Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1992-16-436-WR Pracze BnO 1992 1:15.000
1992-15-432-WR Gruszeczka BnO 1992 1:15.000
1992-14-434-WR Żmigród BnO 1992 1:15.000
1992-13-433-WB Srebrna Góra BnO 1992 1:15.000
1992-12-432-WB Duszniki BnO 1992 1:15.000
1992-11-431-WB Kudowa Zdrój BnO 1992 1:10.000
1992-10-430-ZG Nowa Wieś Zbąska BnO 1992 1:15.000
1992-09-429-ZG Nowa Wieś Zamek BnO 1992 1:15.000
1992-08-428-GO Borowy Młyn BnO 1992 1:15.000
1992-07-427-GO Stary Dworek BnO 1992 1:15.000
1992-06-426-GO Czerwony Potok BnO 1992 1:15.000
1992-05-425-JG Ucho Kiryka BnO 1992 1:10.000
1992-04-424-JG Drugi Koniec Świata BnO 1992 1:15.000
1992-03-423-WA UWKS WAT Poligon BnO 1992 1:5.000
1992-02-422-WA UWKS WAT Stadion BnO 1992 1:2.000
1992-01-421-GD Marszewo BnO 1992 1:15.000
1991-48-1931-LBS Laski Odrzańskie BnO 1991 1:15.000
1991-47-198/2-SI Nadwarciański Gród BnO 1991 1:10.000
1991-46-401/2-WA Zielona BnO 1991 1:15.000
1991-45-418-PI Chmiel BnO 1991 1:15.000
1991-44-420-LE Boszkowo BnO 1991 1:15.000
1991-43-419-LE Babulinka Mochy BnO 1991 1:15.000
1991-42-417-LU Dąbrowa 2a BnO 1991 1:15.000
1991-41-416-KT Pokrzywka BnO 1991 1:10.000
1991-40-368/2-WR Milicz Karłów 2 BnO 1991 1:15.000
1991-39-415-PI Kociołek BnO 1991 1:10.000
1991-38-414-EL Wały Tolkmita BnO 1991 1:15.000
1991-37-413-WA Choszczówka Czajki BnO 1991 1:10.000
1991-36-412-WA Choszczówka Niwka BnO 1991 1:15.000
1991-35-411-WR Tąpadła BnO 1991 1:15.000
1991-34-410-BB Dolina Barbary BnO 1991 1:15.000
1991-33-409-BY Myślęcinek BnO 1991 1:15.000
1991-32-408-GD Skwer Kościuszki BnO 1991 1:5.000
1991-31-407-KT Parki Miejskie - Park Szymańskiego BnO 1991 1:3.000
1991-30-406-KT Pniowiec BnO 1991 1:10.000
1991-29-405-KT Kończyce (U Rycha) BnO 1991 1:10.000
1991-28-404-KT Park Kościuszki BnO 1991 1:5.000
1991-27-403-BB Kołowrót BnO 1991 1:15.000
1991-26-402-WR Oława - Park BnO 1991 1:5.000
1991-25-401-WA (Zielona) BnO 1991 1:15.000
1991-24-400-ZG Zalew (Wzgórza Piastowskie) BnO 1991 1:15.000
1991-23-399-CH Kumowa Dolina BnO 1991 1:15.000
1991-22-398-GD Krykulec BnO 1991 1:15.000
1991-21-397-GD Gdynia BnO 1991 1:15.000
1991-20-396-KR Las Wolski BnO 1991 1:15.000
1991-19-395-KR Dolina Racławki BnO 1991 1:15.000
1991-18-394-KR Dolina Będkowska BnO 1991 1:15.000
1991-17-393-WR Mrozów II BnO 1991 1:15.000
1991-16-392-WR Góra Ślęża Sobótka BnO 1991 1:15.000
1991-15-391-WR Sp 50 Sp 102 we Wrocławiu BnO 1991 1:2.000
1991-14-390-WB Park Sobieskiego Wałbrzych BnO 1991 1:5.000
1991-13-389-ZG Nietków BnO 1991 1:15.000
1991-11-387-WR Zespół Szkół Rolniczych BnO 1991 1:10.000
1991-10-386-WR Szkoła Podstawowa nr 83 BnO 1991 1:2.500
1991-09-385-WR Mrozów I BnO 1991 1:15.000
1991-08-384-WA Michałówek BnO 1991 1:15.000
1991-07-383-KR Góra Pychowicka BnO 1990 1:7.500
1991-06-382-KR Skały Twardowskiego BnO 1991 1:7.500
1991-05-381-KS Gruszka BnO 1991 1:15.000
1991-04-380-LU Kleszczówka BnO 1991 1:15.000
1991-03-379-LU Stary Las 2 BnO 1991 1:15.000
1991-02a-378-PO Trakt Poznański kolory brązowy i niebieski BnO 1991 1:15.000
1991-02-378-PO Trakt Poznański BnO 1991 1:15.000
1991-01-377-PO Czernice BnO 1991 1:15.000
1990-33-376-WR Grabiszynek BnO 1990 1:5.000
1990-32-375-WR Park Zachodni / Park Pilczycki BnO 1990 1:10.000
1990-31-374-WR WKS Śląsk Wrocław BnO 1990 1:5.000
1990-30-373-CZ Korwinów BnO 1990 1:15.000
1990-29-372-CZ Blachownia BnO 1990 1:15.000
1990-28-371-CZ Kalej BnO 1990 1:15.000
1990-27-370-WR Wrocław -Szczytniki BnO 1990 1:10.000
1990-26-369-WR Postolin BnO 1990 1:15.000
1990-25-368-WR Milicz - Karłów BnO 1990 1:15.000
1990-24-367-WR Sulistrowice BnO 1990 1:15.000
1990-23-366-WR Radunia BnO 1990 1:15.000
1990-22-365-SL Łoża BnO 1990 1:15.000
1990-21-364-JG Cudowne Źródła BnO 1990 1:10.000
1990-20-363-JG Żar BnO 1990 1:15.000
1990-19-362-JG Ucho Igielne BnO 1990 1:10.000
1990-18-10/2-WA Wiązowna 2 BnO 1990 1:15.000
1990-17-361-SE Polewicz BnO 1990 1:15.000
1990-16-41/2-PT Tuszyn Las BnO 1990 1:15.000
1990-15-360-EL Pięknolas BnO 1990 1:15.000
1990-14-359-PI Jezioro Łabędzie BnO 1990 1:15.000
1990-13-358-SZ Czajcza Góra BnO 1990 1:15.000
1990-12-357-KO Koszalin Góra Chełmska BnO 1990 1:15.000
1990-11-356-PO Rusałka BnO 1990 1:10.000
1990-10-355-PO Bogucin BnO 1990 1:10.000
1990-09-354-WR Wały Śląskie BnO 1990 1:15.000
1990-08-353-SZ Popiele BnO 1990 1:15.000
1990-07-352-KR Sikornik BnO 1990 1:10.000
1990-06-351-KR Krzywaczka BnO 1990 1:15.000
1990-05-350-KR Las Bronaczowa część wschodnia BnO 1990 1:15.000
1990-04-94/2-KR Las Bronaczowa część zachodnia BnO 1990 1:15.000
1990-03-302/2-KT Hucisko II BnO 1990 1:15.000
1990-02-349-KR Old Town BnO 1990 1:5.000
1990-01-348-CZ Dolina Wiercicy BnO 1990 1:15.000
1989-48-347-WA Sto Dołów BnO 1989 1:10.000
1989-47-346-WA Mrówy BnO 1989 1:10.000
1989-46-345-TO Piachy BnO 1989 1:15.000
poprzednie123456789101112131415161718192021 [22]23242526następne
05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E2
Aniszewska KatarzynaBartkowski JacekBorowska RomanaCzapińska IgaDrab MagdalenaJanik UrszulaKonieczna JuliaMoszkowicz AnnaMikołajczyk KlaudiaNarożna NataliaNadolski AlanOrlański JerzyPorzycz JerzyRoczniak StanisławWerle DawidWalczak KatarzynaWasiński KacperŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies