Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1984-22-146-TA Pogwizdów BnO 1984 1:15.000
1984-21-145-LD Arturówek BnO 1984 1:15.000
1984-20-144-TG Kleczanów BnO 1984 1:15.000
1984-19-143-GD Rumia BnO 1984 1:10.000
1984-18-142-LD Modrzew BnO 1984 1:15.000
1984-17-141-LD Łodzianka BnO 1984 1:15.000
1984-16-140-PO Dębinka BnO 1984 1:10.000
1984-15-139-PO Wiórek BnO 1984 1:15.000
1984-14-138-KR Czatkowice II BnO 1984 1:15.000
1984-13-137-KR Czatkowice I BnO 1984 1:15.000
1984-12-136-KR Nawojowa Góra II BnO 1984 1:15.000
1984-11-135-KR Nawojowa Góra I BnO 1984 1:15.000
1984-10-134-KR Tyniec BnO 1984 1:15.000
1984-09-133-WA SKS Warszawianka BnO 1984 1:5.000
1984-08-132-WA Park BnO 1984 1:4.000
1984-07-131-WA Pole Mokotowskie BnO 1984 1:5.000
1984-06-130-CZ Źródła Zygmunta BnO 1984 1:10.000
1984-05-129-CZ Złoty Potok Kmicic BnO 1984 1:10.000
1984-04-103/2-LD/SK Borówka II BnO 1984 1:15.000
1984-03-128-WA Las Kabacki BnO 1984 1:15.000
1984-02-127-GD Gdańsk Żabianka BnO 1984 1:15.000
1984-01-126-GD Sopot Wielka Gwiazda BnO 1984 1:15.000
1983-22-104/2-LE Lgiń BnO 1983 1:15.000
1983-21-125-GD Morena - Sopot Wyścigi BnO 1983 1:15.000
1983-20-124-GD Morena - Dolina Radości BnO 1983 1:15.000
1983-19-123-LE Rydzyna BnO 1983 1:10.000
1983-18-122-SZ Kołowo BnO 1983 1:15.000
1983-17-121-BY Góry Kobbel BnO 1983 1:20.000
1983-16-120-SE Mińsk Mazowiecki BnO 1983 1:15.000
1983-15-119-KL Marcinki BnO 1983 1:15.000
1983-14-118-KL Kobyla Góra BnO 1983 1:15.000
1983-13-117-WR Sobótka BnO 1983 1:15.000
1983-12-116-WB Bystrzyca BnO 1983 1:15.000
1983-11-115-WR Sady BnO 1983 1:15.000
1983-10-114-WR Sulistrowiczki BnO 1983 1:15.000
1983-09-113-KR Zabierzów BnO 1983 1:15.000
1983-08-112-KT Rudniki BnO 1983 1:15.000
1983-07-111-KT Starganiec BnO 1983 1:15.000
1983-06-110-SE Kisielany BnO 1983 1:10.000
1983-05-109-SE Barcząca BnO 1983 1:15.000
1983-04-108-KR Niedźwiedzia Góra BnO 1983 1:15.000
1983-03-107-WA Aleksandrów BnO 1983 1:15.000
1983-02-106-KT Śmiłowice - Kąty, Reta BnO 1983 1:20.000
1983-01-105-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1983 1:10.000
1982-11-104-LE Lgiń BnO 1982 1:15.000
1982-10-103-LD/SK Borówka BnO 1982 1:10.000
1982-09-102-KL Winiary BnO 1982 1:10.000
1982-08-101-LE U Anki BnO 1982 1:15.000
1982-07-100-OL Łyna BnO 1982 1:10.000
1982-06-99-OL Wadąg BnO 1982 1:10.000
1982-05-98-OL Łysowo BnO 1982 1:15.000
1982-04-97-KT Centuria - Żary BnO 1982 1:15.000
1982-03-96-KT Centuria - Krępa BnO 1982 1:15.000
1982-02-95-KR Lasek Wolski BnO 1982 1:10.000
1982-01-94-KR Bronaczowa Zach. BnO 1982 1:15.000
1981-17-35/4-OL Perkoz BnO 1981 1:20.000
1981-16-93-BY Zajezierze BnO 1981 1:20.000
1981-15-92-ZA Ponikwy BnO 1981 1:10.000
1981-14-91-PT Fryszerka BnO 1981 1:15.000
1981-13-90-PT Groty BnO 1981 1:10.000
1981-12-89-LD Grotniki cz. Południowa BnO 1981 1:20.000
1981-11-88-WR G. Ślęża BnO 1981 1:15.000
1981-10-87-WA Otwock Stadion BnO 1981 1:15.000
1981-09-86-LD Prownia BnO 1981 1:15.000
1981-08-85-LD Zimna Woda BnO 1981 1:15.000
1981-07-84-CI Czeruchy BnO 1981 1:15.000
1981-06-83-CZ Złoty Potok BnO 1981 1:10.000
1981-05-82-CZ Sokole Góry BnO 1981 1:15.000
1981-04-81-WB Podzamek BnO 1981 1:15.000
1981-03-80-OL Iławka BnO 1981 1:15.000
1981-02-79-OL Kruszynka BnO 1981 1:15.000
1981-01-78-LE Radomicko BnO 1981 1:15.000
1980-24-35/3-OL Perkoz BnO 1980 1:20.000
1980-23-77-WA Międzyborów BnO 1980 1:10.000
1980-22-76-WA Nieporęt BnO 1980 1:15.000
1980-21-75-WA Pogorzel BnO 1980 1:10.000
1980-20-74-KL Krzyżówki BnO 1980 1:15.000
1980-19-73-LE Czarny Dół BnO 1980 1:15.000
1980-18-72-SZ Puszcza Bukowa Wschód BnO 1980 1:20.000
1980-17-71-SZ Puszcza Bukowa Zachód BnO 1980 1:20.000
1980-16-70-SK Poćwiardówka BnO 1980 1:15.000
1980-15-69-SK Buczek BnO 1980 1:15.000
1980-14-68-KT Sikorka BnO 1980 1:15.000
1980-13-67-KT Pogoria BnO 1980 1:10.000
1980-12-66-PO Sieraków - Jeleniec BnO 1980 1:15.000
1980-11-65-PO Sieraków - Szostaki BnO 1980 1:15.000
1980-10-64-OL Bukwałd BnO 1980 1:20.000
1980-09-63-WA Pomiechówek BnO 1980 1:20.000
1980-08-62-OL Świerkocin BnO 1980 1:15.000
1980-07-61-WR Wzgórza Strzelińskie Garnczarek BnO 1980 1:5.000
1980-06-60-WR Wzgórza Strzelińskie Nowoleska Kopa BnO 1980 1:15.000
1980-05-59-WR Wzgórza Strzelińskie Mlecznik BnO 1980 1:15.000
1980-04-58-WR Wzgórza Strzelińskie Gromnik BnO 1980 1:15.000
1980-03-57-WA Podkowa Leśna BnO 1980 1:20.000
1980-02-56-LD Nakielnica BnO 1980 1:20.000
1980-01-55-LD Ustronie BnO 1980 1:20.000
1979-18-35/2-OL Perkoz BnO 1979 1:20.000
1979-17-30/2-KL (Gola Wielka - Zachód) BnO 1979 1:20.000
1979-16-29/2-KL (Gola Wielka - Wschód) BnO 1979 1:20.000
1979-15-54-WA (Międzylesie - Radość) BnO 1979 1:20.000
poprzednie123456789101112131415161718192021222324 [25]26następne
05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E2
Aniszewska KatarzynaBartkowski JacekBorowska RomanaCzapińska IgaDrab MagdalenaJanik UrszulaKonieczna JuliaMoszkowicz AnnaMikołajczyk KlaudiaNarożna NataliaNadolski AlanOrlański JerzyPorzycz JerzyRoczniak StanisławWerle DawidWalczak KatarzynaWasiński KacperŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies