Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1977-06-25-WR (Oborniki Śląskie) BnO 1977 1:20.000
1977-05-24/2-WR (Mokre - Leśnica) BnO 1977 1:20.000
1977-04-23-WA (Choszczówka) BnO 1977 1:20.000
1977-03-22-SE Siedem Mórg BnO 1977 1:20.000
1977-02-21-SE Szubienica BnO 1977 1:20.000
1977-01-20-ZG Sława BnO 1977 1:20.000
1976-09-19-LE Robczysko BnO 1976 1:20.000
1976-08-18-LE Grodzisko BnO 1976 1:20.000
1976-07-17-LE (Drzeczkowo) BnO 1976 1:20.000
1976-06-16-LE Stare Strącze (cz. Płn) BnO 1976 1:20.000
1976-05-15-LE Stare Strącze BnO 1976 1:20.000
1976-04-14-WR (Biały Kościół) BnO 1976 1:20.000
1976-03-13-KT (Żelazko) BnO 1976 1:20.000
1976-02-12-WA (Zagórze) BnO 1976 1:20.000
1976-01-11-LE Kąkolewo (II) BnO 1976 1:20.000
1975-07-10-WA Wiązowna BnO 1975 1:20.000
1975-06-09-PI Chodzież Gontyniec BnO 1975 1:20.000
1975-05-08-PI Chodzież Wzgórze 124 BnO 1975 1:20.000
1975-04-07-WA (Nadliwie) BnO 1975 1:25.000
1975-03-06-LE Włoszakowice (II) BnO 1975 1:20.000
1975-02-05-LE Samica BnO 1975 1:20.000
1975-01-04-LE Kąkolewo BnO 1975 1:20.000
1974-3-1848-WLP Włoszakowice BnO 1974 1:25.000
1974-02-03-WB Bardo BnO 1974 1:20.000
1973-01-01-GD Wieżyca BnO 1973 1:20.000
poprzednie12345678910111213141516171819202122232425 [26]
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Golinowska ElżbietaLeśnicki MarcinMamos MagdaRyniak RadosławSkorupa LeszekSzymański ErykStrózik SandraSienicz KlaudiaZabawa EmiliaZiętek ZbigniewŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies