Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1988-22-286-WR Wrocław - Leśnica BnO 1988 1:15.000
1988-21-285-GD U Króla BnO 1988 1:15.000
1988-20-284-LD Swędów BnO 1988 1:15.000
1988-19-283-LD Bratoszewice BnO 1988 1:15.000
1988-18-282-JG Szwajcaria Lwówecka BnO 1988 1:10.000
1988-17-281-GD Cedron BnO 1988 1:15.000
1988-16-280-GD U Królowej BnO 1988 1:15.000
1988-15-279-WR Miękinia BnO 1988 1:15.000
1988-14-278-WR Lasek Osobowicki BnO 1988 1:7.500
1988-13-277-WA Stadion BnO 1988 1:1.000
1988-12-276-WA Park - Włochy BnO 1988 1:2.000
1988-11-275-WA Młociny BnO 1988 1:15.000
1988-10-274-KT Jaroszowiec BnO 1988 1:15.000
1988-09-273-KT Pazurek Larwy BnO 1988 1:15.000
1988-08-272-KT Januszkowa Góra BnO 1988 1:15.000
1988-07-271-KT Rabsztyn BnO 1988 1:15.000
1988-06-270-PR Fort BnO 1988 1:15.000
1988-05-269-WR Jary BnO 1988 1:15.000
1988-04-268-WR Oborniki Śląskie BnO 1988 1:15.000
1988-03-267-GO Chycina BnO 1988 1:15.000
1988-02-266-KT Las Łabędzki część półn. zach. BnO 1988 1:15.000
1988-01-174/2-CZ Kostkowice BnO 1988 1:10.000
1987-34-265-JG Koniec Świata BnO 1987 1:15.000
1987-33-264-JG Skały Wilhelma BnO 1987 1:10.000
1987-32-263-PI Piła Gładyszewo BnO 1987 1:15.000
1987-31-262-SI Ostrów BnO 1987 1:15.000
1987-30-261-WA Pogorzel Warszawska BnO 1987 1:15.000
1987-29-260-KI Słowik 2 BnO 1987 1:15.000
1987-28-259-BB Stary Groń BnO 1987 1:15.000
1987-27-258-BB Brenna Kotarz BnO 1987 1:15.000
1987-26-257-WA Anielin 2 BnO 1987 1:15.000
1987-25-256-GD Pustki Cisowskie BnO 1987 1:3.000
1987-24-255-GD Długa Góra BnO 1987 1:15.000
1987-23-254-GD Pustki Cisowskie BnO 1987 1:15.000
1987-22-253-JG Rakownica BnO 1987 1:10.000
1987-21-252-NS Chełmiec BnO 1987 1:15.000
1987-20-251-TO Wrzosowisko BnO 1987 1:15.000
1987-19-250-RZ Słocina Roch BnO 1987 1:15.000
1987-18-249-BK Komosa BnO 1987 1:15.000
1987-17-248-BK Krasny Las BnO 1987 1:15.000
1987-16-247-BK Pólko BnO 1987 1:15.000
1987-15-246-WA Pomiechówek BnO 1987 1:15.000
1987-14-245-KR Las Rajsko BnO 1987 1:4.000
1987-13-244-KR Park Jordana BnO 1987 1:3.000
1987-12-243-KR Stadion WKS Wawel BnO 1987 1:1.500
1987-11-242-CZ Ostrężnik BnO 1987 1:15.000
1987-10-241-CZ Babska Skała BnO 1987 1:15.000
1987-09-240-TO Strugaj BnO 1987 1:15.000
1987-08-239-JG Źródło Miłości BnO 1987 1:15.000
1987-07-238-JG Zamek Bolczów BnO 1987 1:15.000
1987-06-237-JG Pogańska Dolina BnO 1987 1:15.000
1987-05-236-WR Spółdzielczy Klub Sportowy Burza BnO 1987 1:10.000
1987-04-235-ZG Uście BnO 1987 1:10.000
1987-03-234-ZG Jaromierz Nowy BnO 1987 1:10.000
1987-02-233-GD Gdańsk Dolina Ewy BnO 1987 1:15.000
1987-01-232-GD Gdańsk Dolina Radości BnO 1987 1:15.000
1986-37-231-CZ Hotel Kmicic BnO 1986 1:7.500
1986-36-230-KR Lasek Wolski BnO 1986 1:15.000
1986-35-229-KL Wolica BnO 1986 1:10.000
1986-34-228-BP Woroniec BnO 1986 1:15.000
1986-33-227-CH Borek BnO 1986 1:10.000
1986-32-226-PI Prusinowo BnO 1986 1:15.000
1986-31-225-PI Prusinówko BnO 1986 1:15.000
1986-30-224-CZ Złoty Potok II BnO 1986 1:15.000
1986-29-223-SK Polesie BnO 1986 1:15.000
1986-28-222-SK Lisie Pole BnO 1986 1:15.000
1986-27-221-SK Strożyska BnO 1986 1:15.000
1986-26-220-SK Skierniewice BnO 1986 1:15.000
1986-25-219-PI Bukowina BnO 1986 1:15.000
1986-24-218-PI Góra Gontyniec BnO 1986 1:15.000
1986-23-217-BB Lasek Cygański BnO 1986 1:10.000
1986-22-216-LU Parchatka BnO 1986 1:10.000
1986-21-215-BK Kasia BnO 1986 1:15.000
1986-20-214-ZG Chwalim BnO 1986 1:15.000
1986-19-213-GD Gdańsk Niedźwiednik BnO 1986 1:15.000
1986-18-212-KS Machlina BnO 1986 1:15.000
1986-17-211-KS Kopacz BnO 1986 1:15.000
1986-16-210-SZ Szmaragdowe Jezioro BnO 1986 1:15.000
1986-15-209-SZ Góry Bukowe BnO 1986 1:15.000
1986-14-208-SZ Szwedzki Młyn BnO 1986 1:15.000
1986-13-207-SZ Królewski Trakt BnO 1986 1:15.000
1986-12-206-GD Marianowo BnO 1986 1:15.000
1986-11-205-GD Reszki BnO 1986 1:15.000
1986-10-204-GD Samoróbka BnO 1986 1:10.000
1986-09-203-JG Polana Czarownic BnO 1986 1:15.000
1986-08-202-JG Perła Zachodu BnO 1986 1:15.000
1986-07-201-JG Godzisz BnO 1986 1:15.000
1986-06-200-WA Stadion OKS BnO 1986 1:2.000
1986-05-199-WA Międzylesie BnO 1986 1:10.000
1986-04-198-SI Nadwarciański Gród BnO 1986 1:3.000
1986-03-197-GD Ostrzyce - Wieżyca BnO 1986 1:10.000
1986-02-196-SI Załęcze Wielkie - Kępowizna BnO 1986 1:10.000
1986-01-195-BY Dąbki BnO 1986 1:15.000
1985-41-194-PT Wolbórz Zach. BnO 1985 1:10.000
1985-40-193-KR Park Kultury i Wypoczynku BnO 1985 1:5.000
1985-39-192-WR Stadion Strzegom BnO 1985 1:3.500
1985-38-191-OL Uroczysko Waszeta BnO 1985 1:10.000
1985-37-190-PT Wolbórz Wsch. BnO 1985 1:10.000
1985-36-189-PT Wierzeje BnO 1985 1:20.000
1985-35-155/2-LU Nieciecz nad Wieprzem BnO 1985 1:15.000
poprzednie1234567891011121314151617181920212223 [24]2526następne
09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E108.14 CTZ; Puchar Bałtyku - E3-long (70%)08.13 CTZ; Puchar Bałtyku - E2-long08.12 CTZ; Puchar Bałtyku - E1-middle07.30 CTZ; XV Limanowa Cup - E207.29 CTZ; XV Limanowa Cup - E107.27 CTZ; O-Games - E3 - sprint07.26 CTZ; O-Games - E2 - dystans średni07.25 CTZ; O-Games - E1 - skrócony klasyk07.08 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E4-klasyk07.07 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E3-średni07.06 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E2-klasyk skrócony07.05 CTZ; XXXVI Wawel Cup - E1-średni06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E3
Arwaj MichałAntosik MałgorzataBukowian WiktoriaDziejarska MartaEwald AgnieszkaFijałkowski MateuszGracjasz JanGrobelna KamilaMozdyniewicz LucjanNowak KarolinaOrzoł KingaSzymalak DominikaSteinke WiesławTłuczek MaciejZakrzewska SylwiaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies