Polski Związek Orientacj Sportowej
Medale z imprez mistrzowskich międzynarodowych
MedalMedalista RokTyp biegu
Aleksandra Hornik
Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO (JWOC), Szwajcaria
2016 middle
Kinga Królik
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Polska
2016 sprint
Marcin Biederman, Kacper Kuca, Fryderyk Pryjma
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Polska
2016 sztafeta
Kinga Królik, Agnieszka Cych, Zuzanna Morawska
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Polska
2016 sztafeta
Zuzanna Morawska
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Polska
2016 klasyczny
Jakub Jaroszek
Mistrzostwa Europu Juniorów w RJnO (EYMTOC), Portugalia
2015 middle
Artur Żebrowski, Jakub Jaroszek, Bartosz Nowak
Mistrzostwa Europu Juniorów w RJnO (EYMTOC), Portugalia
2015 sztafeta
Aleksandra Oleszek, Agnieszka Lisewska, Natalia Brejnak
Mistrzostwa Europu Juniorów w RJnO (EYMTOC), Portugalia
2015 sztafeta
Piotr Parfianowicz
Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO (JWOC), Borovets - Bułgaria
2014 sprint
Aleksandra Hornik, Zuzanna Wańczyk, Weronika Cych
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Macedonia
2014 sztafeta
Weronika Cych
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Macedonia
2014 sprint
Krzysztof Rzeńca
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Macedonia
2014 sprint
Krzysztof Wolowczyk
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Portugalia
2013 klasyczny
Krzysztof Rzeńca
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Portugalia
2013 sprint
Weronika Cych
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC), Portugalia
2013 sprint
Piotr Parfianowicz
Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO (JWOC), Hradec Králové, Czechy
2013 klasyczny
Anna Kamińska
Mistrzostwa Świata w RJnO (WMTBOC) Węgry
2012 sprint
Radosław Piotrowski, Łukasz Wiśniewski, Krzysztof Rzeńca
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 sztafeta
Angelika Maciejewska
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 klasyczny
Krzysztof Wołowczyk
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 klasyczny
Krzysztof Rzeńca
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 sprint
Angelika Maciejewska
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 sprint
Krzysztof Wołowczyk
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Francja
2012 sprint
Anna Kamińska
Mistrzostwa Europy w RJnO (EMTBOC), Rosja 17-25.09.2011
2011 sprint
Anna Kamińska
Mistrzostwa Świata w RJnO (WMTBOC), Włochy 20-28.08.2011
2011 middle
Piotr Parfianowicz, Rafał Podziński, Michał Olejnik
Mistrzostwa Świata Juniorów w BnO (JWOC) Polska 2-9.07.2011
2011 sztafeta
Robert Niewiedziała
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Czechy 23-26.06.2011
2011 klasyczny
Parfianowicz Piotr
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Czechy 23-26.06.2011
2011 sprint
Krzysztof Wołowczyk
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO (EYOC) Czechy 23-36.06.2011
2011 sprint
Maciej Gromadka
Junior World MTB Orienteering Championships, Montalegre, Portugal, 11 - 17 July
2010 klasyczny
Anna Kamińska
World MTB Orienteering Championships, Montalegre, Portugal, 11 - 17 July
2010 sprint
Hanna Wiśniewska
Junior World Orienteering Championships 2010, Denmark
2010 sprint
Monika Gajda
Junior World Orienteering Championships 2010, Denmark
2010 sprint
Piotr Parfianowicz M-16
European Youth Orienteering Championship 2010, Spain
2010 sprint
Natalia Ewiak, Hanna Klimkowska, Anna Morawska W-18
European Youth Orienteering Championship 2010, Spain
2010 sztafeta
Piotr Parfianowicz M-16
European Youth Orienteering Championship 2010, Spain
2010 klasyczny
Piotr Parfianowicz M-16
European Youth Orienteering Championship 2009, Serbia
2009 klasyczny
Maciej Gromadka
Junior World MTB Orienteering Championships, Denmark, 22-28 June
2009 klasyczny
Maciej Gromadka
Junior World MTB Orienteering Championships, Denmark, 22-28 June
2009 middle
Piotr Parfianowicz H-16
European Youth Orienteering Championship 2008, Switzerland, Solothurn
2008 sprint
Michał Olejnik H-16
European Youth Orienteering Championship 2008, Switzerland, Solothurn
2008 klasyczny
Sebastian Wojtynek, Karol Myszkowski, Maciej Gromadka
Junior World MTB Orienteering Championships, Ostróda, Poland, 24-31 August
2008 sztafeta
Maciej Gromadka
Junior World MTB Orienteering Championships, Ostróda, Poland, 24-31 August
2008 middle
Monika Gajda D-18
European Youth Orienteering Championship 2007, Hungary, Eger
2007 sprint
Hanna Wiśniewska D-18
European Youth Orienteering Championship 2007, Hungary, Eger
2007 sprint
Małgorzata Wicha D-16
European Youth Orienteering Championship 2007, Hungary, Eger
2007 sprint
Bartosz Pawlak
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO, Słowenia 29.06-02.07.2006
2006 klasyczny
Maciej Hewelt
Mistrzostwa Europy Juniorów w BnO, Słowenia 29.06-02.07.2006
2006 sprint
Zespół: Alicja Ewiak, Natalia Najman, Iwona Wicha
Mistrzostwa Europy Juniorów, Czechy 23-26.06.2005
2005 sztafeta
Iwona Wicha
Mistrzostwa Europy Juniorów, Czechy 23-26.06.2005
2005 sprint
Zespół: Agnieszka Grzelak, Weronika Machowska, Iwona Wicha
Mistrzostwa Europy Juniorów, Austria 24-27.06.2004
2004 sztafeta
Filip Mazurek
Mistrzostwa Europy Juniorów, Austria 24-27.06.2004
2004 klasyczny
Iwona Wicha
Mistrzostwa Europy Juniorów, Austria 24-27.06.2004
2004 sprint
Iwona WICHA
Mistrzostwa Europy Juniorów, Słowacja 20-22.06.03
2003 sprint
Agata KARWATKA
Mistrzostwa Europy Juniorów, Słowacja 20-22.06.03
2003 klasyczny
Michał WEBER
Mistrzostwa Europy Juniorów, Słowacja 20-22.06.03
2003 klasyczny
Karolina RICHERT
Mistrzostwa Europy Juniorów, Gdynia 20-23.06.02
2002 sprint
Marek SOCHA
Mistrzostwa Europy Juniorów, Gdynia 20-23.06.02
2002 klasyczny
Wojciech KOWALSKI
Mistrzostwa Świata Juniorów, Hiszpania 5-14.07.02
2002 klasyczny
Zespół: GRABOWSKI, RICHERT, PARZEWSKI, DWOJAK
Akademickie Mistrzostwa Świata, Bułgaria 19-25.08.02
2002 sztafeta
zespół (M. Grabowski, W. Kowalski, W. Dwojak)
Mistrzostwa Świata Juniorów, Węgry 9-15.07.01
2001 sztafeta
Anna GÓRNICKA-ANTONOWICZ
Puchar Europy Seniorów, Ukraina
2000 krótki
Robert BANACH
Mistrzostwa Świata Juniorów, Gdynia 13-17.07.1994
1994 klasyczny
Janusz GLISZCZYŃSKI
Mistrzostwa Świata Juniorów, Gdynia 13-17.07.1994
1994 klasyczny
Ewa KOZŁOWSKA
Mistrzostwa Świata Juniorów, Gdynia 13-17.07.1994
1994 klasyczny
zespół (Małgorzata STANKIEWICZ, Aneta JABŁOŃSKA, Ewa KOZŁOWSKA)
Mistrzostwa Świata Juniorów, Gdynia 13-17.07.1994
1994 sztafeta
zespół (Robert BANACH, Dariusz MIKUSIŃSKI, Janusz PORZYCZ)
Mistrzostwa Świata Juniorów, Włochy 28.06-3.07.93
1993 sztafeta
Barbara BĄCZEK
Mistrzostwa Świata Juniorów, Finlandia 13-17.07.1992
1992 krótki
Barbara BĄCZEK
Mistrzostwa Świata Juniorów, Finlandia 13-17.07.92
1992 klasyczny
Janusz PORZYCZ
Mistrzostwa Świata Juniorów, Berlin
1991 krótki
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Burzała AleksandraCieleń KarolinaDemska RoksanaGalla MarekHibner SylwiaKratov OleksandrKapska NinaKiel SandraKępik KamilNiepośpiał KrzysztofSzymańska ZuzannaWąsiewicz AnnaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies