Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2014-109-1972-DLŚ Zieleniec BnO 2014 1:10.000
2014-108-1971-MAZ Biblioteka Narodowa BnO 2014 1:4.000
2014-107-1970-MAZ Chmielna BnO 2014 1:4.000
2014-106-1969-MAZ Stara Miłosna BnO 2014 1:4.000
2014-105-1968-MAZ SP 173 BnO 2014 1:1.500
2014-104-1967-MAZ Urząd Dzielnicy Ursynów BnO 2014 1:4.000
2014-103-1966-MAZ Wilanów Wysoki BnO 2014 1:4.000
2014-102-1965-MAZ Ursynów Północny BnO 2014 1:4.000
2014-101-1964-MAZ Sady Żoliborskie BnO 2014 1:4.000
2014-100-1963-MAZ Park Skaryszewski BnO 2014 1:4.000
2014-099-1945-MAZ Muranów BnO 2014 1:4.000
2014-098-1944-MAZ Morskie Oko BnO 2014 1:4.000
2014-097-1943-MAZ Metro Marymont BnO 2014 1:4.000
2014-096-1942-MAZ Mariensztat BnO 2014 1:4.000
2014-095-1941-ŚLS Skałki NBnO 2014 1:10.000
2014-094-1940-ŚLS Ruś NBnO 2014 1:7.500
2014-093-1939-WLP LIPKA - Nad Stołunią BnO 2014 1:10.000
2014-092-1938-MAZ Kampus WAT 2014 BnO 2014 1:4.000
2014-091-1937-PDL Augustów Gimnazjum nr 1 BnO 2014 1:2.000
2014-090-1936-PDL Augustów SP 4 BnO 2014 1:2.000
2014-089-1935-PDL Augustów Borki RJnO 2014 1:5.000
2014-088-1934-PDL Augustów Borki BnO 2014 1:5.000
2014-087-1933-PDL Augustów Las Miejski RJnO 2014 1:5.000
2014-086-1932-PDL Augustów Las Miejski BnO 2014 1:5.000
2014-085-1931-DLŚ Złotoryja Au-relia BnO 2014 1:4.000
2014-084-1930-DLŚ Twardogóra - okolice ILPEI BnO 2014 1:10.000
2014-083-1929-POM Polifarb BnO 2014 1:10.000
2014-082-1928-MAZ Młociny 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-081-1927-DLŚ Jelenia Góra - Zabobrze BnO 2014 1:4.000
2014-080-1926-ŁDZ Koluszki BnO 2014 1:5.000
2014-079-1925-ŁDZ Nad Mrogą BnO 2014 1:10.000
2014-078-1924-ŚLS Gliwice - Osiedle Millenium BnO 2014 1:4.000
2014-077-1923-ŚLS Gliwice - Dzielnica Politechnika Śląska BnO 2014 1:4.000
2014-076-1922-WLP Mochy - Szkoła 2015 BnO 2014 1:1.500
2014-075-1921-WLP Solec - Szkoła BnO 2014 1:10.000
2014-074-1920-DLŚ Gola Wielka - Zachód BnO 2014 1:10.000
2014-073-1919-DLŚ Twardogóra - okolice Gimnazjum BnO 2014 1:4.000
2014-072-1918-MAZ Żoliborz Oficerski BnO 2014 1:4.000
2014-071-1917-ZPM Kańsk BnO 2014 1:10.000
2014-069-1916-ŚLS Rybnik - Grzybówka BnO 2014 1:10.000
2014-068-1915-ŁDZ Dłutówek BnO 2014 1:10.000
2014-067-1914-ŁDZ Rydzyny 3 BnO 2014 1:10.000
2014-066-1913-ŁDZ Park Wolności BnO 2014 1:4.000
2014-065-1912-ŁDZ Arturówek BnO 2014 1:10.000
2014-064-1911-WM Prochownia BnO 2014 1:10.000
2014-063-1910-WM Rusy - Zgoda BnO 2014 1:10.000
2014-062-1909-MAZ Nowy Świat BnO 2014 1:4.000
2014-061-1908-MAZ Wiązowna 3 BnO 2014 1:10.000
2014-060-1907-ŚLS Krosztoszowice BnO 2014 1:7.500
2014-059-1906-ŚLS Jastrzębie - Zdrój Jastor BnO 2014 1:4.000
2014-058-1905-MAZ Zbojna Góra 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-057-1904-MAZ Poligon WAT BnO 2014 1:4.000
2014-056-1903-DLŚ Gostar BnO 2014 1:7.500
2014-055-1902-ŚLS Brynek- Nadleśnictwo 2014 RJnO 2014 1:7.500
2014-054-1901-ŚLS Krupski Młyn- Borowiany RJnO 2014 1:15.000
2014-053-1900-POM Wygoda BnO 2014 1:10.000
2014-052-1899-POM Biała BnO 2014 1:15.000
2014-051-1898-KP Rudnik - Południe BnO 2014 1:10.000
2014-050-1897-KP Marusza BnO 2014 1:5.000
2014-049-1896-ŚLS Szwajcaria Czyżowicka BnO 2014 1:10.000
2014-048-1895-WM Bażantarnia 777 BnO 2014 1:10.000
2014-047-1894-PDL Las Zwierzyniecki - Zachód RJnO 2014 1:5.000
2014-046-1893-PDL Wierch Radulin RJnO 2014 1:15.000
2014-045-1892-PDL Skrabacinka RJnO 2014 1:15.000
2014-044-1891-PDL Lipowy Most RJnO 2014 1:10.000
2014-043-1890-PDL Nadleśnictwo Krynki RJnO 2014 1:4.000
2014-042-1889-PDL Nadleśnictwo Supraśl RJnO 2014 1:15.000
2014-041-1888-PDL Pietrasze RJnO 2014 1:10.000
2014-040-1887-PDL Zwierzyniecki Las RJnO 2014 1:5.000
2014-039-1886-PDL Góry Leńce RJnO 2014 1:15.000
2014-038-1885-PDL Krzemienne Góry RJnO 2014 1:15.000
2014-037-1884-POM Wielka Rola BnO 2014 1:10.000
2014-036-1883-POM Demptowo 2 BnO 2014 1:10.000
2014-035-1882-POM Czarna Góra BnO 2014 1:10.000
2014-034-1881-LBL Park Czartoryskich 2014 BnO 2014 1:4.000
2014-033-1880-LBL Parchatka - 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-032-1879-MŁP Wólka Zręczycka - Dwór Feillów BnO 2014 1:10.000
2014-031-1878-MŁP Podgórze 2014 BnO 2014 1:5.000
2014-030-1877-MŁP Biskupice - Grodzisko BnO 2014 1:7.500
2014-029-1876-LBS Wiejce 2 BnO 2014 1:10.000
2014-028-1875-LBS Strychy 2 BnO 2014 1:10.000
2014-027-1874-ŚLS Złoty Potok - Diabelskie Mosty BnO 2014 1:10.000
2014-026-1873-ŚLS Siedlec 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-025-1872-ŚLS Ostrężnik 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-024-1871-ŚLS Dolina Wiercicy 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-023-1870-ŚLS Babska Skała 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-022-1869-ŁDZ ZOO BnO 2014 1:4.000
2014-021-1868-ŁDZ Park Zdrowie BnO 2014 1:5.000
2014-020-1867-ŁDZ Modrzew BnO 2014 1:10.000
2014-019-1866-ŁDZ Ryś BnO 2014 1:10.000
2014-018-1866-ZPM Ruski Las BnO 2014 1:10.000
2014-017-1864-ŚLS Stare Gliwice BnO 2014 1:4.000
2014-016-1863-OPL Góra Św. Anny- Kalwaria RJnO 2014 1:15.000
2014-015-1862-OPL Czarnocin - Łącka Woda 2 RJnO 2014 1:15.000
2014-014-1861-OPL Park Wiejski Raszowa BnO 2014 1:3.000
2014-013-1860-MAZ Stare i Nowe Miasto BnO 2014 1:4.000
2014-012-1859-MAZ Młodzieszyn Zachód BnO 2014 1:10.000
2014-011-1858-MAZ Miłosna 2014 BnO 2014 1:10.000
2014-010-1857-DLŚ Świdnica - Rynek BnO 2014 1:4.000
2014-009-1856-POM Orle Gniazdo BnO 2014 1:7.500
poprzednie1234 [5]6789101112131415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz AnnaBromboszcz MałgorzataBonarska AleksandraCzernicka JagodaCiesielska AmandaDamps KingaGzowski MateuszKukla SzymonKlimkowski MarcinMazurkiewicz JolantaMiętus MateuszNiedźwiecki AdrianSyczuk ZuzannaSzałkowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies