Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2010-51-1617-WM Jezioro Zwórzno BnO 2010 1:15.000
2010-50-1616-MŁP Wzgórze Wawelskie BnO 2010 1:5.000
2010-49-1615-POM Góra Kuszewie BnO 2010 1:10.000
2010-48-1614-POM Paraszyno BnO 2010 1:10.000
2010-47-1613-POM Leśniczówka Paraszynek BnO 2010 1:10.000
2010-46-1612-PDK Przeworsk Rynek BnO 2010 1:2500
2010-45-1611-PDK Przeworsk - Park BnO 2010 1:3500
2010-44-1610-PDK Wały Chmielnickiego BnO 2010 1:15.000
2010-43-1609-LBS Dychów - Kołatka 2010 BnO 2010 1:10.000
2010-42-1608-LBS Bobrowice - Przychów BnO 2010 1:10.000
2010-41-1607-LBS Krosno Odrzańskie-Osiedle Piastów BnO 2010 1:4.000
2010-40-1606-LBS Bobrowice - Barłogi BnO 2010 1:15.000
2010-39-1605-MŁP Rabsztyn 2010 BnO 2010 1:10.000
2010-38-1604-MŁP Pazurek 2010 BnO 2010 1:10.000
2010-37-1603-MŁP Jaroszowiec 2010 BnO 2010 1:10.000
2010-36-1602-MŁP Jaroszowiec Kopalnia BnO 2010 1:5.000
2010-35-1601-MŁP Limanowa - Miejska i Łysa Góra BnO 2010 1:7.500
2010-34-1600-MŁP Limanowa - Rynek BnO 2010 1:3.000
2010-33-1599-ŁDZ Park Julianowski 2 BnO 2010 1:4.000
2010-32-1598-ŁDZ Pustkowa Góra BnO 2010 1:10.000
2010-31-1597-ŁDZ Tkaczewska Góra BnO 2010 1:10.000
2010-30-1596-ŁDZ Galewice BnO 2010 1:10.000
2010-29-1595-ŁDZ SZUSTRY III BnO 2010 1:10.000
2010-28-1594-ŁDZ Park Sokolniki BnO 2010 1:1.000
2010-27-1593-POM Politechnika Gdańska BnO 2010 1:4.000
2010-26-1592-POM Bąkowo-Zachód BnO 2010 1:10.000
2010-25-1591-POM Bąkowo-Wschód BnO 2010 1:10.000
2010-24-1590-LBS Stary Dworek MTBO BnO 2010 1:20.000
2010-23-1589-DLŚ Duszniki Zdrój MTBO BnO 2010 1:15.000
2010-22-1588-ZPM Piława BnO 2010 1:10.000
2010-21-1587-W-M Pląchawy BnO 2010 1:10.000
2010-20-1586-W-M Hotel SPA BnO 2010 1:5.000
2010-19-1585-WM Wysoka Wieś 2 BnO 2010 1:10.000
2010-18-1584-ŚLS Strzelnica Śmieszek BnO 2010 1:10.000
2010-17-1583-MAZ Brok - Łysa Góra BnO 2010 1:10.000
2010-16-1582-MAZ Brok - Binduga BnO 2010 1:1500
2010-15-1581-MAZ Brok - Nakły BnO 2010 1:10.000
2010-14-1580-ŚLS Biery 2 RJnO 2010 1:10.000
2010-13-1579-MŁP Źrebce BnO 2010 1:10.000
2010-12-1578-MAZ Szkółka Skierdy (5) BnO 2010 1:5.000
2010-11-1577-LBL Parchatka 3 BnO 2010 1:10.000
2010-10-1576-MAZ Szkółka Skierdy (10) BnO 2010 1:10.000
2010-09-1575-ŚLS Las Cygański - Bystra BnO 2010 1:15.000
2010-08-1574-MŁP Podgórze - Fort św. Benedykta BnO 2010 1:5.000
2010-07-1573-DLŚ Wilczy Las BnO 2010 1:10.000
2010-06-1572-DLŚ Bolesławiec IV BnO 2010 1:10.000
2010-05-1571-DLŚ Bolesławiec Rynek BnO 2010 1:4.000
2010-04-1570-ŁDZ Harcerski Las BnO 2010 1:10.000
2010-03-1569-ŚLS Rybnik Kamień - MOSiR BnO 2010 1:4.000
2010-02-1568-ŁDZ Park Szarych Szeregów BnO 2010 1:2.500
2010-01-1567-DLŚ Jakuszyce 3 NBnO 2010 1:10.000
2009-73-2058-DLŚ Mirošovské stěny BnO 2009 1:10.000
2009-72-2057-OPL Camping Pietrowice BnO 2009 1:4.000
2009-71-2056-ZPM Leśny Dwór BnO 2009 1:10.000
2009-70-2055-ZPM Laski Wałeckie BnO 2009 1:15.000
2009-69-2054-ZPM Dębołęka II BnO 2009 1:15.000
2009-68-1566-POM Nowy Dwór Wejherowski BnO 2009 1:10.000
2009-67-1665-POM Jezioro Borowo BnO 2009 1:10.000
2009-66-1564-ZPM Wrzoski 2 BnO 2009 1:10.000
2009-65-1563-MAZ DĘBINKA BnO 2009 1:5.000
2009-64-1562-K-P Mariampol - Jarużyn BnO 2009 1:10.000
2009-63-1561-MAZ Gołębiówka BnO 2009 1:10.000
2009-62-1560-PDL Podsupraśl BnO 2009 1:10.000
2009-61-1559-DLŚ Park Norweski BnO 2009 1:4.000
2009-60-1558-MAZ Góry Bogackie BnO 2009 1:15.000
2009-59-1557-ŚLS Rybnik - Gotartowice BnO 2009 1:10.000
2009-58-1556-ŚLS Tychy Paprocany 3 BnO 2009 1:7.500
2009-57-1555-LBL Ogród Saski BnO 2009 1:4.000
2009-56-1554-LBL Stary Gaj 2010 BnO 2009 1:10.000
2009-55-1553-MAZ Za Stawem BnO 2009 -
2009-54-1552-POM Dziki Zachód BnO 2009 1:10.000
2009-53-1551-LBL Majdan Sitaniecki BnO 2009 1:10.000
2009-52-1550-LBL Wierzba 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-51-1549-ŚLS Wodzisław Śląski - Balaton BnO 2009 1:10.000
2009-50-1548-MAZ Brzeście BnO 2009 1:10.000
2009-49-1547-POM Morenowe Wzgórza BnO 2009 1:10.000
2009-48-1546-POM Kolibki - Motocross BnO 2009 1:5.000
2009-47-1545-POM Zdrada 2 - Zachód BnO 2009 1:10.000
2009-46-1544-POM Zdrada 2 - Wschód BnO 2009 1:10.000
2009-45-1543-PDK Krasiczyn 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-44-1542-PDK Dybawka Górna BnO 2009 1:10.000
2009-43-1541-PDK Fort Prałkowce VII BnO 2009 1:10.000
2009-42-1540-LBS Pniewo 2 BnO 2009 1:10.000
2009-41-1539-MŁP Cieniawa - ORW BnO 2009 1:10.000
2009-40-1538-MŁP Limanowa - Miejska i Łysa Góra 2009 BnO 2009 1:10.000
2009-39-1537-MŁP Stara Wieś - Kąty BnO 2009 1:10.000
2009-38-1536-MŁP Sądecki Park Etnograficzny - Falkowa BnO 2009 1:4.000
2009-37-1535-ŚLS Złoty Potok II BnO 2009 1:10.000
2009-36-1534-ŚLS Dolina Wiercicy II BnO 2009 1:10.000
2009-35-1533-ŚLS Babska Skała II BnO 2009 1:10.000
2009-34-1532-ZPM Żydowo RJnO 2009 1:15.000
2009-33-1531-MAZ Powsin 2009 BnO 2009 1:5.000
2009-32-1530-MAZ SGGW - Rektorat BnO 2009 1:4.000
2009-31-1529-WM Źródła Drwęcy BnO 2009 1:15.000
2009-30-1528-WM Skansen 1 BnO 2009 1:4.000
2009-29-1527-WM Lichtajny BnO 2009 1:10.000
2009-28-1526-ŚLS Rybnik - Park Kozie Góry BnO 2009 1:3.000
2009-27-1525-POM Żabianka BnO 2009 -
2009-26-1524-ŚLS Gliwice - Las Łabędzki 2 BnO 2009 1:10.000
2009-25-1523-ŚLS Gliwice - Park Chopina 2 BnO 2009 1:2.000
poprzednie12345678 [9]1011121314151617181920212223242526następne
06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Adamczuk PatrycjaFałowska NataliaIwaszczyszyn JoachimKasza JanKwiatkowski KazimierzWalaszek PatrycjaZając DamianZamiara PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies