Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2013-086-1996-DLŚ Sky Tower BnO 2013 1:1250
2013-085-1995-DLŚ Lotnicze Zakłady Naukowe BnO 2013 1:3000
2013-084-1993-DLŚ Lasek Osobowicki BnO 2013 1:5.000
2013-083-1975-ŁDZ Łodzianka BnO 2013 1:10.000
2013-082-1975-ŁDZ Księży Młyn BnO 2013 1:4.000
2013-081-1974-OPL Głuchołazy BnO 2013 1:5.000
2013-080-1962-MAZ Torwar BnO 2013 1:4.000
2013-079-1961-MAZ Szczęśliwice BnO 2013 1:4.000
2013-078-1960-MAZ Stadion Narodowy BnO 2013 1:4.000
2013-077-1959-MAZ Powsin BnO 2013 1:4.000
2013-076-1958-MAZ Pepsi Arena BnO 2013 1:4.000
2013-075-1957-MAZ Osiedle Górczewska BnO 2013 1:4.000
2013-074-1956-MAZ Metro Stokłosy BnO 2013 1:4.000
2013-073-1955-MAZ Kazury BnO 2013 1:4.000
2013-072-1954-MAZ Fort Włochy BnO 2013 1:4.000
2013-071-1953-MAZ Fasolowa BnO 2013 1:4.000
2013-070-1847-WM Biele BnO 2013 1:10.000
2013-069-1846-POM Trójmiejski Park Krajobrazowy RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-068-1845-POM Park Nadmorski RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-067-1844-POM Park Nadmorski BnO BnO 2013 1:4.000
2013-066-1843-POM Lasy Otomińskie RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-065-1842-POM Gaj Gutenberga RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-064-1841-POM Wzniesienie Marii 2 RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-063-1840-OPL Rogalice 2013 BnO 2013 1:10.000
2013-062-1839-POM Chynowie 2013 Wschód BnO 2013 1:10.000
2013-061-1838-POM Chynowie 2013 Zachód BnO 2013 1:10.000
2013-060-1837-POM Chynowie 2013 Południe BnO 2013 1:10.000
2013-059-1836-OPL Brzeg - Park Centralny BnO 2013 1:3.000
2013-058-1835-WLP Sarbia BnO 2013 1:10.000
2013-057-1834-MAZ Niewiadoma 2 BnO 2013 1:10.000
2013-056-1833-DLS Borowice 3 BnO 2013 1:10.000
2013-055-1832-DLS Orientpark - Lubków BnO 2013 1:10.000
2013-054-1831-DLS Orientpark - Iwiny II BnO 2013 1:10.000
2013-053-1830-DLS Orientpark - Grodziec BnO 2013 1:1.000
2013-052-1829-MAZ Osiedle Jary BnO 2013 1:4.000
2013-051-1828-MAZ Młodzieszyn Wschód BnO 2013 1:10.000
2013-050-1827-MŁP Las Wolski 2013 BnO 2013 1:15.000
2013-049-1826-PDK Pruchnik BnO 2013 1:4.000
2013-048-1825-PDK Helusz BnO 2013 1:15.000
2013-047-1824-DLS Lubiąż- Klasztor BnO 2013 1:10.000
2013-046-1823-DLS Wrocław- Stadion Miejski BnO 2013 1:4.000
2013-045-1822-LBL Kazimierz Dolny BnO 2013 1:4.000
2013-044-1821-LBL Parchatka 2013 BnO 2013 1:10.000
2013-043-1820-MŁP Pasierbiec - Stara Karczma BnO 2013 1:7.500
2013-042-1819-MŁP Makowica - Szczyt Kamionnej BnO 2013 1:10.000
2013-041-1818-MŁP Kamionna - Podlesie BnO 2013 1:10.000
2013-040-1817-ŚLS Mirów Bobolice BnO 2013 1:10.000
2013-039-1816-ŚLS Między zamkami BnO 2013 1:5.000
2013-038-1815-ŚLS Skały Kroczyckie BnO 2013 1:10.000
2013-037-1814-ZPM Mały Las BnO 2013 1:10.000
2013-036-1813-ŁDZ Ogród Botaniczny Trail-O 2013 1:3.000
2013-035-1812-DLS Radunia Północ BnO 2013 1:10.000
2013-034-1811-LBL Krasnobród Miasto RJnO 2013 1:5.000
2013-033-1810-LBL Święty Roch RJnO 2013 1:15.000
2013-032-1809-LBL Jacnia MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-031-1808-LBL Pańska- Dolina MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-030-1807-LBL Zamość MTBO RJnO 2013 1:5.000
2013-029-1806-LBL Namule RJnO 2013 1:15.000
2013-028-1805-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Las Biadoszek BnO 2013 1:10.000
2013-027-1804-ŚLS Włodzisław Śląski - Stare Miasto BnO 2013 1:4.000
2013-026-1803-LBL Wąwóz- LSM 2013 BnO 2013 1:3.000
2013-025-1802-LBL Stacja Narciarska Jacnia BnO 2013 1:10.000
2013-024-1801-LBL Jacnia BnO 2013 1:10.000
2013-023-1800-LBL Zamość - Stare Miasto 2013 BnO 2013 1:4.000
2013-022-1799-ŚLS Pniowiec - MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-021-1798-ŚLS Brynek- Nadleśnictwo RJnO 2013 1:15.000
2013-020-1797-ZPM Cieszynka BnO 2013 1:10.000
2013-019-1796-ZPM Człopa - Miasto BnO 2013 1:4.000
2013-018-1795-MAZ Falenica BnO 2013 1:10.000
2013-017-1794-POM Osiedle Młyniec BnO 2013 1:4.000
2013-016-1793-POM Dolina Radości 4 BnO 2013 1:15.000
2013-015-1792-POM Owczarnia 2 BnO 2013 1:10.000
2013-014-1791-LBL Białka RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-013-1790-MAZ Ponurzyca 2013 BnO 2013 1:10.000
2013-012-1789-POM Janowo II BnO 2013 1:10.000
2013-011-1788-POM Janowo I BnO 2013 1:10.000
2013-010-1787-POM Skowronki BnO 2013 1:10.000
2013-009-1786-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Park Zdrojowy Trail-O BnO 2013 1:4.000
2013-008-1785-LBS Orientpark - Żary Rynek BnO 2013 1:4.000
2013-007-1784-LBS Orientpark - Zielony Las BnO 2013 1:10.000
2013-006-1783-LBS Orientpark - Henryk BnO 2013 1:10.000
2013-005-1782-K-P Rudnik Plaża Miejska BnO 2013 1:10.000
2013-004-1781-ŁDZ Skotniki BnO 2013 1:10.000
2013-003-1780-MAZ Malcanów Las Piskórz BnO 2013 1:10.000
2013-002-1779-MAZ Malcanów BnO 2013 1:10.000
2013-001-1778-MAZ Malcanów Gołabórz BnO 2013 1:10.000
2012-94-2116-PDK Park Jedności Polonii z Macierzą BnO 2012 1:2.000
2012-93-2070-OPL Głuchołazy-Zdrój BnO 2012 1:5.000
2012-92-2069-POM Chojnice - Jezioro Bardze BnO 2012 1:10.000
2012-91-2035-MŁP Park Decjusza BnO 2012 1:2.500
2012-90-2034-DLŚ Wrocław - Park Zachodni MTBO RJnO 2012 1:5.000
2012-89-2032-DLŚ Las Smoczy MTBO RJnO 2012 1:10.000
2012-88-2023-DLŚ Lasy Siechnickie MTBO RJnO 2012 1:10.000
2012-87-2022-MŁP Fort 15 - Pszorna BnO 2012 1:2.000
2012-86-1994-DLŚ Lasek Sołtysowicki BnO 2012 1:5.000
2012-85-1992-DLŚ Partynice BnO 2012 1:4.000
2012-84-1991-DLŚ Grobla Bartoszowicka BnO 2012 1:4.000
2012-83-1990-DLŚ Wyspy Tumskie BnO 2012 1:4.000
2012-82-1980-ŁDZ Poligon UKS Orientuś BnO 2012 1:4.000
2012-81-1952-MAZ SGGW BnO 2012 1:4.000
poprzednie12345 [6]7891011121314151617181920212223242526następne
06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Adamczuk PatrycjaFałowska NataliaIwaszczyszyn JoachimKasza JanKwiatkowski KazimierzWalaszek PatrycjaZając DamianZamiara PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies