Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2014-060-1907-ŚLS Krosztoszowice BnO 2014 1:7.500
2014-059-1906-ŚLS Jastrzębie - Zdrój Jastor BnO 2014 1:4.000
2014-058-1905-MAZ Zbojna Góra 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-057-1904-MAZ Poligon WAT BnO 2014 1:4.000
2014-056-1903-DLŚ Gostar BnO 2014 1:7.500
2014-055-1902-ŚLS Brynek- Nadleśnictwo 2014 RJnO 2014 1:7.500
2014-054-1901-ŚLS Krupski Młyn- Borowiany RJnO 2014 1:15.000
2014-053-1900-POM Wygoda BnO 2014 1:10.000
2014-052-1899-POM Biała BnO 2014 1:15.000
2014-051-1898-KP Rudnik - Południe BnO 2014 1:10.000
2014-050-1897-KP Marusza BnO 2014 1:5.000
2014-049-1896-ŚLS Szwajcaria Czyżowicka BnO 2014 1:10.000
2014-048-1895-WM Bażantarnia 777 BnO 2014 1:10.000
2014-047-1894-PDL Las Zwierzyniecki - Zachód RJnO 2014 1:5.000
2014-046-1893-PDL Wierch Radulin RJnO 2014 1:15.000
2014-045-1892-PDL Skrabacinka RJnO 2014 1:15.000
2014-044-1891-PDL Lipowy Most RJnO 2014 1:10.000
2014-043-1890-PDL Nadleśnictwo Krynki RJnO 2014 1:4.000
2014-042-1889-PDL Nadleśnictwo Supraśl RJnO 2014 1:15.000
2014-041-1888-PDL Pietrasze RJnO 2014 1:10.000
2014-040-1887-PDL Zwierzyniecki Las RJnO 2014 1:5.000
2014-039-1886-PDL Góry Leńce RJnO 2014 1:15.000
2014-038-1885-PDL Krzemienne Góry RJnO 2014 1:15.000
2014-037-1884-POM Wielka Rola BnO 2014 1:10.000
2014-036-1883-POM Demptowo 2 BnO 2014 1:10.000
2014-035-1882-POM Czarna Góra BnO 2014 1:10.000
2014-034-1881-LBL Park Czartoryskich 2014 BnO 2014 1:4.000
2014-033-1880-LBL Parchatka - 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-032-1879-MŁP Wólka Zręczycka - Dwór Feillów BnO 2014 1:10.000
2014-031-1878-MŁP Podgórze 2014 BnO 2014 1:5.000
2014-030-1877-MŁP Biskupice - Grodzisko BnO 2014 1:7.500
2014-029-1876-LBS Wiejce 2 BnO 2014 1:10.000
2014-028-1875-LBS Strychy 2 BnO 2014 1:10.000
2014-027-1874-ŚLS Złoty Potok - Diabelskie Mosty BnO 2014 1:10.000
2014-026-1873-ŚLS Siedlec 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-025-1872-ŚLS Ostrężnik 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-024-1871-ŚLS Dolina Wiercicy 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-023-1870-ŚLS Babska Skała 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-022-1869-ŁDZ ZOO BnO 2014 1:4.000
2014-021-1868-ŁDZ Park Zdrowie BnO 2014 1:5.000
2014-020-1867-ŁDZ Modrzew BnO 2014 1:10.000
2014-019-1866-ŁDZ Ryś BnO 2014 1:10.000
2014-018-1866-ZPM Ruski Las BnO 2014 1:10.000
2014-017-1864-ŚLS Stare Gliwice BnO 2014 1:4.000
2014-016-1863-OPL Góra Św. Anny- Kalwaria RJnO 2014 1:15.000
2014-015-1862-OPL Czarnocin - Łącka Woda 2 RJnO 2014 1:15.000
2014-014-1861-OPL Park Wiejski Raszowa BnO 2014 1:3.000
2014-013-1860-MAZ Stare i Nowe Miasto BnO 2014 1:4.000
2014-012-1859-MAZ Młodzieszyn Zachód BnO 2014 1:10.000
2014-011-1858-MAZ Miłosna 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-010-1857-DLŚ Świdnica - Rynek BnO 2014 1:4.000
2014-009-1856-POM Orle Gniazdo BnO 2014 1:7.500
2014-008-1855-POM Łyse Góry BnO 2014 1:5.000
2014-007-1854-MAZ WDW Rewita Rynia BnO 2014 1:4.000
2014-006-1853-MAZ Jezioro Zapadliska BnO 2014 1:10.000
2014-005-1852-MAZ Jezioro Parów Karski BnO 2014 1:10.000
2014-004-1851-LBL Kleszczówka 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-003-1850-POM Zdrada 3 BnO 2014 1:15.000
2014-002-1849-DLŚ Orientpark - Świątek BnO 2014 1:10.000
2014-001-1848-POM Osiedle Piastowskie BnO 2014 1:3.000
2013-122-2124-ZPM Kościno BnO 2013 1:10.000
2013-121-2123-ZPM Bulwary Nadodrzańskie BnO 2013 1:4.000
2013-120-2122-ZPM Park Chopina BnO 2013 1:2.500
2013-119-2121-ZPM Osiedle Somosierry BnO 2013 1:4.000
2013-118-2120-ZPM Park Pomorzański BnO 2013 1:1.500
2013-117-2119-ZPM Park Żeromskiego BnO 2013 1:4.000
2013-116-2118-ZPM Park Kasprowicza BnO 2013 1:4.000
2013-114-2117-PDK SP nr 1 BnO 2013 1:1.000
2013-113-2088-ŁDZ Ośrodek YMCA BnO 2013 1:2.000
2013-112-2087-ŁDZ Obozowisko YMCA BnO 2013 1:10.000
2013-111-2090-OPL Marysieńka BnO 2013 1:10.000
2013-110-2089-OPL Nad Białką BnO 2013 1:10.000
2013-109-2086-DLŚ Kudowa-Zdrój Park BnO 2013 1:5.000
2013-108-2085-DLŚ Kudowa-Zdrój BnO 2013 1:15.000
2013-107-2084-POM Rytel BnO 2013 1:10.000
2013-106-2083-POM Mylof BnO 2013 1:15.000
2013-105-2082-LBL Konsewiczka BnO 2013 1:10.000
2013-104-2081-MŁP Skawina - Park Miejski BnO 2013 1:3.000
2013-103-2080-MŁP Gorenice BnO 2013 1:10.000
2013-102-2079-PDK Ulanów BnO 2013 1:10.000
2013-101-2078-MŁP Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna BnO 2013 1:7.500
2013-100-2077-MŁP Stary Sącz BnO 2013 1:10.000
2013-099-2076-WM Szkoła Podstawowa w Starych Kiełbonkach BnO 2013 1:1.000
2013-098-2075-WM Stare Kiełbonki BnO 2013 1:10.000
2013-097-2074-WM Zatorze BnO 2013 1:2.500
2013-096-2073-WM Park Modrzewie - 2 BnO 2013 1:2.500
2013-095-2072-WM Park im. Michała Kajki - 2 BnO 2013 1:2.500
2013-094-2071-WM Park Dolinka - 2 BnO 2013 1:3.000
2013-093-2029-DLŚ Lasek Osobowicki MTBO RJnO 2013 1:7.500
2013-092-2026-DLŚ Świerzów MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-091-2025-DLŚ Szczodre MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-090-2024-DLŚ Kozie Czuby MTBO RJnO 2013 1:15.000
2013-089-2019-DLŚ ZMECH BnO 2013 1:4.000
2013-088-1998-DLŚ Strzelnica WKS Śląsk BnO 2013 1:3000
2013-087-1997-DLŚ Wzgórze Partyzantów BnO 2013 1:2500
2013-086-1996-DLŚ Sky Tower BnO 2013 1:1250
2013-085-1995-DLŚ Lotnicze Zakłady Naukowe BnO 2013 1:3000
2013-084-1993-DLŚ Lasek Osobowicki BnO 2013 1:5.000
2013-083-1975-ŁDZ Łodzianka BnO 2013 1:10.000
2013-082-1975-ŁDZ Księży Młyn BnO 2013 1:4.000
poprzednie12345 [6]789101112131415161718192021222324252627następne
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bałamut PiotrDeptulski MateuszFrątczak SławomirGapiński MikołajGalasiński MateuszJarosz JoannaKurzawińska DorotaKowalski CezaryKowalski CezaryLisiak PawełMyślak DorotaOkła AngelikaSznajder SebastianSowała JakubSkibińska WiktoriaWalasz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies