Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2015-030-2161-POM Promyk BnO 2015 1:4.000
2015-029-2160-MAZ Ponurzyca 2015 BnO 2015 1:15.000
2015-028-2159-MAZ Osiedle Ruda BnO 2015 1:4.000
2015-027-2158-ŚLS STUDZIONKA - Czarne Doły BnO 2015 1:7.500
2015-026-2157-MAZ Chomiczówka BnO 2015 1:4.000
2015-025-2156-MAZ Lasek na Kole BnO 2015 1:4.000
2015-024-2155-MŁP Bronaczowa Południe BnO 2015 1:10.000
2015-023-2154-DLŚ U Bodzia BnO 2015 1:10.000
2015-022-2153-DLŚ Domasławice i okolice BnO 2015 1:15.000
2015-021-2152-WM Kołoin BnO 2015 1:10.000
2015-020-2151-ŚLS RYBNIK - Kamień BnO 2015 1:7.500
2015-019-2150-MŁP Kraków - Stare Miasto BnO 2015 1:4.000
2015-018-2149-MŁP Bronaczowa Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-017-2148-MAZ Fidest 2 RJnO 2015 1:15.000
2015-016-2147-MAZ Lucynów RJnO 2015 1:10.000
2015-015-2146-MAZ Fidest RJnO 2015 1:15.000
2015-014-2145-ŚLS Skrzyszów - Hałda BnO 2015 1:7.500
2015-013-2144-MAZ Plac Zbawiciela BnO 2015 1:4.000
2015-012-2143-MAZ Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie BnO 2015 1:10.000
2015-011-2142-MAZ Rudna Góra BnO 2015 1:10.000
2015-010-2141-MAZ Góra 108.5m npm BnO 2015 1:5.000
2015-009-2140-WM Dzikie Łąki BnO 2015 1:10.000
2015-008-2139-MŁP Stadion WKS Wawel BnO 2015 1:4.000
2015-007-2138-ŚLS Pszczyna - Park Zamkowy BnO 2015 1:4.000
2015-006-2137-POM Mierzeja Wiślana BnO 2015 1:10.000
2015-005-2136-DLŚ Orientpark - Ciche Szczęście BnO 2015 1:10.000
2015-004-2135-DLŚ Orientpark - Lena BnO 2015 1:10.000
2015-003-2134-DLŚ Orientpark - Twardziel BnO 2015 1:10.000
2015-002-2133-MŁP Młynówka Królewska BnO 2015 1:4.000
2015-001-2132-MAZ Jastrzębowskiego BnO 2015 1:4.000
2014-162-2131-PDK OW Rajskie BnO 2014 1:1.500
2014-161-2130-PDK Gacka Góra BnO 2014 1:2.000
2014-160-2129-ZPM Arkonka BnO 2014 1:10.000
2014-159-2128-ZPM Leśniczówka Kołowo N BnO 2014 1:10.000
2014-158-2127-ZPM Jeziorko Słoneczne BnO 2014 1:4.000
2014-157-2126-ZPM Wzgórze Hetmańskie BnO 2014 1:4.000
2014-156-2125-ZPM Osiedle Przyjaźni BnO 2014 1:4.000
2014-155-2109-MŁP Błonia Bieńczyckie BnO 2014 1:4.000
2014-154-2108-MŁP AGH i okolice BnO 2014 1:4.000
2014-153-2107-MŁP Park Lotników Polskich i AWF Kraków BnO 2014 1:5.000
2014-152-2106-MŁP Borek Fałęcki BnO 2014 1:4.000
2014-151-2105-MŁP Uniwersystet Pedagogiczny i okolice BnO 2014 1:4.000
2014-150-2104-MŁP Osiedla Oświecenia i Tysiąclecia BnO 2014 1:5.000
2014-149-2103-PDK Święty Roch BnO 2014 1:10.000
2014-148-2102-PDK Czarna - Stanica ZHP BnO 2014 1:10.000
2014-147-2101-MŁP Sikornik 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-146-2100-MŁP Kiry 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-145-2099-ŚLS Dąbrowa Górnicza - Park Hallera BnO 2014 1:4.000
2014-144-2098-ŚLS Mysłowice - Park BnO 2014 1:4.000
2014-143-2097-ŚLS Park Raczyńskich BnO 2014 1:1.500
2014-142-2096-WM Piersławek BnO 2014 1:10.000
2014-141-2095-WM Olsztyn - Stare Miasto BnO 2014 1:3.500
2014-140-2094-WM ZS w Lelkowie BnO 2014 1:1.000
2014-139-2093-WM Stadion BnO 2014 1:2.000
2014-138-2092-KP Solec Kujawski - Nadleśnictwo BnO 2014 1:10.000
2014-137-2091-OPL Las Głubczycki BnO 2014 1:10.000
2014-136-2033-DLŚ Leśnica - Mokre - MTBO RJnO 2014 1:15.000
2014-135-2028-DLŚ Wojnowice RJnO 2014 1:10.000
2014-134-2015-DLŚ Gimnazjum nr 1 BnO 2014 1:1000
2014-133-2014-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 75 BnO 2014 1:2000
2014-132-2013-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 3 BnO 2014 1:2000
2014-131-2012-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 118 BnO 2014 1:2000
2014-130-2011-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 65 BnO 2014 1:2000
2014-129-2010-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 21 BnO 2014 1:1000
2014-128-2009-DLŚ Wielka Wyspa BnO 2014 1:4.000
2014-127-2008-DLŚ Hala Stulecia BnO 2014 1:1250
2014-126-2007-DLŚ Kozanów - Wschód BnO 2014 1:4.000
2014-125-2006-DLŚ Park Tołpy BnO 2014 1:3000
2014-124-2005-DLŚ Gądów Mały - Wschód BnO 2014 1:4.000
2014-123-2004-DLŚ Park Leśnicki BnO 2014 1:4.000
2014-122-2003-DLŚ Ostrów Tumski BnO 2014 1:4.000
2014-121-2002-DLŚ Osiedle Kosmonautów BnO 2014 1:4.000
2014-120-2001-DLŚ Osiedle Huby BnO 2014 1:4.000
2014-119-2000-DLŚ Stadion Wrocław BnO 2014 1:750
2014-118-1999-DLŚ Park Brochowski BnO 2014 1:4.000
2014-117-1980-ŁDZ Park Poniatowskiego BnO 2014 1:4.000
2014-116-1979-ŁDZ Park nad Jasieniem BnO 2014 1:4.000
2014-115-1978-ŁDZ Osiedle Sympatyczna BnO 2014 1:4.000
2014-114-1977-ŁDZ Osiedle Batorego BnO 2014 1:4.000
2014-113-1976-ŁDZ Osiedle Chrobrego BnO 2014 1:4.000
2014-112-1975-ŁDZ Manufaktura BnO 2014 1:2.000
2014-111-1974-ŁDZ Kampus UŁ BnO 2014 1:4.000
2014-110-1973-DLŚ Duszniki Zdrój City BnO 2014 1:5.000
2014-109-1972-DLŚ Zieleniec BnO 2014 1:10.000
2014-108-1971-MAZ Biblioteka Narodowa BnO 2014 1:4.000
2014-107-1970-MAZ Chmielna BnO 2014 1:4.000
2014-106-1969-MAZ Stara Miłosna BnO 2014 1:4.000
2014-105-1968-MAZ SP 173 BnO 2014 1:1.500
2014-104-1967-MAZ Urząd Dzielnicy Ursynów BnO 2014 1:4.000
2014-103-1966-MAZ Wilanów Wysoki BnO 2014 1:4.000
2014-102-1965-MAZ Ursynów Północny BnO 2014 1:4.000
2014-101-1964-MAZ Sady Żoliborskie BnO 2014 1:4.000
2014-100-1963-MAZ Park Skaryszewski BnO 2014 1:4.000
2014-099-1945-MAZ Muranów BnO 2014 1:4.000
2014-098-1944-MAZ Morskie Oko BnO 2014 1:4.000
2014-097-1943-MAZ Metro Marymont BnO 2014 1:4.000
2014-096-1942-MAZ Mariensztat BnO 2014 1:4.000
2014-095-1941-ŚLS Skałki NBnO 2014 1:10.000
2014-094-1940-ŚLS Ruś NBnO 2014 1:7.500
2014-093-1939-WLP LIPKA - Nad Stołunią BnO 2014 1:10.000
poprzednie1234 [5]678910111213141516171819202122232425262728następne
09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 1
Alabrudzińska AgnieszkaAlabrodzińska-Rycher AgnieszkaBartos ZbigniewCepurdej WladyslawCegiełka MilenaDomański AdamGałązka JadwigaGryziński MichałKamiński SebastianKwok Kin KwanKucharczyk JakubLubryka KrzysztofMarucha MartynaMarciniak KrystianMachowska WeronikaMilewska MarzenaOleszczak PatrykOwsiak StanisławProkopiuk KrzysztofPohl ArturWiśniewski JakubŻebrowska MagdaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies