Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2014-008-1855-POM Łyse Góry BnO 2014 1:5.000
2014-007-1854-MAZ WDW Rewita Rynia BnO 2014 1:4.000
2014-006-1853-MAZ Jezioro Zapadliska BnO 2014 1:10.000
2014-005-1852-MAZ Jezioro Parów Karski BnO 2014 1:10.000
2014-004-1851-LBL Kleszczówka 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-003-1850-POM Zdrada 3 BnO 2014 1:15.000
2014-002-1849-DLŚ Orientpark - Świątek BnO 2014 1:10.000
2014-001-1848-POM Osiedle Piastowskie BnO 2014 1:3.000
2013-122-2124-ZPM Kościno BnO 2013 1:10.000
2013-121-2123-ZPM Bulwary Nadodrzańskie BnO 2013 1:4.000
2013-120-2122-ZPM Park Chopina BnO 2013 1:2.500
2013-119-2121-ZPM Osiedle Somosierry BnO 2013 1:4.000
2013-118-2120-ZPM Park Pomorzański BnO 2013 1:1.500
2013-117-2119-ZPM Park Żeromskiego BnO 2013 1:4.000
2013-116-2118-ZPM Park Kasprowicza BnO 2013 1:4.000
2013-114-2117-PDK SP nr 1 BnO 2013 1:1.000
2013-113-2088-ŁDZ Ośrodek YMCA BnO 2013 1:2.000
2013-112-2087-ŁDZ Obozowisko YMCA BnO 2013 1:10.000
2013-111-2090-OPL Marysieńka BnO 2013 1:10.000
2013-110-2089-OPL Nad Białką BnO 2013 1:10.000
2013-109-2086-DLŚ Kudowa-Zdrój Park BnO 2013 1:5.000
2013-108-2085-DLŚ Kudowa-Zdrój BnO 2013 1:15.000
2013-107-2084-POM Rytel BnO 2013 1:10.000
2013-106-2083-POM Mylof BnO 2013 1:15.000
2013-105-2082-LBL Konsewiczka BnO 2013 1:10.000
2013-104-2081-MŁP Skawina - Park Miejski BnO 2013 1:3.000
2013-103-2080-MŁP Gorenice BnO 2013 1:10.000
2013-102-2079-PDK Ulanów BnO 2013 1:10.000
2013-101-2078-MŁP Stacja Narciarska Laskowa-Kamionna BnO 2013 1:7.500
2013-100-2077-MŁP Stary Sącz BnO 2013 1:10.000
2013-099-2076-WM Szkoła Podstawowa w Starych Kiełbonkach BnO 2013 1:1.000
2013-098-2075-WM Stare Kiełbonki BnO 2013 1:10.000
2013-097-2074-WM Zatorze BnO 2013 1:2.500
2013-096-2073-WM Park Modrzewie - 2 BnO 2013 1:2.500
2013-095-2072-WM Park im. Michała Kajki - 2 BnO 2013 1:2.500
2013-094-2071-WM Park Dolinka - 2 BnO 2013 1:3.000
2013-093-2029-DLŚ Lasek Osobowicki MTBO RJnO 2013 1:7.500
2013-092-2026-DLŚ Świerzów MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-091-2025-DLŚ Szczodre MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-090-2024-DLŚ Kozie Czuby MTBO RJnO 2013 1:15.000
2013-089-2019-DLŚ ZMECH BnO 2013 1:4.000
2013-088-1998-DLŚ Strzelnica WKS Śląsk BnO 2013 1:3000
2013-087-1997-DLŚ Wzgórze Partyzantów BnO 2013 1:2500
2013-086-1996-DLŚ Sky Tower BnO 2013 1:1250
2013-085-1995-DLŚ Lotnicze Zakłady Naukowe BnO 2013 1:3000
2013-084-1993-DLŚ Lasek Osobowicki BnO 2013 1:5.000
2013-083-1975-ŁDZ Łodzianka BnO 2013 1:10.000
2013-082-1975-ŁDZ Księży Młyn BnO 2013 1:4.000
2013-081-1974-OPL Głuchołazy BnO 2013 1:5.000
2013-080-1962-MAZ Torwar BnO 2013 1:4.000
2013-079-1961-MAZ Szczęśliwice BnO 2013 1:4.000
2013-078-1960-MAZ Stadion Narodowy BnO 2013 1:4.000
2013-077-1959-MAZ Powsin BnO 2013 1:4.000
2013-076-1958-MAZ Pepsi Arena BnO 2013 1:4.000
2013-075-1957-MAZ Osiedle Górczewska BnO 2013 1:4.000
2013-074-1956-MAZ Metro Stokłosy BnO 2013 1:4.000
2013-073-1955-MAZ Kazury BnO 2013 1:4.000
2013-072-1954-MAZ Fort Włochy BnO 2013 1:4.000
2013-071-1953-MAZ Fasolowa BnO 2013 1:4.000
2013-070-1847-WM Biele BnO 2013 1:10.000
2013-069-1846-POM Trójmiejski Park Krajobrazowy RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-068-1845-POM Park Nadmorski RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-067-1844-POM Park Nadmorski BnO BnO 2013 1:4.000
2013-066-1843-POM Lasy Otomińskie RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-065-1842-POM Gaj Gutenberga RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-064-1841-POM Wzniesienie Marii 2 RJnO RJnO 2013 1:10.000
2013-063-1840-OPL Rogalice 2013 BnO 2013 1:10.000
2013-062-1839-POM Chynowie 2013 Wschód BnO 2013 1:10.000
2013-061-1838-POM Chynowie 2013 Zachód BnO 2013 1:10.000
2013-060-1837-POM Chynowie 2013 Południe BnO 2013 1:10.000
2013-059-1836-OPL Brzeg - Park Centralny BnO 2013 1:3.000
2013-058-1835-WLP Sarbia BnO 2013 1:10.000
2013-057-1834-MAZ Niewiadoma 2 BnO 2013 1:10.000
2013-056-1833-DLS Borowice 3 BnO 2013 1:10.000
2013-055-1832-DLS Orientpark - Lubków BnO 2013 1:10.000
2013-054-1831-DLS Orientpark - Iwiny II BnO 2013 1:10.000
2013-053-1830-DLS Orientpark - Grodziec BnO 2013 1:1.000
2013-052-1829-MAZ Osiedle Jary BnO 2013 1:4.000
2013-051-1828-MAZ Młodzieszyn Wschód BnO 2013 1:10.000
2013-050-1827-MŁP Las Wolski 2013 BnO 2013 1:15.000
2013-049-1826-PDK Pruchnik BnO 2013 1:4.000
2013-048-1825-PDK Helusz BnO 2013 1:15.000
2013-047-1824-DLS Lubiąż- Klasztor BnO 2013 1:10.000
2013-046-1823-DLS Wrocław- Stadion Miejski BnO 2013 1:4.000
2013-045-1822-LBL Kazimierz Dolny BnO 2013 1:4.000
2013-044-1821-LBL Parchatka 2013 BnO 2013 1:10.000
2013-043-1820-MŁP Pasierbiec - Stara Karczma BnO 2013 1:7.500
2013-042-1819-MŁP Makowica - Szczyt Kamionnej BnO 2013 1:10.000
2013-041-1818-MŁP Kamionna - Podlesie BnO 2013 1:10.000
2013-040-1817-ŚLS Mirów Bobolice BnO 2013 1:10.000
2013-039-1816-ŚLS Między zamkami BnO 2013 1:5.000
2013-038-1815-ŚLS Skały Kroczyckie BnO 2013 1:10.000
2013-037-1814-ZPM Mały Las BnO 2013 1:10.000
2013-036-1813-ŁDZ Ogród Botaniczny Trail-O 2013 1:3.000
2013-035-1812-DLS Radunia Północ BnO 2013 1:10.000
2013-034-1811-LBL Krasnobród Miasto RJnO 2013 1:5.000
2013-033-1810-LBL Święty Roch RJnO 2013 1:15.000
2013-032-1809-LBL Jacnia MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-031-1808-LBL Pańska- Dolina MTBO RJnO 2013 1:10.000
2013-030-1807-LBL Zamość MTBO RJnO 2013 1:5.000
poprzednie12345 [6]789101112131415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz AnnaBromboszcz MałgorzataBonarska AleksandraCzernicka JagodaCiesielska AmandaDamps KingaGzowski MateuszKukla SzymonKlimkowski MarcinMazurkiewicz JolantaMiętus MateuszNiedźwiecki AdrianSyczuk ZuzannaSzałkowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies