Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1990-17-361-SE Polewicz BnO 1990 1:15.000
1990-16-41/2-PT Tuszyn Las BnO 1990 1:15.000
1990-15-360-EL Pięknolas BnO 1990 1:15.000
1990-14-359-PI Jezioro Łabędzie BnO 1990 1:15.000
1990-13-358-SZ Czajcza Góra BnO 1990 1:15.000
1990-12-357-KO Koszalin Góra Chełmska BnO 1990 1:15.000
1990-11-356-PO Rusałka BnO 1990 1:10.000
1990-10-355-PO Bogucin BnO 1990 1:10.000
1990-09-354-WR Wały Śląskie BnO 1990 1:15.000
1990-08-353-SZ Popiele BnO 1990 1:15.000
1990-07-352-KR Sikornik BnO 1990 1:10.000
1990-06-351-KR Krzywaczka BnO 1990 1:15.000
1990-05-350-KR Las Bronaczowa część wschodnia BnO 1990 1:15.000
1990-04-94/2-KR Las Bronaczowa część zachodnia BnO 1990 1:15.000
1990-03-302/2-KT Hucisko II BnO 1990 1:15.000
1990-02-349-KR Old Town BnO 1990 1:5.000
1990-01-348-CZ Dolina Wiercicy BnO 1990 1:15.000
1989-48-347-WA Sto Dołów BnO 1989 1:10.000
1989-47-346-WA Mrówy BnO 1989 1:10.000
1989-46-345-TO Piachy BnO 1989 1:15.000
1989-45-344-SZ Park Leśny Mścięcino BnO 1989 1:15.000
1989-44-343-SZ Trzy Podkowy BnO 1989 1:15.000
1989-43-342-ZG Niemka BnO 1989 1:15.000
1989-42-341-GD Źródło Marii BnO 1989 1:15.000
1989-41-340-KR Szwedzka Droga BnO 1989 1:10.000
1989-40-339-KI Antolka BnO 1989 1:15.000
1989-39-338-GD Zdrada BnO 1989 1:15.000
1989-38-337-PT Borowska Góra BnO 1989 1:15.000
1989-37-336-KI Zelejowa BnO 1989 1:15.000
1989-36-335-GD Mechowo 2 BnO 1989 1:15.000
1989-35-334-KL Łyse Góry BnO 1989 1:15.000
1989-34-333-KL Zbójna Góra BnO 1989 1:15.000
1989-33-332-KS Kocaby BnO 1989 1:15.000
1989-32-331-KI Borków BnO 1989 1:15.000
1989-31-330-CZ Ossona BnO 1989 1:15.000
1989-30-329-CZ Kusięta BnO 1989 1:15.000
1989-29-328-SI Sędziejowice BnO 1989 1:15.000
1989-28-327-SI Liścienna Góra BnO 1989 1:15.000
1989-27-326-WR Wyspy Wrocławia BnO 1989 1:2.000
1989-26-325-WR Kuraszków BnO 1989 1:10.000
1989-25-324-PI Małe Błota BnO 1989 1:15.000
1989-24-323-PI Mokrz BnO 1989 1:15.000
1989-23-322-SE Mienia BnO 1989 1:15.000
1989-22-321-SZ Kołomąć BnO 1989 1:15.000
1989-21-320-EL Elbląg Bażantarnia BnO 1989 1:15.000
1989-20-319-SZ Tartak BnO 1989 1:15.000
1989-19-318-OL Łyna BnO 1989 1:15.000
1989-18-317-JG Skalny Most BnO 1989 1:15.000
1989-17-316-WR Park Szczytnicki BnO 1989 1:5.000
1989-16-315-ZG Las Obłotny BnO 1989 1:15.000
1989-15-314-KS Biała Góra BnO 1989 1:15.000
1989-14-313-WB Sępik BnO 1989 1:15.000
1989-13-312-WB Zawadka BnO 1989 1:15.000
1989-12-311-CZ Piłka - Kokotek BnO 1989 1:10.000
1989-11-310-WR Malin BnO 1989 1:15.000
1989-10-309-BB Dębowiec BnO 1989 1:15.000
1989-09-308-KT Cisownik BnO 1989 1:15.000
1989-08-307-WB Gołogóra BnO 1989 1:15.000
1989-07-306-WB G. Przygrodno BnO 1989 1:15.000
1989-06-305-KT Rodaki BnO 1989 1:15.000
1989-05-304-KT Krępa BnO 1989 1:15.000
1989-04-303-KT Zamek Smoleń BnO 1989 1:15.000
1989-03-302-KT Hucisko BnO 1989 1:15.000
1989-02-301-JG Trzy Jawory BnO 1989 1:15.000
1989-01-300-BY Funka BnO 1989 1:15.000
1988-35-299-PO Cytadela BnO 1988 1:7.500
1988-34-298-PO Nowa Wieś BnO 1988 1:15.000
1988-33-297-WA Nieporęt II BnO 1988 1:15.000
1988-32-296-WA Anin BnO 1988 1:15.000
1988-31-295-LG Góra Chełmek BnO 1988 1:15.000
1988-30-294-LE Stare Strącze BnO 1988 1:15.000
1988-29-293-PO Żabinko BnO 1988 1:15.000
1988-28-292-LE Polska Góra BnO 1988 1:15.000
1988-27-291-PT Trzymorgi BnO 1988 1:15.000
1988-26-290-PO Luboń Lasek BnO 1988 1:15.000
1988-25-289-BY Ostromecko BnO 1988 1:15.000
1988-24-288-BY Kamieniec BnO 1988 1:15.000
1988-23-287-WA To Nie Jest Park Skaryszewski BnO 1988 1:10.000
1988-22-286-WR Wrocław - Leśnica BnO 1988 1:15.000
1988-21-285-GD U Króla BnO 1988 1:15.000
1988-20-284-LD Swędów BnO 1988 1:15.000
1988-19-283-LD Bratoszewice BnO 1988 1:15.000
1988-18-282-JG Szwajcaria Lwówecka BnO 1988 1:10.000
1988-17-281-GD Cedron BnO 1988 1:15.000
1988-16-280-GD U Królowej BnO 1988 1:15.000
1988-15-279-WR Miękinia BnO 1988 1:15.000
1988-14-278-WR Lasek Osobowicki BnO 1988 1:7.500
1988-13-277-WA Stadion BnO 1988 1:1.000
1988-12-276-WA Park - Włochy BnO 1988 1:2.000
1988-11-275-WA Młociny BnO 1988 1:15.000
1988-10-274-KT Jaroszowiec BnO 1988 1:15.000
1988-09-273-KT Pazurek Larwy BnO 1988 1:15.000
1988-08-272-KT Januszkowa Góra BnO 1988 1:15.000
1988-07-271-KT Rabsztyn BnO 1988 1:15.000
1988-06-270-PR Fort BnO 1988 1:15.000
1988-05-269-WR Jary BnO 1988 1:15.000
1988-04-268-WR Oborniki Śląskie BnO 1988 1:15.000
1988-03-267-GO Chycina BnO 1988 1:15.000
1988-02-266-KT Las Łabędzki część półn. zach. BnO 1988 1:15.000
1988-01-174/2-CZ Kostkowice BnO 1988 1:10.000
poprzednie1234567891011121314151617181920212223 [24]252627następne
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bałamut PiotrDeptulski MateuszFrątczak SławomirGapiński MikołajGalasiński MateuszJarosz JoannaKurzawińska DorotaKowalski CezaryKowalski CezaryLisiak PawełMyślak DorotaOkła AngelikaSznajder SebastianSowała JakubSkibińska WiktoriaWalasz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies