Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2013-003-1780-MAZ Malcanów Las Piskórz BnO 2013 1:10.000
2013-002-1779-MAZ Malcanów BnO 2013 1:10.000
2013-001-1778-MAZ Malcanów Gołabórz BnO 2013 1:10.000
2012-94-2116-PDK Park Jedności Polonii z Macierzą BnO 2012 1:2.000
2012-93-2070-OPL Głuchołazy-Zdrój BnO 2012 1:5.000
2012-92-2069-POM Chojnice - Jezioro Bardze BnO 2012 1:10.000
2012-91-2035-MŁP Park Decjusza BnO 2012 1:2.500
2012-90-2034-DLŚ Wrocław - Park Zachodni MTBO RJnO 2012 1:5.000
2012-89-2032-DLŚ Las Smoczy MTBO RJnO 2012 1:10.000
2012-88-2023-DLŚ Lasy Siechnickie MTBO RJnO 2012 1:10.000
2012-87-2022-MŁP Fort 15 - Pszorna BnO 2012 1:2.000
2012-86-1994-DLŚ Lasek Sołtysowicki BnO 2012 1:5.000
2012-85-1992-DLŚ Partynice BnO 2012 1:4.000
2012-84-1991-DLŚ Grobla Bartoszowicka BnO 2012 1:4.000
2012-83-1990-DLŚ Wyspy Tumskie BnO 2012 1:4.000
2012-82-1980-ŁDZ Poligon UKS Orientuś BnO 2012 1:4.000
2012-81-1952-MAZ SGGW BnO 2012 1:4.000
2012-80-1951-MAZ Sejm BnO 2012 1:4.000
2012-79-1950-MAZ Park Szymańskiego BnO 2012 1:4.000
2012-78-1949-MAZ Metro Ursynów BnO 2012 1:4.000
2012-77-1948-MAZ Dolinka Służewska BnO 2012 1:4.000
2012-76-1947-MAZ Agrykola BnO 2012 1:4.000
2012-75-1777-LBS Stary Dworek 2 BnO 2012 1:10.000
2012-74-1776-LBS Trzebiszewo BnO 2012 1:10.000
2012-73-1775-LBS Spalona Leśniczówka 2 BnO 2012 1:10.000
2012-72-1774-MAZ Solec BnO 2012 1:4.000
2012-71-1773-MAZ Wesoła 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-70-1772-ŁDZ Załęcze-Nadwarciański Gród BnO 2012 1:4.000
2012-69-1771-ŁDZ Załęcze Małe-Góry BnO 2012 1:10.000
2012-68-1770-ŁDZ Załęcze Małe-Bugajowe Góry BnO 2012 1:10.000
2012-67-1769-SLS Czyżowice Lesniczówka BnO 2012 1:10.000
2012-66-1768-ŁDZ Park w Młynku BnO 2012 1:4.000
2012-65-1767-ŁDZ Rydzyny Wschód 2 BnO 2012 1:10.000
2012-64-1766-DLŚ Wołów Rynek BnO 2012 1:4.000
2012-63-1765-DLŚ Droga Murzycka 2 BnO 2012 1:10.000
2012-62-1764-ŚLS Lubomia BnO 2012 1:10.000
2012-61-1763-WLP Podgaje BnO 2012 1:10.000
2012-60-1762-W-M Olsztynek Skansen RJnO RJnO 2012 1:5.000
2012-59-1761-W-M Czarci Jar RJnO RJnO 2012 1:15.000
2012-58-1760-MAZ Fort Beniaminów RJnO BnO 2012 1:10.000
2012-57-1759-WLP Goraj Zamek 2 BnO 2012 1:10.000
2012-56-1758-PDK Nad Sanem - Linia Mołotowa BnO 2012 1:10.000
2012-55-1757-PDK Fort IXa "Pod Krzyżem" BnO 2012 1:10.000
2012-54-1756-ŚLS Sławków - Dębowa Góra BnO 2012 1:10.000
2012-53-1755-POM Kwidzyn-Południe BnO 2012 1:15.000
2012-52-1754-POM Kwidzyn-Zamek BnO 2012 1:4.000
2012-51-1753-POM Sadlinki BnO 2012 1:15.000
2012-50-1752-MŁP Skansen i Miasteczko Galicyjskie 2012 BnO 2012 1:3.000
2012-49-1751-MŁP Las Chełmiecki 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-48-1750-DLŚ Dolina Bobru 2 BnO 2012 1:10.000
2012-47-1749-DLŚ Jelenia Góra - Stare Miasto 2 BnO 2012 1:3.000
2012-46-1748-DLŚ Paulinum IV BnO 2012 1:10.000
2012-45-1747-POM U Elki BnO 2012 1:10.000
2012-44-1746-POM Zamkowa Góra BnO 2012 1:10.000
2012-43-1745-POM Lasy Mirachowskie BnO 2012 1:10.000
2012-42-1744-MŁP Tymbark - Góra Zęzów BnO 2012 1:7.500
2012-41-1743-MŁP Stara Wieś - Ośrodek BnO 2012 1:7.500
2012-40-1742-MŁP Paproć - Krzyż Milenijny BnO 2012 1:10.000
2012-39-1741-ŚLS Prochownia 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-38-1740-ŚLS Ryczów-Strażnica BnO 2012 1:7.500
2012-37-1739-DLŚ Ślęża-Będkowice BnO 2012 1:10.000
2012-36-1738-DLŚ Ślęża-Sulistrowiczki BnO 2012 1:10.000
2012-35-1737-KP Czernica BnO 2012 1:10.000
2012-34-1736-ŚLS Wodzisław Śląski-Balaton 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-33-1735-ŚLS Jastrzębie-Zdrój ZSZ 2012 BnO 2012 1:4.000
2012-32-1734-ŚLS Jastrzębie-Zdrój OWN 2012 BnO 2012 1:7.500
2012-31-1733-ZPM Oczko Ani BnO 2012 1:5.000
2012-30-1732-ŁDZ Stoki - Park Zaruskiego BnO 2012 1:4.000
2012-29-1731-ŁDZ Lublinek Las BnO 2012 1:10.000
2012-28-1730-ŁDZ Poligon Brus BnO 2012 1:10.000
2012-27-1729-MŁP Stary Sącz - Miasto BnO 2012 1:5.000
2012-26-1728-POM Młynki BnO 2012 1:7.500
2012-25-1727-DLŚ Duszniki Zdrój Miasto RJnO 2012 1:5.000
2012-24-1726-DLŚ Lasówka BnO 2012 1:10.000
2012-23-1725-OPL Park Wolności BnO 2012 1:4.000
2012-22-1724-OPL Saper Brzeg BnO 2012 1:7.500
2012-21-1723-WLP Dąbrówka Kościelna 2 BnO 2012 1:10.000
2012-20-1722-WLP Malta Park BnO 2012 1:4.000
2012-19-1721-WLP Dziewicza Góra II BnO 2012 1:10.000
2012-18-1720-DLŚ Jamrozowa Polana BnO 2012 1:15.000
2012-17-1719-ŁDZ Groty Nadgórzyckie BnO 2012 1:10.000
2012-16-1718-ŁDZ Biała Gać BnO 2012 1:10.000
2012-15-1717-ŁDZ Osiedle Niebrów BnO 2012 1:4.000
2012-14-1716-ZPM Pańska Góra BnO 2012 1:10.000
2012-13-1715-MAZ Regut 2012 BnO 2012 1:10.000
2012-12-1714-POM Witomino 3 BnO 2012 1:7.500
2012-11-1713-MAZ Sterani 2 (TP i JP) BnO 2012 1:5.000
2012-10-1712-MAZ Przystanek 4 BnO 2012 1:10.000
2012-09-1711-MAZ Puszcza Biała-Orło BnO 2012 1:10.000
2012-08-1710-DLŚ Orientpark - Osieczów 2 BnO 2012 1:15.000
2012-07-1709-DLŚ Orientpark - Sahara BnO 2012 1:10.000
2012-06-1708-DLŚ Bolesławiec - Rynek 3 BnO 2012 1:4.000
2012-05-1707-PDL Osiedle Pietrasze RJnO 2012 1:7.500
2012-04-1706-LBL Park Czartoryskich BnO 2012 1:4.000
2012-03-1705-DLŚ Góra Skarbców BnO 2012 1:3.500
2012-02-1704-DLŚ Trzebnica - Stare Miasto BnO 2012 1:3000
2012-01-1703-PDL Nadleśnictwo Poczopek BnO 2012 1:15.000
2011-94-2115-PDK Żaby BnO 2011 1:10.000
2011-93-2068-DLŚ Zobák BnO 2011 1:10.000
2011-92-2067-DLŚ Stará kaple BnO 2011 1:10.000
poprzednie123456 [7]891011121314151617181920212223242526następne
09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies