Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1991-36-412-WA Choszczówka Niwka BnO 1991 1:15.000
1991-35-411-WR Tąpadła BnO 1991 1:15.000
1991-34-410-BB Dolina Barbary BnO 1991 1:15.000
1991-33-409-BY Myślęcinek BnO 1991 1:15.000
1991-32-408-GD Skwer Kościuszki BnO 1991 1:5.000
1991-31-407-KT Parki Miejskie - Park Szymańskiego BnO 1991 1:3.000
1991-30-406-KT Pniowiec BnO 1991 1:10.000
1991-29-405-KT Kończyce (U Rycha) BnO 1991 1:10.000
1991-28-404-KT Park Kościuszki BnO 1991 1:5.000
1991-27-403-BB Kołowrót BnO 1991 1:15.000
1991-26-402-WR Oława - Park BnO 1991 1:5.000
1991-25-401-WA (Zielona) BnO 1991 1:15.000
1991-24-400-ZG Zalew (Wzgórza Piastowskie) BnO 1991 1:15.000
1991-23-399-CH Kumowa Dolina BnO 1991 1:15.000
1991-22-398-GD Krykulec BnO 1991 1:15.000
1991-21-397-GD Gdynia BnO 1991 1:15.000
1991-20-396-KR Las Wolski BnO 1991 1:15.000
1991-19-395-KR Dolina Racławki BnO 1991 1:15.000
1991-18-394-KR Dolina Będkowska BnO 1991 1:15.000
1991-17-393-WR Mrozów II BnO 1991 1:15.000
1991-16-392-WR Góra Ślęża Sobótka BnO 1991 1:15.000
1991-15-391-WR Sp 50 Sp 102 we Wrocławiu BnO 1991 1:2.000
1991-14-390-WB Park Sobieskiego Wałbrzych BnO 1991 1:5.000
1991-13-389-ZG Nietków BnO 1991 1:15.000
1991-11-387-WR Zespół Szkół Rolniczych BnO 1991 1:10.000
1991-10-386-WR Szkoła Podstawowa nr 83 BnO 1991 1:2.500
1991-09-385-WR Mrozów I BnO 1991 1:15.000
1991-08-384-WA Michałówek BnO 1991 1:15.000
1991-07-383-KR Góra Pychowicka BnO 1990 1:7.500
1991-06-382-KR Skały Twardowskiego BnO 1991 1:7.500
1991-05-381-KS Gruszka BnO 1991 1:15.000
1991-04-380-LU Kleszczówka BnO 1991 1:15.000
1991-03-379-LU Stary Las 2 BnO 1991 1:15.000
1991-02a-378-PO Trakt Poznański kolory brązowy i niebieski BnO 1991 1:15.000
1991-02-378-PO Trakt Poznański BnO 1991 1:15.000
1991-01-377-PO Czernice BnO 1991 1:15.000
1990-33-376-WR Grabiszynek BnO 1990 1:5.000
1990-32-375-WR Park Zachodni / Park Pilczycki BnO 1990 1:10.000
1990-31-374-WR WKS Śląsk Wrocław BnO 1990 1:5.000
1990-30-373-CZ Korwinów BnO 1990 1:15.000
1990-29-372-CZ Blachownia BnO 1990 1:15.000
1990-28-371-CZ Kalej BnO 1990 1:15.000
1990-27-370-WR Wrocław -Szczytniki BnO 1990 1:10.000
1990-26-369-WR Postolin BnO 1990 1:15.000
1990-25-368-WR Milicz - Karłów BnO 1990 1:15.000
1990-24-367-WR Sulistrowice BnO 1990 1:15.000
1990-23-366-WR Radunia BnO 1990 1:15.000
1990-22-365-SL Łoża BnO 1990 1:15.000
1990-21-364-JG Cudowne Źródła BnO 1990 1:10.000
1990-20-363-JG Żar BnO 1990 1:15.000
1990-19-362-JG Ucho Igielne BnO 1990 1:10.000
1990-18-10/2-WA Wiązowna 2 BnO 1990 1:15.000
1990-17-361-SE Polewicz BnO 1990 1:15.000
1990-16-41/2-PT Tuszyn Las BnO 1990 1:15.000
1990-15-360-EL Pięknolas BnO 1990 1:15.000
1990-14-359-PI Jezioro Łabędzie BnO 1990 1:15.000
1990-13-358-SZ Czajcza Góra BnO 1990 1:15.000
1990-12-357-KO Koszalin Góra Chełmska BnO 1990 1:15.000
1990-11-356-PO Rusałka BnO 1990 1:10.000
1990-10-355-PO Bogucin BnO 1990 1:10.000
1990-09-354-WR Wały Śląskie BnO 1990 1:15.000
1990-08-353-SZ Popiele BnO 1990 1:15.000
1990-07-352-KR Sikornik BnO 1990 1:10.000
1990-06-351-KR Krzywaczka BnO 1990 1:15.000
1990-05-350-KR Las Bronaczowa część wschodnia BnO 1990 1:15.000
1990-04-94/2-KR Las Bronaczowa część zachodnia BnO 1990 1:15.000
1990-03-302/2-KT Hucisko II BnO 1990 1:15.000
1990-02-349-KR Old Town BnO 1990 1:5.000
1990-01-348-CZ Dolina Wiercicy BnO 1990 1:15.000
1989-48-347-WA Sto Dołów BnO 1989 1:10.000
1989-47-346-WA Mrówy BnO 1989 1:10.000
1989-46-345-TO Piachy BnO 1989 1:15.000
1989-45-344-SZ Park Leśny Mścięcino BnO 1989 1:15.000
1989-44-343-SZ Trzy Podkowy BnO 1989 1:15.000
1989-43-342-ZG Niemka BnO 1989 1:15.000
1989-42-341-GD Źródło Marii BnO 1989 1:15.000
1989-41-340-KR Szwedzka Droga BnO 1989 1:10.000
1989-40-339-KI Antolka BnO 1989 1:15.000
1989-39-338-GD Zdrada BnO 1989 1:15.000
1989-38-337-PT Borowska Góra BnO 1989 1:15.000
1989-37-336-KI Zelejowa BnO 1989 1:15.000
1989-36-335-GD Mechowo 2 BnO 1989 1:15.000
1989-35-334-KL Łyse Góry BnO 1989 1:15.000
1989-34-333-KL Zbójna Góra BnO 1989 1:15.000
1989-33-332-KS Kocaby BnO 1989 1:15.000
1989-32-331-KI Borków BnO 1989 1:15.000
1989-31-330-CZ Ossona BnO 1989 1:15.000
1989-30-329-CZ Kusięta BnO 1989 1:15.000
1989-29-328-SI Sędziejowice BnO 1989 1:15.000
1989-28-327-SI Liścienna Góra BnO 1989 1:15.000
1989-27-326-WR Wyspy Wrocławia BnO 1989 1:2.000
1989-26-325-WR Kuraszków BnO 1989 1:10.000
1989-25-324-PI Małe Błota BnO 1989 1:15.000
1989-24-323-PI Mokrz BnO 1989 1:15.000
1989-23-322-SE Mienia BnO 1989 1:15.000
1989-22-321-SZ Kołomąć BnO 1989 1:15.000
1989-21-320-EL Elbląg Bażantarnia BnO 1989 1:15.000
1989-20-319-SZ Tartak BnO 1989 1:15.000
1989-19-318-OL Łyna BnO 1989 1:15.000
1989-18-317-JG Skalny Most BnO 1989 1:15.000
poprzednie123456789101112131415161718192021 [22]23242526następne
10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.22 Euroliga - sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 Bukowa Cup III - E210.15 Mistrzostwa Powiatu Pabianickiego - klasyk10.15 WOM - sprint10.14 Bukowa Cup III - E110.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (zawody otwarte)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk (MMM)10.09 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - klasyk10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint (zawody otwarte)10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.08 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - sprint10.02 MP i MPM w BnO - MP średni10.01 MP i MPM w BnO - MP nocne09.25 Mistrzostwa Śląska w BnO - klasyk09.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - klasyk09.24 Mistrzostwa Śląska w BnO - średni09.24 UNTS Cup 2016 - bieg nocny09.24 Puchar Pomorza- 8 runda - średni09.17 MP i MPM w BnO - klasyk09.11 Dolnośląski Festiwal BnO - średni09.11 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.10 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.10 Starówka Wieczorową Porą 2 - sprint09.10 WOM - klasyk09.10 Dolnośląski Festiwal BnO - skrócony klasyk09.03 Jakuszyce Cup 2016, KMP - KMP klasyk/ Jakuszyce Cup 2016 Etap 108.28 X Puchar Koziołka - klasyk08.27 X Puchar Koziołka - średni08.14 XXI Puchar Bałtyku - E3-klasyk08.13 XXI Puchar Bałtyku - E2-skrócony klasyk08.12 XXI Puchar Bałtyku - E1-średni07.23 XIV Limanowa Cup - E207.22 XIV Limanowa Cup - E1
Golinowska ElżbietaLeśnicki MarcinMamos MagdaRyniak RadosławSkorupa LeszekSzymański ErykStrózik SandraSienicz KlaudiaZabawa EmiliaZiętek ZbigniewŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies