Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2010-65-1631-ZPM Osiedle Budowo BnO 2010 1:3500
2010-64-1630-WM Bauda BnO 2010 1:10.000
2010-63-1629-WM Uroczysko Kołatek 2 BnO 2010 1:10.000
2010-62-1628-OPL Las Kłodnicki RJnO 2010 1:15.000
2010-61-1627-OPL Zdzieszowice - Stare Osiedle BnO 2010 1:4.500
2010-60-1626-W-M Kurojady BnO 2010 1:15.000
2010-59-1625-W-M OW Pod Lipami BnO 2010 1:1500
2010-58-1624-MAZ Józefów BnO 2010 1:10.000
2010-57-1623-ŚLS Szwajcaria Czyżowicka BnO 2010 1:10.000
2010-56-1622-WLP Dąbrówka Kościelna BnO 2010 1:10.000
2010-55-1621-WLP Golęcin BnO 2010 1:10.000
2010-54-1620-LBL Białka Namule BnO 2010 1:10.000
2010-53-1619-LBL Białka 2010 BnO 2010 1:10.000
2010-52-1618-LBL Białka Stadnina BnO 2010 1:4.000
2010-51-1617-WM Jezioro Zwórzno BnO 2010 1:15.000
2010-50-1616-MŁP Wzgórze Wawelskie BnO 2010 1:5.000
2010-49-1615-POM Góra Kuszewie BnO 2010 1:10.000
2010-48-1614-POM Paraszyno BnO 2010 1:10.000
2010-47-1613-POM Leśniczówka Paraszynek BnO 2010 1:10.000
2010-46-1612-PDK Przeworsk Rynek BnO 2010 1:2500
2010-45-1611-PDK Przeworsk - Park BnO 2010 1:3500
2010-44-1610-PDK Wały Chmielnickiego BnO 2010 1:15.000
2010-43-1609-LBS Dychów - Kołatka 2010 BnO 2010 1:10.000
2010-42-1608-LBS Bobrowice - Przychów BnO 2010 1:10.000
2010-41-1607-LBS Krosno Odrzańskie-Osiedle Piastów BnO 2010 1:4.000
2010-40-1606-LBS Bobrowice - Barłogi BnO 2010 1:15.000
2010-39-1605-MŁP Rabsztyn 2010 BnO 2010 1:10.000
2010-38-1604-MŁP Pazurek 2010 BnO 2010 1:10.000
2010-37-1603-MŁP Jaroszowiec 2010 BnO 2010 1:10.000
2010-36-1602-MŁP Jaroszowiec Kopalnia BnO 2010 1:5.000
2010-35-1601-MŁP Limanowa - Miejska i Łysa Góra BnO 2010 1:7.500
2010-34-1600-MŁP Limanowa - Rynek BnO 2010 1:3.000
2010-33-1599-ŁDZ Park Julianowski 2 BnO 2010 1:4.000
2010-32-1598-ŁDZ Pustkowa Góra BnO 2010 1:10.000
2010-31-1597-ŁDZ Tkaczewska Góra BnO 2010 1:10.000
2010-30-1596-ŁDZ Galewice BnO 2010 1:10.000
2010-29-1595-ŁDZ SZUSTRY III BnO 2010 1:10.000
2010-28-1594-ŁDZ Park Sokolniki BnO 2010 1:1.000
2010-27-1593-POM Politechnika Gdańska BnO 2010 1:4.000
2010-26-1592-POM Bąkowo-Zachód BnO 2010 1:10.000
2010-25-1591-POM Bąkowo-Wschód BnO 2010 1:10.000
2010-24-1590-LBS Stary Dworek MTBO BnO 2010 1:20.000
2010-23-1589-DLŚ Duszniki Zdrój MTBO BnO 2010 1:15.000
2010-22-1588-ZPM Piława BnO 2010 1:10.000
2010-21-1587-W-M Pląchawy BnO 2010 1:10.000
2010-20-1586-W-M Hotel SPA BnO 2010 1:5.000
2010-19-1585-WM Wysoka Wieś 2 BnO 2010 1:10.000
2010-18-1584-ŚLS Strzelnica Śmieszek BnO 2010 1:10.000
2010-17-1583-MAZ Brok - Łysa Góra BnO 2010 1:10.000
2010-16-1582-MAZ Brok - Binduga BnO 2010 1:1500
2010-15-1581-MAZ Brok - Nakły BnO 2010 1:10.000
2010-14-1580-ŚLS Biery 2 RJnO 2010 1:10.000
2010-13-1579-MŁP Źrebce BnO 2010 1:10.000
2010-12-1578-MAZ Szkółka Skierdy (5) BnO 2010 1:5.000
2010-11-1577-LBL Parchatka 3 BnO 2010 1:10.000
2010-10-1576-MAZ Szkółka Skierdy (10) BnO 2010 1:10.000
2010-09-1575-ŚLS Las Cygański - Bystra BnO 2010 1:15.000
2010-08-1574-MŁP Podgórze - Fort św. Benedykta BnO 2010 1:5.000
2010-07-1573-DLŚ Wilczy Las BnO 2010 1:10.000
2010-06-1572-DLŚ Bolesławiec IV BnO 2010 1:10.000
2010-05-1571-DLŚ Bolesławiec Rynek BnO 2010 1:4.000
2010-04-1570-ŁDZ Harcerski Las BnO 2010 1:10.000
2010-03-1569-ŚLS Rybnik Kamień - MOSiR BnO 2010 1:4.000
2010-02-1568-ŁDZ Park Szarych Szeregów BnO 2010 1:2.500
2010-01-1567-DLŚ Jakuszyce 3 NBnO 2010 1:10.000
2009-73-2058-DLŚ Mirošovské stěny BnO 2009 1:10.000
2009-72-2057-OPL Camping Pietrowice BnO 2009 1:4.000
2009-71-2056-ZPM Leśny Dwór BnO 2009 1:10.000
2009-70-2055-ZPM Laski Wałeckie BnO 2009 1:15.000
2009-69-2054-ZPM Dębołęka II BnO 2009 1:15.000
2009-68-1566-POM Nowy Dwór Wejherowski BnO 2009 1:10.000
2009-67-1665-POM Jezioro Borowo BnO 2009 1:10.000
2009-66-1564-ZPM Wrzoski 2 BnO 2009 1:10.000
2009-65-1563-MAZ DĘBINKA BnO 2009 1:5.000
2009-64-1562-K-P Mariampol - Jarużyn BnO 2009 1:10.000
2009-63-1561-MAZ Gołębiówka BnO 2009 1:10.000
2009-62-1560-PDL Podsupraśl BnO 2009 1:10.000
2009-61-1559-DLŚ Park Norweski BnO 2009 1:4.000
2009-60-1558-MAZ Góry Bogackie BnO 2009 1:15.000
2009-59-1557-ŚLS Rybnik - Gotartowice BnO 2009 1:10.000
2009-58-1556-ŚLS Tychy Paprocany 3 BnO 2009 1:7.500
2009-57-1555-LBL Ogród Saski BnO 2009 1:4.000
2009-56-1554-LBL Stary Gaj 2010 BnO 2009 1:10.000
2009-55-1553-MAZ Za Stawem BnO 2009 -
2009-54-1552-POM Dziki Zachód BnO 2009 1:10.000
2009-53-1551-LBL Majdan Sitaniecki BnO 2009 1:10.000
2009-52-1550-LBL Wierzba 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-51-1549-ŚLS Wodzisław Śląski - Balaton BnO 2009 1:10.000
2009-50-1548-MAZ Brzeście BnO 2009 1:10.000
2009-49-1547-POM Morenowe Wzgórza BnO 2009 1:10.000
2009-48-1546-POM Kolibki - Motocross BnO 2009 1:5.000
2009-47-1545-POM Zdrada 2 - Zachód BnO 2009 1:10.000
2009-46-1544-POM Zdrada 2 - Wschód BnO 2009 1:10.000
2009-45-1543-PDK Krasiczyn 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-44-1542-PDK Dybawka Górna BnO 2009 1:10.000
2009-43-1541-PDK Fort Prałkowce VII BnO 2009 1:10.000
2009-42-1540-LBS Pniewo 2 BnO 2009 1:10.000
2009-41-1539-MŁP Cieniawa - ORW BnO 2009 1:10.000
2009-40-1538-MŁP Limanowa - Miejska i Łysa Góra 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-39-1537-MŁP Stara Wieś - Kąty BnO 2009 1:10.000
poprzednie123456789 [10]1112131415161718192021222324252627następne
07.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Puchar Pomorza - średni05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 105.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - etap04.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO
Grzegorczyk MateuszGodlewska JoannaJęśkowiak SaraJabłoński KamilJasnowski AndrzejJęśkowiak GretaKostka GrażynaLangowski MariuszMarkowiak SebastianRynkiewicz WojciechRakowski AleksanderSporny HubertŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies