap 13.04
VII MP w Krótkodystansowym BnO Kraków 20.07 tylko K-18 i M-18
XX MP Indywidualne w BnO Kraków 21.07 tylko K-18 i M-18
XX MP w Sztafetowym BnO Kraków 22.07 tylko K-18 i M-18
XX MP Indywidualne w BnO Trzebnica 13.09
XX MP w Sztafetowym BnO Trzebnica 14.09
XVIII MP w Nocnym BnO Żarnowiec 26.09
VII MP w Krótkodystansowym BnO Białogard 27.09 finał 28.09
1996
XVI MP w Długodystansowym BnO Choczewo 14.04
XIX MP Indywidualne w BnO Rumia 14.09
XIX MP w Sztafetowym BnO Rumia 15.09
XVII MP w Nocnym BnO Mienia 27.09
VI MP w Krótkodystansowym BnO Stoczek Łukowski 28.09 finał 29.09
VI MP w Krótkodystansowym BnO Ogrodzieniec 13.10 powtórka K-15
1995
XV MP w Długodystansowym BnO Wejherowo 9.04
XVIII MP Indywidualne w BnO Mosina 19.07
XVIII MP w Sztafetowym BnO Mosina 21.07
XVIII MP Indywidualne w BnO Otomin 9.09
XVIII MP w Sztafetowym BnO Otomin 10.09
XVI MP w Nocnym BnO Czerwony Bór 22.09
V MP w Krótkodystansowym BnO Czerwony Bór 23.09 finał 24.09
V MP w Krótkodystansowym BnO Czerwony Bór 15.10 powtórka M-21
1994
XIV MP w Długodystansowym BnO Jamna 17.04
XVII MP Indywidualne w BnO Twardogóra 10.09
XVII MP w Sztafetowym BnO Twardogóra 11.09
XV MP w Nocnym BnO Koszalin 14.10
IV MP w Krótkodystansowym BnO Koszalin 15.10 finał 16.10
1993
XIII MP w Długodystansowym BnO Kostkowo 4.04
XVI MP Indywidualne w BnO Kaczów 11.09
XVI MP w Sztafetowym BnO Jelenia Góra 12.09
XIV MP w Nocnym BnO Zabieżki 24.09
III MP w Krótkodystansowym BnO Lipniak 25.09
XVI MP w Sztafetowym BnO Stara Miłosna 26.09
1992
XII MP w Długodystansowym BnO Lubniewice 12.04
XV MP Indywidualne w BnO Dębica 12.09
XV MP w Sztafetowym BnO Dębica 13.09
XIII MP w Nocnym BnO Raduń 9.10
II MP w Krótkodystansowym BnO Raduń 10.10 finał 11.10
1991
XI MP w Długodystansowym BnO Sobótka 14.04
XIV MP Indywidualne w BnO Bielsko-Biała 3.08
XIV MP w Sztafetowym BnO Bielsko-Biała 4.08
I MP w Krótkodystansowym BnO Milicz 5.10
XII MP w Nocnym BnO Milicz 5.10
1990
X MP w Długodystansowym BnO Okunin 8.04
XIII MP Indywidualne w BnO Gryfino 21.07 tylko K-17 i M-17
XIII MP w Sztafetowym BnO Gryfino 22.07 tylko KJ i MJ
XIII MP Indywidualne w BnO Elbląg 22.09
XIII MP w Sztafetowym BnO Elbląg 23.09
XI MP w Nocnym BnO Wiązowna 13.10
1989
IX MP w Długodystansowym BnO Janowice Wielkie 16.04
XII MP w Sztafetowym BnO Ryczów 11.06
XII MP Indywidualne w BnO Darżlubie 10.09
X MP w Nocnym BnO Antolka 14.10
1988
VIII MP w Długodystansowym BnO Wałcz 17.04
XI MP w Sztafetowym BnO Oborniki Śląskie 18.06
XI MP Indywidualne w BnO Gdańsk 11.09
IX MP w Nocnym BnO Nieporęt 15.10
1987
VII MP w Długodystansowym BnO Szczecin 12.04
X MP w Sztafetowym BnO Rzeszów 30.05
X MP Indywidualne w BnO Kostkowice 13.09
VIII MP w Nocnym BnO Ostrów 10.10
1986
VI MP w Długodystansowym BnO Wieżyca 13.04
IX MP Indywidualne w BnO Chodzież 28.09
VII MP w Nocnym BnO Wolica 11.10
IX MP w Sztafetowym BnO Parchatka 19.10
1985
V MP w Długodystansowym BnO Gniewkowo 14.04
VIII MP w Sztafetowym BnO Stare Jabłonki 7.09
VIII MP Indywidualne w BnO Zgórsko 15.09
VI MP w Nocnym BnO Magdalena 19.10
VIII MP Indywidualne w BnO Sikorzyno 27.10 powtórka K-19
1984
IV MP w Długodystansowym BnO Sopot 15.04
VII MP Indywidualne w BnO Złoty Potok 2.09 tylko M-21
VII MP Indywidualne w BnO Złoty Potok 9.09
VII MP w Sztafetowym BnO Tyniec 6.10
V MP w Nocnym BnO Regut 13.10
1983
III MP w Długodystansowym BnO Warszawa-Miedzeszyn 8.05
IV MP w Nocnym BnO Lgiń 4.06
VI MP Indywidualne w BnO Kołowo 11.09
VI MP w Sztafetowym BnO Przyłubie 18.09
1982
II MP w Długodystansowym BnO Grotniki 9.05
V MP Indywidualne w BnO Sobótka-Górka 5.09
V MP w Sztafetowym BnO Dominice 19.09
V MP Indywidualne w BnO Sobótka-Górka 3.10 powtórka K-19
III MP w Nocnym BnO Kalisz-Winiary 16.10
1981
I MP w Długodystansowym BnO Radomicko 26.04
IV MP Indywidualne w BnO Czeruchy 12.09
IV MP w Sztafetowym BnO Czeruchy 13.09
II MP w Nocnym BnO Grotniki 17.10
1980
III MP Indywidualne w BnO Brzeziny 23.08
III MP w Sztafetowym BnO Brzeziny 24.08
I MP w Nocnym BnO Międzyborów 25.10
1979
II MP Indywidualne w BnO Zgorzałe 8.09
II MP w Sztafetowym BnO Zgorzałe 9.09
II MP Indywidualne w BnO Złoty Las 18.11 powtóka K-19 i M-21
1978
I MP Indywidualne w BnO Iława 25.08
I MP w Sztafetowym BnO Iława 27.08
04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.26 KMP test race - klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.16 Bukowa Cup III - E310.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk
Bartnik DamianBogumił DariuszCzapska MartaDomaros BeataGruszczyńska ZuzannaJurasz MarekJurczyk MartaJagielski JanKurasiński MichałKołodziejczyk MartaMichałowska JustynaMędry RobertNowicki ŁukaszNamysł StanisławOlszewski GrzegorzPietek JakubSwęda MarcinTosik WitoldTarasiuk PawełWorona JakubZaczkowska SandraŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies