Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1991-32-408-GD Skwer Kościuszki BnO 1991 1:5.000
1991-31-407-KT Parki Miejskie - Park Szymańskiego BnO 1991 1:3.000
1991-30-406-KT Pniowiec BnO 1991 1:10.000
1991-29-405-KT Kończyce (U Rycha) BnO 1991 1:10.000
1991-28-404-KT Park Kościuszki BnO 1991 1:5.000
1991-27-403-BB Kołowrót BnO 1991 1:15.000
1991-26-402-WR Oława - Park BnO 1991 1:5.000
1991-25-401-WA (Zielona) BnO 1991 1:15.000
1991-24-400-ZG Zalew (Wzgórza Piastowskie) BnO 1991 1:15.000
1991-23-399-CH Kumowa Dolina BnO 1991 1:15.000
1991-22-398-GD Krykulec BnO 1991 1:15.000
1991-21-397-GD Gdynia BnO 1991 1:15.000
1991-20-396-KR Las Wolski BnO 1991 1:15.000
1991-19-395-KR Dolina Racławki BnO 1991 1:15.000
1991-18-394-KR Dolina Będkowska BnO 1991 1:15.000
1991-17-393-WR Mrozów II BnO 1991 1:15.000
1991-16-392-WR Góra Ślęża Sobótka BnO 1991 1:15.000
1991-15-391-WR Sp 50 Sp 102 we Wrocławiu BnO 1991 1:2.000
1991-14-390-WB Park Sobieskiego Wałbrzych BnO 1991 1:5.000
1991-13-389-ZG Nietków BnO 1991 1:15.000
1991-11-387-WR Zespół Szkół Rolniczych BnO 1991 1:10.000
1991-10-386-WR Szkoła Podstawowa nr 83 BnO 1991 1:2.500
1991-09-385-WR Mrozów I BnO 1991 1:15.000
1991-08-384-WA Michałówek BnO 1991 1:15.000
1991-07-383-KR Góra Pychowicka BnO 1990 1:7.500
1991-06-382-KR Skały Twardowskiego BnO 1991 1:7.500
1991-05-381-KS Gruszka BnO 1991 1:15.000
1991-04-380-LU Kleszczówka BnO 1991 1:15.000
1991-03-379-LU Stary Las 2 BnO 1991 1:15.000
1991-02a-378-PO Trakt Poznański kolory brązowy i niebieski BnO 1991 1:15.000
1991-02-378-PO Trakt Poznański BnO 1991 1:15.000
1991-01-377-PO Czernice BnO 1991 1:15.000
1990-33-376-WR Grabiszynek BnO 1990 1:5.000
1990-32-375-WR Park Zachodni / Park Pilczycki BnO 1990 1:10.000
1990-31-374-WR WKS Śląsk Wrocław BnO 1990 1:5.000
1990-30-373-CZ Korwinów BnO 1990 1:15.000
1990-29-372-CZ Blachownia BnO 1990 1:15.000
1990-28-371-CZ Kalej BnO 1990 1:15.000
1990-27-370-WR Wrocław -Szczytniki BnO 1990 1:10.000
1990-26-369-WR Postolin BnO 1990 1:15.000
1990-25-368-WR Milicz - Karłów BnO 1990 1:15.000
1990-24-367-WR Sulistrowice BnO 1990 1:15.000
1990-23-366-WR Radunia BnO 1990 1:15.000
1990-22-365-SL Łoża BnO 1990 1:15.000
1990-21-364-JG Cudowne Źródła BnO 1990 1:10.000
1990-20-363-JG Żar BnO 1990 1:15.000
1990-19-362-JG Ucho Igielne BnO 1990 1:10.000
1990-18-10/2-WA Wiązowna 2 BnO 1990 1:15.000
1990-17-361-SE Polewicz BnO 1990 1:15.000
1990-16-41/2-PT Tuszyn Las BnO 1990 1:15.000
1990-15-360-EL Pięknolas BnO 1990 1:15.000
1990-14-359-PI Jezioro Łabędzie BnO 1990 1:15.000
1990-13-358-SZ Czajcza Góra BnO 1990 1:15.000
1990-12-357-KO Koszalin Góra Chełmska BnO 1990 1:15.000
1990-11-356-PO Rusałka BnO 1990 1:10.000
1990-10-355-PO Bogucin BnO 1990 1:10.000
1990-09-354-WR Wały Śląskie BnO 1990 1:15.000
1990-08-353-SZ Popiele BnO 1990 1:15.000
1990-07-352-KR Sikornik BnO 1990 1:10.000
1990-06-351-KR Krzywaczka BnO 1990 1:15.000
1990-05-350-KR Las Bronaczowa część wschodnia BnO 1990 1:15.000
1990-04-94/2-KR Las Bronaczowa część zachodnia BnO 1990 1:15.000
1990-03-302/2-KT Hucisko II BnO 1990 1:15.000
1990-02-349-KR Old Town BnO 1990 1:5.000
1990-01-348-CZ Dolina Wiercicy BnO 1990 1:15.000
1989-48-347-WA Sto Dołów BnO 1989 1:10.000
1989-47-346-WA Mrówy BnO 1989 1:10.000
1989-46-345-TO Piachy BnO 1989 1:15.000
1989-45-344-SZ Park Leśny Mścięcino BnO 1989 1:15.000
1989-44-343-SZ Trzy Podkowy BnO 1989 1:15.000
1989-43-342-ZG Niemka BnO 1989 1:15.000
1989-42-341-GD Źródło Marii BnO 1989 1:15.000
1989-41-340-KR Szwedzka Droga BnO 1989 1:10.000
1989-40-339-KI Antolka BnO 1989 1:15.000
1989-39-338-GD Zdrada BnO 1989 1:15.000
1989-38-337-PT Borowska Góra BnO 1989 1:15.000
1989-37-336-KI Zelejowa BnO 1989 1:15.000
1989-36-335-GD Mechowo 2 BnO 1989 1:15.000
1989-35-334-KL Łyse Góry BnO 1989 1:15.000
1989-34-333-KL Zbójna Góra BnO 1989 1:15.000
1989-33-332-KS Kocaby BnO 1989 1:15.000
1989-32-331-KI Borków BnO 1989 1:15.000
1989-31-330-CZ Ossona BnO 1989 1:15.000
1989-30-329-CZ Kusięta BnO 1989 1:15.000
1989-29-328-SI Sędziejowice BnO 1989 1:15.000
1989-28-327-SI Liścienna Góra BnO 1989 1:15.000
1989-27-326-WR Wyspy Wrocławia BnO 1989 1:2.000
1989-26-325-WR Kuraszków BnO 1989 1:10.000
1989-25-324-PI Małe Błota BnO 1989 1:15.000
1989-24-323-PI Mokrz BnO 1989 1:15.000
1989-23-322-SE Mienia BnO 1989 1:15.000
1989-22-321-SZ Kołomąć BnO 1989 1:15.000
1989-21-320-EL Elbląg Bażantarnia BnO 1989 1:15.000
1989-20-319-SZ Tartak BnO 1989 1:15.000
1989-19-318-OL Łyna BnO 1989 1:15.000
1989-18-317-JG Skalny Most BnO 1989 1:15.000
1989-17-316-WR Park Szczytnicki BnO 1989 1:5.000
1989-16-315-ZG Las Obłotny BnO 1989 1:15.000
1989-15-314-KS Biała Góra BnO 1989 1:15.000
1989-14-313-WB Sępik BnO 1989 1:15.000
poprzednie12345678910111213141516171819202122 [23]24252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz AnnaBromboszcz MałgorzataBonarska AleksandraCzernicka JagodaCiesielska AmandaDamps KingaGzowski MateuszKukla SzymonKlimkowski MarcinMazurkiewicz JolantaMiętus MateuszNiedźwiecki AdrianSyczuk ZuzannaSzałkowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies