Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2015-047-2178-POM Kwidzyn - Miłosna BnO 2015 1:10.000
2015-046-2177-POM Pólko BnO 2015 1:10.000
2015-045-2176-POM Białki BnO 2015 1:10.000
2015-044-2175-MŁP Prokocim BnO 2015 1:4.000
2015-043-2174-DLŚ Góra Szerzawa BnO 2015 1:10.000
2015-042-2173-DLŚ Trzy Jawory BnO 2015 1:10.000
2015-041-2172-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Jar Beskidzki BnO 2015 1:4.000
2015-040-2171-MŁP Las Kolanowski BnO 2015 1:10.000
2015-039-2170-MŁP MAŁY WIŚNICZ - Przy Bocheńskim Gościńcu BnO 2015 1:7.500
2015-038-2169-MŁP KOPALINY - Łoś BnO 2015 1:7.500
2015-037-2168-MŁP Zabierzów 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-036-2167-MŁP Kleszczów 2015 BnO 2015 1:7.500
2015-035-2166-MŁP Nawojowa Góra BnO 2015 1:10.000
2015-034-2165-MAZ Kampus Ochota BnO 2015 1:4.000
2015-033-2164-MAZ Fort Bema BnO 2015 1:4.000
2015-032-2163-ZPM Głowa Orła 2 BnO 2015 1:5.000
2015-031-2162-ZPM Hubertówka - Zofiówka BnO 2015 1:10.000
2015-030-2161-POM Promyk BnO 2015 1:4.000
2015-029-2160-MAZ Ponurzyca 2015 BnO 2015 1:15.000
2015-028-2159-MAZ Osiedle Ruda BnO 2015 1:4.000
2015-027-2158-ŚLS STUDZIONKA - Czarne Doły BnO 2015 1:7.500
2015-026-2157-MAZ Chomiczówka BnO 2015 1:4.000
2015-025-2156-MAZ Lasek na Kole BnO 2015 1:4.000
2015-024-2155-MŁP Bronaczowa Południe BnO 2015 1:10.000
2015-023-2154-DLŚ U Bodzia BnO 2015 1:10.000
2015-022-2153-DLŚ Domasławice i okolice BnO 2015 1:15.000
2015-021-2152-WM Kołoin BnO 2015 1:10.000
2015-020-2151-ŚLS RYBNIK - Kamień BnO 2015 1:7.500
2015-019-2150-MŁP Kraków - Stare Miasto BnO 2015 1:4.000
2015-018-2149-MŁP Bronaczowa Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-017-2148-MAZ Fidest 2 RJnO 2015 1:15.000
2015-016-2147-MAZ Lucynów RJnO 2015 1:10.000
2015-015-2146-MAZ Fidest RJnO 2015 1:15.000
2015-014-2145-ŚLS Skrzyszów - Hałda BnO 2015 1:7.500
2015-013-2144-MAZ Plac Zbawiciela BnO 2015 1:4.000
2015-012-2143-MAZ Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie BnO 2015 1:10.000
2015-011-2142-MAZ Rudna Góra BnO 2015 1:10.000
2015-010-2141-MAZ Góra 108.5m npm BnO 2015 1:5.000
2015-009-2140-WM Dzikie Łąki BnO 2015 1:10.000
2015-008-2139-MŁP Stadion WKS Wawel BnO 2015 1:4.000
2015-007-2138-ŚLS Pszczyna - Park Zamkowy BnO 2015 1:4.000
2015-006-2137-POM Mierzeja Wiślana BnO 2015 1:10.000
2015-005-2136-DLŚ Orientpark - Ciche Szczęście BnO 2015 1:10.000
2015-004-2135-DLŚ Orientpark - Lena BnO 2015 1:10.000
2015-003-2134-DLŚ Orientpark - Twardziel BnO 2015 1:10.000
2015-002-2133-MŁP Młynówka Królewska BnO 2015 1:4.000
2015-001-2132-MAZ Jastrzębowskiego BnO 2015 1:4.000
2014-162-2131-PDK OW Rajskie BnO 2014 1:1.500
2014-161-2130-PDK Gacka Góra BnO 2014 1:2.000
2014-160-2129-ZPM Arkonka BnO 2014 1:10.000
2014-159-2128-ZPM Leśniczówka Kołowo N BnO 2014 1:10.000
2014-158-2127-ZPM Jeziorko Słoneczne BnO 2014 1:4.000
2014-157-2126-ZPM Wzgórze Hetmańskie BnO 2014 1:4.000
2014-156-2125-ZPM Osiedle Przyjaźni BnO 2014 1:4.000
2014-155-2109-MŁP Błonia Bieńczyckie BnO 2014 1:4.000
2014-154-2108-MŁP AGH i okolice BnO 2014 1:4.000
2014-153-2107-MŁP Park Lotników Polskich i AWF Kraków BnO 2014 1:5.000
2014-152-2106-MŁP Borek Fałęcki BnO 2014 1:4.000
2014-151-2105-MŁP Uniwersystet Pedagogiczny i okolice BnO 2014 1:4.000
2014-150-2104-MŁP Osiedla Oświecenia i Tysiąclecia BnO 2014 1:5.000
2014-149-2103-PDK Święty Roch BnO 2014 1:10.000
2014-148-2102-PDK Czarna - Stanica ZHP BnO 2014 1:10.000
2014-147-2101-MŁP Sikornik 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-146-2100-MŁP Kiry 2014 BnO 2014 1:7.500
2014-145-2099-ŚLS Dąbrowa Górnicza - Park Hallera BnO 2014 1:4.000
2014-144-2098-ŚLS Mysłowice - Park BnO 2014 1:4.000
2014-143-2097-ŚLS Park Raczyńskich BnO 2014 1:1.500
2014-142-2096-WM Piersławek BnO 2014 1:10.000
2014-141-2095-WM Olsztyn - Stare Miasto BnO 2014 1:3.500
2014-140-2094-WM ZS w Lelkowie BnO 2014 1:1.000
2014-139-2093-WM Stadion BnO 2014 1:2.000
2014-138-2092-KP Solec Kujawski - Nadleśnictwo BnO 2014 1:10.000
2014-137-2091-OPL Las Głubczycki BnO 2014 1:10.000
2014-136-2033-DLŚ Leśnica - Mokre - MTBO RJnO 2014 1:15.000
2014-135-2028-DLŚ Wojnowice RJnO 2014 1:10.000
2014-134-2015-DLŚ Gimnazjum nr 1 BnO 2014 1:1000
2014-133-2014-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 75 BnO 2014 1:2000
2014-132-2013-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 3 BnO 2014 1:2000
2014-131-2012-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 118 BnO 2014 1:2000
2014-130-2011-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 65 BnO 2014 1:2000
2014-129-2010-DLŚ Szkoła Podstawowa nr 21 BnO 2014 1:1000
2014-128-2009-DLŚ Wielka Wyspa BnO 2014 1:4.000
2014-127-2008-DLŚ Hala Stulecia BnO 2014 1:1250
2014-126-2007-DLŚ Kozanów - Wschód BnO 2014 1:4.000
2014-125-2006-DLŚ Park Tołpy BnO 2014 1:3000
2014-124-2005-DLŚ Gądów Mały - Wschód BnO 2014 1:4.000
2014-123-2004-DLŚ Park Leśnicki BnO 2014 1:4.000
2014-122-2003-DLŚ Ostrów Tumski BnO 2014 1:4.000
2014-121-2002-DLŚ Osiedle Kosmonautów BnO 2014 1:4.000
2014-120-2001-DLŚ Osiedle Huby BnO 2014 1:4.000
2014-119-2000-DLŚ Stadion Wrocław BnO 2014 1:750
2014-118-1999-DLŚ Park Brochowski BnO 2014 1:4.000
2014-117-1980-ŁDZ Park Poniatowskiego BnO 2014 1:4.000
2014-116-1979-ŁDZ Park nad Jasieniem BnO 2014 1:4.000
2014-115-1978-ŁDZ Osiedle Sympatyczna BnO 2014 1:4.000
2014-114-1977-ŁDZ Osiedle Batorego BnO 2014 1:4.000
2014-113-1976-ŁDZ Osiedle Chrobrego BnO 2014 1:4.000
2014-112-1975-ŁDZ Manufaktura BnO 2014 1:2.000
2014-111-1974-ŁDZ Kampus UŁ BnO 2014 1:4.000
2014-110-1973-DLŚ Duszniki Zdrój City BnO 2014 1:5.000
poprzednie123 [4]56789101112131415161718192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz AnnaBromboszcz MałgorzataBonarska AleksandraCzernicka JagodaCiesielska AmandaDamps KingaGzowski MateuszKukla SzymonKlimkowski MarcinMazurkiewicz JolantaMiętus MateuszNiedźwiecki AdrianSyczuk ZuzannaSzałkowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies