Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1985-34-188-KI Tunel II BnO 1985 1:15.000
1985-33-187-KI Tunel I BnO 1985 1:15.000
1985-32-182-WA Sękocin BnO 1985 1:15.000
1985-31-185-LU Puławy Stadion BnO 1985 1:15.000
1985-30-184-SE Osiny BnO 1985 1:15.000
1985-29-183-WA Skarbonka BnO 1985 1:15.000
1985-28-182-WR Łuczyna BnO 1985 1:15.000
1985-27-181-WR Zamek Myśliwski BnO 1985 1:15.000
1985-26-180-WR Złotów BnO 1985 1:15.000
1985-25-179-WR Bartków BnO 1985 1:15.000
1985-24-178-PI Strączno Zatorze BnO 1985 1:15.000
1985-23-177-PI Strączno Stanica BnO 1985 1:15.000
1985-22-176-CZ Chrząszcz BnO 1985 1:10.000
1985-21-175-CZ Góra Bikowa BnO 1985 1:10.000
1985-20-174-CZ Kostkowice BnO 1985 1:15.000
1985-19-173-PT Łuby BnO 1985 1:15.000
1985-18-172-KI Kielce Słowik BnO 1985 1:15.000
1985-17-171-SK Pamiętna BnO 1985 1:15.000
1985-16-170-SU Lasek Miejski BnO 1985 1:15.000
1985-15-169-SU U Marczaka BnO 1985 1:15.000
1985-14-168-SU Oskarżyn BnO 1985 1:15.000
1985-13-167-SU Łazduny BnO 1985 1:15.000
1985-12-166-OL Mały Szeląg BnO 1985 1:15.000
1985-11-165-OL Gąsiory BnO 1985 1:15.000
1985-10-164-OL Staszkowo BnO 1985 1:15.000
1985-09-163-KT Świniuszka BnO 1985 1:15.000
1985-08-162-PO Dzwonowo Leśne BnO 1985 1:15.000
1985-07-161-PO Dąbrówka BnO 1985 1:15.000
1985-06-160-KT Centuria Grabowa BnO 1985 1:15.000
1985-05-159-WA Chotomów BnO 1985 1:15.000
1985-04-158-GD Mechowo BnO 1985 1:10.000
1985-03-157-WA Park Otwocki BnO 1985 1:2.000
1985-02-156-LU Park Ludowy BnO 1985 1:5.000
1985-01-155-LU Nieciecz nad Wieprzem BnO 1985 1:15.000
1984-30-154-NS Centralny Ośrodek Sportu Zakopane BnO 1984 1:5.000
1984-29-153-JG G. Bucznik BnO 1984 1:10.000
1984-28-152-JG G. Mrowiec BnO 1984 1:10.000
1984-27-151-PO Osowa Góra BnO 1984 1:15.000
1984-26-150-PO Dymaczewo Stare BnO 1984 1:15.000
1984-25-149-WA Regut BnO 1984 1:15.000
1984-24-148-KR Leśniczówka Kopce BnO 1984 1:15.000
1984-23-147-TA Kopaliny czyli, u Trzmiela BnO 1984 1:15.000
1984-22-146-TA Pogwizdów BnO 1984 1:15.000
1984-21-145-LD Arturówek BnO 1984 1:15.000
1984-20-144-TG Kleczanów BnO 1984 1:15.000
1984-19-143-GD Rumia BnO 1984 1:10.000
1984-18-142-LD Modrzew BnO 1984 1:15.000
1984-17-141-LD Łodzianka BnO 1984 1:15.000
1984-16-140-PO Dębinka BnO 1984 1:10.000
1984-15-139-PO Wiórek BnO 1984 1:15.000
1984-14-138-KR Czatkowice II BnO 1984 1:15.000
1984-13-137-KR Czatkowice I BnO 1984 1:15.000
1984-12-136-KR Nawojowa Góra II BnO 1984 1:15.000
1984-11-135-KR Nawojowa Góra I BnO 1984 1:15.000
1984-10-134-KR Tyniec BnO 1984 1:15.000
1984-09-133-WA SKS Warszawianka BnO 1984 1:5.000
1984-08-132-WA Park BnO 1984 1:4.000
1984-07-131-WA Pole Mokotowskie BnO 1984 1:5.000
1984-06-130-CZ Źródła Zygmunta BnO 1984 1:10.000
1984-05-129-CZ Złoty Potok Kmicic BnO 1984 1:10.000
1984-04-103/2-LD/SK Borówka II BnO 1984 1:15.000
1984-03-128-WA Las Kabacki BnO 1984 1:15.000
1984-02-127-GD Gdańsk Żabianka BnO 1984 1:15.000
1984-01-126-GD Sopot Wielka Gwiazda BnO 1984 1:15.000
1983-22-104/2-LE Lgiń BnO 1983 1:15.000
1983-21-125-GD Morena - Sopot Wyścigi BnO 1983 1:15.000
1983-20-124-GD Morena - Dolina Radości BnO 1983 1:15.000
1983-19-123-LE Rydzyna BnO 1983 1:10.000
1983-18-122-SZ Kołowo BnO 1983 1:15.000
1983-17-121-BY Góry Kobbel BnO 1983 1:20.000
1983-16-120-SE Mińsk Mazowiecki BnO 1983 1:15.000
1983-15-119-KL Marcinki BnO 1983 1:15.000
1983-14-118-KL Kobyla Góra BnO 1983 1:15.000
1983-13-117-WR Sobótka BnO 1983 1:15.000
1983-12-116-WB Bystrzyca BnO 1983 1:15.000
1983-11-115-WR Sady BnO 1983 1:15.000
1983-10-114-WR Sulistrowiczki BnO 1983 1:15.000
1983-09-113-KR Zabierzów BnO 1983 1:15.000
1983-08-112-KT Rudniki BnO 1983 1:15.000
1983-07-111-KT Starganiec BnO 1983 1:15.000
1983-06-110-SE Kisielany BnO 1983 1:10.000
1983-05-109-SE Barcząca BnO 1983 1:15.000
1983-04-108-KR Niedźwiedzia Góra BnO 1983 1:15.000
1983-03-107-WA Aleksandrów BnO 1983 1:15.000
1983-02-106-KT Śmiłowice - Kąty, Reta BnO 1983 1:20.000
1983-01-105-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1983 1:10.000
1982-11-104-LE Lgiń BnO 1982 1:15.000
1982-10-103-LD/SK Borówka BnO 1982 1:10.000
1982-09-102-KL Winiary BnO 1982 1:10.000
1982-08-101-LE U Anki BnO 1982 1:15.000
1982-07-100-OL Łyna BnO 1982 1:10.000
1982-06-99-OL Wadąg BnO 1982 1:10.000
1982-05-98-OL Łysowo BnO 1982 1:15.000
1982-04-97-KT Centuria - Żary BnO 1982 1:15.000
1982-03-96-KT Centuria - Krępa BnO 1982 1:15.000
1982-02-95-KR Lasek Wolski BnO 1982 1:10.000
1982-01-94-KR Bronaczowa Zach. BnO 1982 1:15.000
1981-17-35/4-OL Perkoz BnO 1981 1:20.000
1981-16-93-BY Zajezierze BnO 1981 1:20.000
1981-15-92-ZA Ponikwy BnO 1981 1:10.000
poprzednie123456789101112131415161718192021222324 [25]26następne
09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies