Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1985-12-166-OL Mały Szeląg BnO 1985 1:15.000
1985-11-165-OL Gąsiory BnO 1985 1:15.000
1985-10-164-OL Staszkowo BnO 1985 1:15.000
1985-09-163-KT Świniuszka BnO 1985 1:15.000
1985-08-162-PO Dzwonowo Leśne BnO 1985 1:15.000
1985-07-161-PO Dąbrówka BnO 1985 1:15.000
1985-06-160-KT Centuria Grabowa BnO 1985 1:15.000
1985-05-159-WA Chotomów BnO 1985 1:15.000
1985-04-158-GD Mechowo BnO 1985 1:10.000
1985-03-157-WA Park Otwocki BnO 1985 1:2.000
1985-02-156-LU Park Ludowy BnO 1985 1:5.000
1985-01-155-LU Nieciecz nad Wieprzem BnO 1985 1:15.000
1984-30-154-NS Centralny Ośrodek Sportu Zakopane BnO 1984 1:5.000
1984-29-153-JG G. Bucznik BnO 1984 1:10.000
1984-28-152-JG G. Mrowiec BnO 1984 1:10.000
1984-27-151-PO Osowa Góra BnO 1984 1:15.000
1984-26-150-PO Dymaczewo Stare BnO 1984 1:15.000
1984-25-149-WA Regut BnO 1984 1:15.000
1984-24-148-KR Leśniczówka Kopce BnO 1984 1:15.000
1984-23-147-TA Kopaliny czyli, u Trzmiela BnO 1984 1:15.000
1984-22-146-TA Pogwizdów BnO 1984 1:15.000
1984-21-145-LD Arturówek BnO 1984 1:15.000
1984-20-144-TG Kleczanów BnO 1984 1:15.000
1984-19-143-GD Rumia BnO 1984 1:10.000
1984-18-142-LD Modrzew BnO 1984 1:15.000
1984-17-141-LD Łodzianka BnO 1984 1:15.000
1984-16-140-PO Dębinka BnO 1984 1:10.000
1984-15-139-PO Wiórek BnO 1984 1:15.000
1984-14-138-KR Czatkowice II BnO 1984 1:15.000
1984-13-137-KR Czatkowice I BnO 1984 1:15.000
1984-12-136-KR Nawojowa Góra II BnO 1984 1:15.000
1984-11-135-KR Nawojowa Góra I BnO 1984 1:15.000
1984-10-134-KR Tyniec BnO 1984 1:15.000
1984-09-133-WA SKS Warszawianka BnO 1984 1:5.000
1984-08-132-WA Park BnO 1984 1:4.000
1984-07-131-WA Pole Mokotowskie BnO 1984 1:5.000
1984-06-130-CZ Źródła Zygmunta BnO 1984 1:10.000
1984-05-129-CZ Złoty Potok Kmicic BnO 1984 1:10.000
1984-04-103/2-LD/SK Borówka II BnO 1984 1:15.000
1984-03-128-WA Las Kabacki BnO 1984 1:15.000
1984-02-127-GD Gdańsk Żabianka BnO 1984 1:15.000
1984-01-126-GD Sopot Wielka Gwiazda BnO 1984 1:15.000
1983-22-104/2-LE Lgiń BnO 1983 1:15.000
1983-21-125-GD Morena - Sopot Wyścigi BnO 1983 1:15.000
1983-20-124-GD Morena - Dolina Radości BnO 1983 1:15.000
1983-19-123-LE Rydzyna BnO 1983 1:10.000
1983-18-122-SZ Kołowo BnO 1983 1:15.000
1983-17-121-BY Góry Kobbel BnO 1983 1:20.000
1983-16-120-SE Mińsk Mazowiecki BnO 1983 1:15.000
1983-15-119-KL Marcinki BnO 1983 1:15.000
1983-14-118-KL Kobyla Góra BnO 1983 1:15.000
1983-13-117-WR Sobótka BnO 1983 1:15.000
1983-12-116-WB Bystrzyca BnO 1983 1:15.000
1983-11-115-WR Sady BnO 1983 1:15.000
1983-10-114-WR Sulistrowiczki BnO 1983 1:15.000
1983-09-113-KR Zabierzów BnO 1983 1:15.000
1983-08-112-KT Rudniki BnO 1983 1:15.000
1983-07-111-KT Starganiec BnO 1983 1:15.000
1983-06-110-SE Kisielany BnO 1983 1:10.000
1983-05-109-SE Barcząca BnO 1983 1:15.000
1983-04-108-KR Niedźwiedzia Góra BnO 1983 1:15.000
1983-03-107-WA Aleksandrów BnO 1983 1:15.000
1983-02-106-KT Śmiłowice - Kąty, Reta BnO 1983 1:20.000
1983-01-105-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1983 1:10.000
1982-11-104-LE Lgiń BnO 1982 1:15.000
1982-10-103-LD/SK Borówka BnO 1982 1:10.000
1982-09-102-KL Winiary BnO 1982 1:10.000
1982-08-101-LE U Anki BnO 1982 1:15.000
1982-07-100-OL Łyna BnO 1982 1:10.000
1982-06-99-OL Wadąg BnO 1982 1:10.000
1982-05-98-OL Łysowo BnO 1982 1:15.000
1982-04-97-KT Centuria - Żary BnO 1982 1:15.000
1982-03-96-KT Centuria - Krępa BnO 1982 1:15.000
1982-02-95-KR Lasek Wolski BnO 1982 1:10.000
1982-01-94-KR Bronaczowa Zach. BnO 1982 1:15.000
1981-17-35/4-OL Perkoz BnO 1981 1:20.000
1981-16-93-BY Zajezierze BnO 1981 1:20.000
1981-15-92-ZA Ponikwy BnO 1981 1:10.000
1981-14-91-PT Fryszerka BnO 1981 1:15.000
1981-13-90-PT Groty BnO 1981 1:10.000
1981-12-89-LD Grotniki cz. Południowa BnO 1981 1:20.000
1981-11-88-WR G. Ślęża BnO 1981 1:15.000
1981-10-87-WA Otwock Stadion BnO 1981 1:15.000
1981-09-86-LD Prownia BnO 1981 1:15.000
1981-08-85-LD Zimna Woda BnO 1981 1:15.000
1981-07-84-CI Czeruchy BnO 1981 1:15.000
1981-06-83-CZ Złoty Potok BnO 1981 1:10.000
1981-05-82-CZ Sokole Góry BnO 1981 1:15.000
1981-04-81-WB Podzamek BnO 1981 1:15.000
1981-03-80-OL Iławka BnO 1981 1:15.000
1981-02-79-OL Kruszynka BnO 1981 1:15.000
1981-01-78-LE Radomicko BnO 1981 1:15.000
1980-24-35/3-OL Perkoz BnO 1980 1:20.000
1980-23-77-WA Międzyborów BnO 1980 1:10.000
1980-22-76-WA Nieporęt BnO 1980 1:15.000
1980-21-75-WA Pogorzel BnO 1980 1:10.000
1980-20-74-KL Krzyżówki BnO 1980 1:15.000
1980-19-73-LE Czarny Dół BnO 1980 1:15.000
1980-18-72-SZ Puszcza Bukowa Wschód BnO 1980 1:20.000
1980-17-71-SZ Puszcza Bukowa Zachód BnO 1980 1:20.000
poprzednie12345678910111213141516171819202122232425 [26]27następne
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bałamut PiotrDeptulski MateuszFrątczak SławomirGapiński MikołajGalasiński MateuszJarosz JoannaKurzawińska DorotaKowalski CezaryKowalski CezaryLisiak PawełMyślak DorotaOkła AngelikaSznajder SebastianSowała JakubSkibińska WiktoriaWalasz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies