Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1985-17-171-SK Pamiętna BnO 1985 1:15.000
1985-16-170-SU Lasek Miejski BnO 1985 1:15.000
1985-15-169-SU U Marczaka BnO 1985 1:15.000
1985-14-168-SU Oskarżyn BnO 1985 1:15.000
1985-13-167-SU Łazduny BnO 1985 1:15.000
1985-12-166-OL Mały Szeląg BnO 1985 1:15.000
1985-11-165-OL Gąsiory BnO 1985 1:15.000
1985-10-164-OL Staszkowo BnO 1985 1:15.000
1985-09-163-KT Świniuszka BnO 1985 1:15.000
1985-08-162-PO Dzwonowo Leśne BnO 1985 1:15.000
1985-07-161-PO Dąbrówka BnO 1985 1:15.000
1985-06-160-KT Centuria Grabowa BnO 1985 1:15.000
1985-05-159-WA Chotomów BnO 1985 1:15.000
1985-04-158-GD Mechowo BnO 1985 1:10.000
1985-03-157-WA Park Otwocki BnO 1985 1:2.000
1985-02-156-LU Park Ludowy BnO 1985 1:5.000
1985-01-155-LU Nieciecz nad Wieprzem BnO 1985 1:15.000
1984-30-154-NS Centralny Ośrodek Sportu Zakopane BnO 1984 1:5.000
1984-29-153-JG G. Bucznik BnO 1984 1:10.000
1984-28-152-JG G. Mrowiec BnO 1984 1:10.000
1984-27-151-PO Osowa Góra BnO 1984 1:15.000
1984-26-150-PO Dymaczewo Stare BnO 1984 1:15.000
1984-25-149-WA Regut BnO 1984 1:15.000
1984-24-148-KR Leśniczówka Kopce BnO 1984 1:15.000
1984-23-147-TA Kopaliny czyli, u Trzmiela BnO 1984 1:15.000
1984-22-146-TA Pogwizdów BnO 1984 1:15.000
1984-21-145-LD Arturówek BnO 1984 1:15.000
1984-20-144-TG Kleczanów BnO 1984 1:15.000
1984-19-143-GD Rumia BnO 1984 1:10.000
1984-18-142-LD Modrzew BnO 1984 1:15.000
1984-17-141-LD Łodzianka BnO 1984 1:15.000
1984-16-140-PO Dębinka BnO 1984 1:10.000
1984-15-139-PO Wiórek BnO 1984 1:15.000
1984-14-138-KR Czatkowice II BnO 1984 1:15.000
1984-13-137-KR Czatkowice I BnO 1984 1:15.000
1984-12-136-KR Nawojowa Góra II BnO 1984 1:15.000
1984-11-135-KR Nawojowa Góra I BnO 1984 1:15.000
1984-10-134-KR Tyniec BnO 1984 1:15.000
1984-09-133-WA SKS Warszawianka BnO 1984 1:5.000
1984-08-132-WA Park BnO 1984 1:4.000
1984-07-131-WA Pole Mokotowskie BnO 1984 1:5.000
1984-06-130-CZ Źródła Zygmunta BnO 1984 1:10.000
1984-05-129-CZ Złoty Potok Kmicic BnO 1984 1:10.000
1984-04-103/2-LD/SK Borówka II BnO 1984 1:15.000
1984-03-128-WA Las Kabacki BnO 1984 1:15.000
1984-02-127-GD Gdańsk Żabianka BnO 1984 1:15.000
1984-01-126-GD Sopot Wielka Gwiazda BnO 1984 1:15.000
1983-22-104/2-LE Lgiń BnO 1983 1:15.000
1983-21-125-GD Morena - Sopot Wyścigi BnO 1983 1:15.000
1983-20-124-GD Morena - Dolina Radości BnO 1983 1:15.000
1983-19-123-LE Rydzyna BnO 1983 1:10.000
1983-18-122-SZ Kołowo BnO 1983 1:15.000
1983-17-121-BY Góry Kobbel BnO 1983 1:20.000
1983-16-120-SE Mińsk Mazowiecki BnO 1983 1:15.000
1983-15-119-KL Marcinki BnO 1983 1:15.000
1983-14-118-KL Kobyla Góra BnO 1983 1:15.000
1983-13-117-WR Sobótka BnO 1983 1:15.000
1983-12-116-WB Bystrzyca BnO 1983 1:15.000
1983-11-115-WR Sady BnO 1983 1:15.000
1983-10-114-WR Sulistrowiczki BnO 1983 1:15.000
1983-09-113-KR Zabierzów BnO 1983 1:15.000
1983-08-112-KT Rudniki BnO 1983 1:15.000
1983-07-111-KT Starganiec BnO 1983 1:15.000
1983-06-110-SE Kisielany BnO 1983 1:10.000
1983-05-109-SE Barcząca BnO 1983 1:15.000
1983-04-108-KR Niedźwiedzia Góra BnO 1983 1:15.000
1983-03-107-WA Aleksandrów BnO 1983 1:15.000
1983-02-106-KT Śmiłowice - Kąty, Reta BnO 1983 1:20.000
1983-01-105-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1983 1:10.000
1982-11-104-LE Lgiń BnO 1982 1:15.000
1982-10-103-LD/SK Borówka BnO 1982 1:10.000
1982-09-102-KL Winiary BnO 1982 1:10.000
1982-08-101-LE U Anki BnO 1982 1:15.000
1982-07-100-OL Łyna BnO 1982 1:10.000
1982-06-99-OL Wadąg BnO 1982 1:10.000
1982-05-98-OL Łysowo BnO 1982 1:15.000
1982-04-97-KT Centuria - Żary BnO 1982 1:15.000
1982-03-96-KT Centuria - Krępa BnO 1982 1:15.000
1982-02-95-KR Lasek Wolski BnO 1982 1:10.000
1982-01-94-KR Bronaczowa Zach. BnO 1982 1:15.000
1981-17-35/4-OL Perkoz BnO 1981 1:20.000
1981-16-93-BY Zajezierze BnO 1981 1:20.000
1981-15-92-ZA Ponikwy BnO 1981 1:10.000
1981-14-91-PT Fryszerka BnO 1981 1:15.000
1981-13-90-PT Groty BnO 1981 1:10.000
1981-12-89-LD Grotniki cz. Południowa BnO 1981 1:20.000
1981-11-88-WR G. Ślęża BnO 1981 1:15.000
1981-10-87-WA Otwock Stadion BnO 1981 1:15.000
1981-09-86-LD Prownia BnO 1981 1:15.000
1981-08-85-LD Zimna Woda BnO 1981 1:15.000
1981-07-84-CI Czeruchy BnO 1981 1:15.000
1981-06-83-CZ Złoty Potok BnO 1981 1:10.000
1981-05-82-CZ Sokole Góry BnO 1981 1:15.000
1981-04-81-WB Podzamek BnO 1981 1:15.000
1981-03-80-OL Iławka BnO 1981 1:15.000
1981-02-79-OL Kruszynka BnO 1981 1:15.000
1981-01-78-LE Radomicko BnO 1981 1:15.000
1980-24-35/3-OL Perkoz BnO 1980 1:20.000
1980-23-77-WA Międzyborów BnO 1980 1:10.000
1980-22-76-WA Nieporęt BnO 1980 1:15.000
poprzednie123456789101112131415161718192021222324 [25]26następne
06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Adamczuk PatrycjaFałowska NataliaIwaszczyszyn JoachimKasza JanKwiatkowski KazimierzWalaszek PatrycjaZając DamianZamiara PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies