Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2015-099-2230-MAZ Górki Radzymińskie S BnO 2015 1:5.000
2015-098-2229-MAZ Daleko od Tauma... BnO 2015 1:10000
2015-097-2228-MAZ Pro Futuro BnO 2015 1:1000
2015-096-2227-MAZ Patio BnO 2015 1:750
2015-095-2226-MAZ Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Warszawie BnO 2015 1:750
2015-094-2225-MAZ Jałowce SWF WAT BnO 2015 1:500
2015-093-2224-DLŚ Wrocław - Różanka BnO 2015 1:4.000
2015-092-2223-ŚLS Kubalonka BnO 2015 1:10.000
2015-091-2222-MŁP Zamek Lipowiec BnO 2015 1:10.000
2015-090-2221-PDK Nowa Dęba - Centrum BnO 2015 1:4.000
2015-089-2220-MAZ Plac Inwalidów BnO 2015 1:4.000
2015-088-2219-POM Złote Piaski BnO 2015 1:5.000
2015-087-2218-POM Tuszynek BnO 2015 1:10.000
2015-086-2217-DLŚ Wrocław - Las Pilczycki Wschód BnO 2015 1:5.000
2015-085-2216-DLŚ Wrocław - Park Zachodni BnO 2015 1:5.000
2015-084-2215-PDL Kolonia Grabowo BnO 2015 1:10.000
2015-083-2214-PDL SP Janówka BnO 2015 1:1000
2015-082-2213-PDL Gimnazjum w Janówce BnO 2015 1:1000
2015-081-2212-WLP OLEJNICA 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-080-2211-DLŚ Wrocław - Kozanów Wschód BnO 2015 1:4.000
2015-079-2210-ZPM MKS Pogoń Szczecin BnO 2015 1:4.000
2015-078-2209-WLP KASZCZOR boisko i okolica BnO 2015 1:3.000
2015-077-2208-WLP Babulina BnO 2015 1:10.000
2015-076-2207-POM Chylonia BnO 2015 1:10.000
2015-075-2206-DLŚ Gądów Mały - Zachód BnO 2015 1:4.000
2015-074-2205-DLŚ Leśnica BnO 2015 1:10.000
2015-073-2204-MAZ Imielin BnO 2015 1:4.000
2015-072-2203-LBS Nowy Raduszec BnO 2015 1:10.000
2015-071-2202-MAZ Las Sobieskiego Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-070-2201-MAZ Sto Dołów BnO 2015 1:10.000
2015-069-2200-ZPM Złocieniec BnO 2015 1:4.000
2015-068-2199-ŚLS Dąbrowa Górnicza Sikorka RJnO 2015 1:15.000
2015-067-2198-ŚLS Dąbrowa Górnicza Park Zielona RJnO 2015 1:5.000
2015-066-2197-MŁP Kazimierz BnO 2015 1:5.000
2015-065-2196-MŁP NOWA HUTA - Centrum A i 5 Osiedli BnO 2015 1:4.000
2015-064-2195-MŁP PRĄDNIK CZERWONY - nad Sudołem Dominikańskim BnO 2015 1:5.000
2015-063-2194-ŁDZ Hajmaty BnO 2015 1:4.000
2015-062-2193-ŁDZ Lewityn-Wajsówny BnO 2015 1:4.000
2015-061-2192-DLŚ Orientpark - Skalny Zakątek BnO 2015 1:7.500
2015-060-2191-LBS SULECHÓW - Radowice BnO 2015 1:10.000
2015-059-2190-WM Szklarnia BnO 2015 1:10.000
2015-058-2189-MAZ Las Lindego BnO 2015 1:4.000
2015-057-2188-MAZ Poligon WAT BnO 2015 1:5000
2015-056-2187-DLŚ Gostar 2 BnO 2015 1:10.000
2015-055-2186-DLŚ Lasek Pilczycki BnO 2015 1:5.000
2015-054-2185-LBS Olszynki 2 BnO 2015 1:4.000
2015-053-2184-DLŚ Przełęcz Tąpadła BnO 2015 1:10.000
2015-052-2183-DLŚ Park Wschodni BnO 2015 1:5.000
2015-051-2182-MAZ Galasy 2015 BnO 2015 1:15.000
2015-050-2181-WM Elbląska Starówka BnO 2015 1:2.500
2015-049-2180-DLŚ Ptasia Góra BnO 2015 1:10.000
2015-048-2179-DLŚ Jakuszyce BnO 2015 1:10.000
2015-047-2178-POM Kwidzyn - Miłosna BnO 2015 1:10.000
2015-046-2177-POM Pólko BnO 2015 1:10.000
2015-045-2176-POM Białki BnO 2015 1:10.000
2015-044-2175-MŁP Prokocim BnO 2015 1:4.000
2015-043-2174-DLŚ Góra Szerzawa BnO 2015 1:10.000
2015-042-2173-DLŚ Trzy Jawory BnO 2015 1:10.000
2015-041-2172-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Jar Beskidzki BnO 2015 1:4.000
2015-040-2171-MŁP Las Kolanowski BnO 2015 1:10.000
2015-039-2170-MŁP MAŁY WIŚNICZ - Przy Bocheńskim Gościńcu BnO 2015 1:7.500
2015-038-2169-MŁP KOPALINY - Łoś BnO 2015 1:7.500
2015-037-2168-MŁP Zabierzów 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-036-2167-MŁP Kleszczów 2015 BnO 2015 1:7.500
2015-035-2166-MŁP Nawojowa Góra BnO 2015 1:10.000
2015-034-2165-MAZ Kampus Ochota BnO 2015 1:4.000
2015-033-2164-MAZ Fort Bema BnO 2015 1:4.000
2015-032-2163-ZPM Głowa Orła 2 BnO 2015 1:5.000
2015-031-2162-ZPM Hubertówka - Zofiówka BnO 2015 1:10.000
2015-030-2161-POM Promyk BnO 2015 1:4.000
2015-029-2160-MAZ Ponurzyca 2015 BnO 2015 1:15.000
2015-028-2159-MAZ Osiedle Ruda BnO 2015 1:4.000
2015-027-2158-ŚLS STUDZIONKA - Czarne Doły BnO 2015 1:7.500
2015-026-2157-MAZ Chomiczówka BnO 2015 1:4.000
2015-025-2156-MAZ Lasek na Kole BnO 2015 1:4.000
2015-024-2155-MŁP Bronaczowa Południe BnO 2015 1:10.000
2015-023-2154-DLŚ U Bodzia BnO 2015 1:10.000
2015-022-2153-DLŚ Domasławice i okolice BnO 2015 1:15.000
2015-021-2152-WM Kołoin BnO 2015 1:10.000
2015-020-2151-ŚLS RYBNIK - Kamień BnO 2015 1:7.500
2015-019-2150-MŁP Kraków - Stare Miasto BnO 2015 1:4.000
2015-018-2149-MŁP Bronaczowa Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-017-2148-MAZ Fidest 2 RJnO 2015 1:15.000
2015-016-2147-MAZ Lucynów RJnO 2015 1:10.000
2015-015-2146-MAZ Fidest RJnO 2015 1:15.000
2015-014-2145-ŚLS Skrzyszów - Hałda BnO 2015 1:7.500
2015-013-2144-MAZ Plac Zbawiciela BnO 2015 1:4.000
2015-012-2143-MAZ Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie BnO 2015 1:10.000
2015-011-2142-MAZ Rudna Góra BnO 2015 1:10.000
2015-010-2141-MAZ Góra 108.5m npm BnO 2015 1:5.000
2015-009-2140-WM Dzikie Łąki BnO 2015 1:10.000
2015-008-2139-MŁP Stadion WKS Wawel BnO 2015 1:4.000
2015-007-2138-ŚLS Pszczyna - Park Zamkowy BnO 2015 1:4.000
2015-006-2137-POM Mierzeja Wiślana BnO 2015 1:10.000
2015-005-2136-DLŚ Orientpark - Ciche Szczęście BnO 2015 1:10.000
2015-004-2135-DLŚ Orientpark - Lena BnO 2015 1:10.000
2015-003-2134-DLŚ Orientpark - Twardziel BnO 2015 1:10.000
2015-002-2133-MŁP Młynówka Królewska BnO 2015 1:4.000
2015-001-2132-MAZ Jastrzębowskiego BnO 2015 1:4.000
2014-162-2131-PDK OW Rajskie BnO 2014 1:1.500
poprzednie123 [4]56789101112131415161718192021222324252627następne
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bałamut PiotrDeptulski MateuszFrątczak SławomirGapiński MikołajGalasiński MateuszJarosz JoannaKurzawińska DorotaKowalski CezaryKowalski CezaryLisiak PawełMyślak DorotaOkła AngelikaSznajder SebastianSowała JakubSkibińska WiktoriaWalasz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies