Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2011-74-1985-DLŚ Smoczy Las BnO 2011 1:7.500
2011-73-1984-DLŚ Szaniec Szwedzki BnO 2011 1:2500
2011-72-1983-DLŚ Park Południowy BnO 2011 1:4.000
2011-71-1982-DLŚ Kuźniki BnO 2011 1:4.000
2011-70-1946-MAZ Pole Mokotowskie BnO 2011 1:4.000
2011-68-1702-WLP Krzywiń-Strzelnica BnO 2011 1:10.000
2011-67-1701-ZPM Dębosz BnO 2011 1:10.000
2011-66-1700-ZPM Leśna Klasa (Świerczyna) BnO 2011 1:10.000
2011-65-1699-W-M Tabórz BnO 2011 1:10.000
2011-64-1698-LBS Orientpark - Przewóz BnO 2011 1:4.000
2011-63-1697-LBS Orientpark - Cygańskie Góry BnO 2011 1:10.000
2011-62-1696-PDL Krzemienne Góry BnO 2011 1:10.000
2011-61-1695-MŁP Psary BnO 2011 1:10.000
2011-60-1694-ŚLS Gliwice-Las Żorek RJNO RJnO 2011 1:10.000
2011-59-1693-MAZ Zagórze BnO 2011 1:10.000
2011-58-1692-ŚLS Trial na Błoniach BnO 2011 1:5.000
2011-57-1691-ŚLS Wilkowice 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-56-1690-ŚLS Magurka 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-55-1689-ŚLS Żyrafa BnO 2011 1:4.000
2011-54-1688-K-P Przysiek BnO 2011 1:10.000
2011-53-1687-LBS Garnizon Wędrzyn BnO 2011 1:7.500
2011-52-1686-LBS Czerwony Potok-Źródła BnO 2011 1:10.000
2011-51-1685-SLS Krępa 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-50-1684-ŚLS Podzamcze 2011 BnO 2011 1:7.500
2011-49-1683-ZPM Człopa-Hala BnO 2011 1:3000
2011-48-1682-ZPM Człopa BnO 2011 1:10.000
2011-47-1681-DLŚ Koralowa Ścieżka 2 BnO 2011 1:10.000
2011-46-1680-DLŚ Jelenia Góra -Stare Miasto BnO 2011 1:3.000
2011-45-1679-DLŚ Droga pod Reglami 2 BnO 2011 1:10.000
2011-44-1678-POM Rzepnica - Leśniczówka BnO 2011 1:10.000
2011-43-1677-POM Rzepnica - Zachód BnO 2011 1:10.000
2011-42-1676-POM Rzepnica - Wschód BnO 2011 1:10.000
2011-41-1675-DLŚ Ślęża Południe BnO 2011 1:10.000
2011-40-1674-DLŚ Kuźniki BnO 2011 1:4.000
2011-39-1673-MAZ Uroczysko Kałuszyn BnO 2011 1:10.000
2011-38-1672-MAZ Przystanek 3 BnO 2011 1:15.000
2011-37-1671-MAZ Kazuń Polski BnO 2011 1:10.000
2011-36-1670-MAZ Osiedle Młodych BnO 2011 1:4.000
2011-35-1669-MŁP Świniuszka 2011 (Śrubarnia) BnO 2011 1:10.000
2011-34-1668-ŚLS Grochowiec 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-33-1667-POM Osiedle Sportowe BnO 2011 1:7.500
2011-32-1666-ZPM Borne Sulinowo III BnO 2011 1:10.000
2011-31-1665-ŁDZ Park Poniatowskiego BnO 2011 1:4.000
2011-30-1664-POM Wejherowo Stadion BnO 2011 1:10.000
2011-29-1663-POM Wejherowo - Kalwaria BnO 2011 1:10.000
2011-28-1662-POM Gniewowo II BnO 2011 1:10.000
2011-27-1661-POM Wejherowo Park BnO 2011 1:15.000
2011-26-1660-POM Lębork BnO 2011 1:4.000
2011-25-1659-DLŚ Dolina Bobru - Zachód BnO 2011 1:10.000
2011-24-1658-ŚLS Bażanciarnia Słoneczko Żory BnO 2011 1:7.500
2011-23-1657-ŁDZ Głaz BnO 2011 1:10.000
2011-22-1656-POM Droga Pucka BnO 2011 1:10.000
2011-21-1655-POM Kąpino BnO 2011 1:15.000
2011-20-1654-POM Bliza BnO 2011 1:4.000
2011-19-1653-OPL Tęczynów RJnO 2011 1:17.500
2011-18-1652-MAZ Meran 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-17-1651-POM Garczyn 2 - Południe BnO 2011 1:10.000
2011-16-1650-POM Garczyn 2 - Północ BnO 2011 1:10.000
2011-15-1649-POM Garczyn Ośrodek BnO 2011 1:4.000
2011-14-1648-ZPM Nowe Laski BnO 2011 1:10.000
2011-13-1647-WM Lidzbark Miasto BnO 2011 1:4.000
2011-12-1646-WM Bryńskie Rewiry BnO 2011 1:10.000
2011-11-1645-ŚLS Racibórz - Park Zamkowy BnO 2011 1:5.000
2011-10-1644-MŁP Pogwizdów 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-09-1643-MŁP Kopaliny 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-08-1642-MŁP Nowy Wiśnicz - Zamek 2011 BnO 2011 1:4.000
2011-07-1641-DLŚ Orientpark - Zamek Kliczków BnO 2011 1:2.000
2011-06-1640-DLŚ Bolesławiec - Rynek 2 BnO 2011 1:4.000
2011-05-1639-DLŚ Orientpark - Osieczów BnO 2011 1:7.500
2011-04-1638-DLŚ Orientpark - Osiecznica BnO 2011 1:10.000
2011-03-1637-ŚLS Jastrzębie Zdrój Kyndra 2011 BnO 2011 1:10.000
2011-02-1636-ŁDZ Uroczysko Augustów BnO 2011 1:3.000
2011-01-1635-ŁDZ Widzewski Lasek BnO 2011 1:4.500
2010-78-2114-PDK Zielona Dolina BnO 2010 1:1.500
2010-77-2113-PDK Szkoła Podstawowa w Łopuszce Wielkiej BnO 2010 1:1.000
2010-76-2112-PDK Szkoła w Jaworniku Polskim BnO 2010 1:500
2010-75-2111-PDK Szkoła w Gaci BnO 2010 1:1.000
2010-74-2110-PDK MOK w Przeworsku BnO 2010 1:2.000
2010-73-2035-ŚLS Czeladź - Park Grabek BnO 2010 1:4.000
2010-72-2060-ŁDZ Hotel Wodnik BnO 2010 1:10.000
2010-71-2059-POM OW Promyk BnO 2010 1:1.000
2010-70-2030-DLŚ Las Ratyński MTBO RJnO 2010 1:15.000
2010-69-1981-DLŚ Park Skowroni BnO 2010 1:4.000
2010-68-1634-ŁDZ Ośrodek Dresso BnO 2010 1:4.000
2010-67-1633-MAZ WAT SWF BnO 2010 1:4.000
2010-66-1632-ŁDZ Barkowice Mokre BnO 2010 1:15.000
2010-65-1631-ZPM Osiedle Budowo BnO 2010 1:3500
2010-64-1630-WM Bauda BnO 2010 1:10.000
2010-63-1629-WM Uroczysko Kołatek 2 BnO 2010 1:10.000
2010-62-1628-OPL Las Kłodnicki RJnO 2010 1:15.000
2010-61-1627-OPL Zdzieszowice - Stare Osiedle BnO 2010 1:4.500
2010-60-1626-W-M Kurojady BnO 2010 1:15.000
2010-59-1625-W-M OW Pod Lipami BnO 2010 1:1500
2010-58-1624-MAZ Józefów BnO 2010 1:10.000
2010-57-1623-ŚLS Szwajcaria Czyżowicka BnO 2010 1:10.000
2010-56-1622-WLP Dąbrówka Kościelna BnO 2010 1:10.000
2010-55-1621-WLP Golęcin BnO 2010 1:10.000
2010-54-1620-LBL Białka Namule BnO 2010 1:10.000
2010-53-1619-LBL Białka 2010 BnO 2010 1:10.000
2010-52-1618-LBL Białka Stadnina BnO 2010 1:4.000
poprzednie1234567 [8]91011121314151617181920212223242526następne
06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Adamczuk PatrycjaFałowska NataliaIwaszczyszyn JoachimKasza JanKwiatkowski KazimierzWalaszek PatrycjaZając DamianZamiara PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies