Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1989-13-312-WB Zawadka BnO 1989 1:15.000
1989-12-311-CZ Piłka - Kokotek BnO 1989 1:10.000
1989-11-310-WR Malin BnO 1989 1:15.000
1989-10-309-BB Dębowiec BnO 1989 1:15.000
1989-09-308-KT Cisownik BnO 1989 1:15.000
1989-08-307-WB Gołogóra BnO 1989 1:15.000
1989-07-306-WB G. Przygrodno BnO 1989 1:15.000
1989-06-305-KT Rodaki BnO 1989 1:15.000
1989-05-304-KT Krępa BnO 1989 1:15.000
1989-04-303-KT Zamek Smoleń BnO 1989 1:15.000
1989-03-302-KT Hucisko BnO 1989 1:15.000
1989-02-301-JG Trzy Jawory BnO 1989 1:15.000
1989-01-300-BY Funka BnO 1989 1:15.000
1988-35-299-PO Cytadela BnO 1988 1:7.500
1988-34-298-PO Nowa Wieś BnO 1988 1:15.000
1988-33-297-WA Nieporęt II BnO 1988 1:15.000
1988-32-296-WA Anin BnO 1988 1:15.000
1988-31-295-LG Góra Chełmek BnO 1988 1:15.000
1988-30-294-LE Stare Strącze BnO 1988 1:15.000
1988-29-293-PO Żabinko BnO 1988 1:15.000
1988-28-292-LE Polska Góra BnO 1988 1:15.000
1988-27-291-PT Trzymorgi BnO 1988 1:15.000
1988-26-290-PO Luboń Lasek BnO 1988 1:15.000
1988-25-289-BY Ostromecko BnO 1988 1:15.000
1988-24-288-BY Kamieniec BnO 1988 1:15.000
1988-23-287-WA To Nie Jest Park Skaryszewski BnO 1988 1:10.000
1988-22-286-WR Wrocław - Leśnica BnO 1988 1:15.000
1988-21-285-GD U Króla BnO 1988 1:15.000
1988-20-284-LD Swędów BnO 1988 1:15.000
1988-19-283-LD Bratoszewice BnO 1988 1:15.000
1988-18-282-JG Szwajcaria Lwówecka BnO 1988 1:10.000
1988-17-281-GD Cedron BnO 1988 1:15.000
1988-16-280-GD U Królowej BnO 1988 1:15.000
1988-15-279-WR Miękinia BnO 1988 1:15.000
1988-14-278-WR Lasek Osobowicki BnO 1988 1:7.500
1988-13-277-WA Stadion BnO 1988 1:1.000
1988-12-276-WA Park - Włochy BnO 1988 1:2.000
1988-11-275-WA Młociny BnO 1988 1:15.000
1988-10-274-KT Jaroszowiec BnO 1988 1:15.000
1988-09-273-KT Pazurek Larwy BnO 1988 1:15.000
1988-08-272-KT Januszkowa Góra BnO 1988 1:15.000
1988-07-271-KT Rabsztyn BnO 1988 1:15.000
1988-06-270-PR Fort BnO 1988 1:15.000
1988-05-269-WR Jary BnO 1988 1:15.000
1988-04-268-WR Oborniki Śląskie BnO 1988 1:15.000
1988-03-267-GO Chycina BnO 1988 1:15.000
1988-02-266-KT Las Łabędzki część półn. zach. BnO 1988 1:15.000
1988-01-174/2-CZ Kostkowice BnO 1988 1:10.000
1987-34-265-JG Koniec Świata BnO 1987 1:15.000
1987-33-264-JG Skały Wilhelma BnO 1987 1:10.000
1987-32-263-PI Piła Gładyszewo BnO 1987 1:15.000
1987-31-262-SI Ostrów BnO 1987 1:15.000
1987-30-261-WA Pogorzel Warszawska BnO 1987 1:15.000
1987-29-260-KI Słowik 2 BnO 1987 1:15.000
1987-28-259-BB Stary Groń BnO 1987 1:15.000
1987-27-258-BB Brenna Kotarz BnO 1987 1:15.000
1987-26-257-WA Anielin 2 BnO 1987 1:15.000
1987-25-256-GD Pustki Cisowskie BnO 1987 1:3.000
1987-24-255-GD Długa Góra BnO 1987 1:15.000
1987-23-254-GD Pustki Cisowskie BnO 1987 1:15.000
1987-22-253-JG Rakownica BnO 1987 1:10.000
1987-21-252-NS Chełmiec BnO 1987 1:15.000
1987-20-251-TO Wrzosowisko BnO 1987 1:15.000
1987-19-250-RZ Słocina Roch BnO 1987 1:15.000
1987-18-249-BK Komosa BnO 1987 1:15.000
1987-17-248-BK Krasny Las BnO 1987 1:15.000
1987-16-247-BK Pólko BnO 1987 1:15.000
1987-15-246-WA Pomiechówek BnO 1987 1:15.000
1987-14-245-KR Las Rajsko BnO 1987 1:4.000
1987-13-244-KR Park Jordana BnO 1987 1:3.000
1987-12-243-KR Stadion WKS Wawel BnO 1987 1:1.500
1987-11-242-CZ Ostrężnik BnO 1987 1:15.000
1987-10-241-CZ Babska Skała BnO 1987 1:15.000
1987-09-240-TO Strugaj BnO 1987 1:15.000
1987-08-239-JG Źródło Miłości BnO 1987 1:15.000
1987-07-238-JG Zamek Bolczów BnO 1987 1:15.000
1987-06-237-JG Pogańska Dolina BnO 1987 1:15.000
1987-05-236-WR Spółdzielczy Klub Sportowy Burza BnO 1987 1:10.000
1987-04-235-ZG Uście BnO 1987 1:10.000
1987-03-234-ZG Jaromierz Nowy BnO 1987 1:10.000
1987-02-233-GD Gdańsk Dolina Ewy BnO 1987 1:15.000
1987-01-232-GD Gdańsk Dolina Radości BnO 1987 1:15.000
1986-37-231-CZ Hotel Kmicic BnO 1986 1:7.500
1986-36-230-KR Lasek Wolski BnO 1986 1:15.000
1986-35-229-KL Wolica BnO 1986 1:10.000
1986-34-228-BP Woroniec BnO 1986 1:15.000
1986-33-227-CH Borek BnO 1986 1:10.000
1986-32-226-PI Prusinowo BnO 1986 1:15.000
1986-31-225-PI Prusinówko BnO 1986 1:15.000
1986-30-224-CZ Złoty Potok II BnO 1986 1:15.000
1986-29-223-SK Polesie BnO 1986 1:15.000
1986-28-222-SK Lisie Pole BnO 1986 1:15.000
1986-27-221-SK Strożyska BnO 1986 1:15.000
1986-26-220-SK Skierniewice BnO 1986 1:15.000
1986-25-219-PI Bukowina BnO 1986 1:15.000
1986-24-218-PI Góra Gontyniec BnO 1986 1:15.000
1986-23-217-BB Lasek Cygański BnO 1986 1:10.000
1986-22-216-LU Parchatka BnO 1986 1:10.000
1986-21-215-BK Kasia BnO 1986 1:15.000
1986-20-214-ZG Chwalim BnO 1986 1:15.000
poprzednie1234567891011121314151617181920212223 [24]252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz AnnaBromboszcz MałgorzataBonarska AleksandraCzernicka JagodaCiesielska AmandaDamps KingaGzowski MateuszKukla SzymonKlimkowski MarcinMazurkiewicz JolantaMiętus MateuszNiedźwiecki AdrianSyczuk ZuzannaSzałkowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies