Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1995-25-572-WR II Park Zachodni BnO 1995 1:5.000
1995-24-571-ZA Cichobórz BnO 1995 1:15.000
1995-23-570-WR Pilczyce BnO 1995 1:4.500
1995-22-569-WA Przystanek BnO 1995 1:15.000
1995-21-568-SE Lasy Mieńskie BnO 1995 1:15.000
1995-20-567-WA/SE Ponurzyca Szatany BnO 1995 1:15.000
1995-19-566-WA Park Leśny Powsin BnO 1995 1:10.000
1995-18-565-WA Cybulice BnO 1995 1:10.000
1995-17-564-WR SP 78 BnO 1995 1:1.000
1995-16-563-WR Kuraszków II BnO 1995 1:7.500
1995-15-562-WR SP 107 BnO 1995 1:2.000
1995-14-561-WR Mapa do BnO UKS SP nr 82 BnO 1995 -
1995-13-560-WB Jodła BnO 1995 1:10.000
1995-12-559-WR Ośrodek BnO WKS Śląsk BnO 1995 1:1.000
1995-11-558-WR Srebrna Góra MOS BnO 1995 1:7.500
1995-10-557-WR Park Szczytnicki AWF BnO 1995 1:3.500
1995-09-556-WR Park Kasprowicza BnO 1995 1:2.000
1995-08-555-WA Boisko SP-142 BnO 1995 1:1.500
1995-07-554-BY Mariampol BnO 1995 1:15.000
1995-06-553-LE Olejnica BnO 1995 1:15.000
1995-05-552-WA Drumliny BnO 1995 1:15.000
1995-04-155/3-LU Nieciecz - 3 BnO 1995 1:10.000
1995-03-216/2-LU Parchatka 2 BnO 1995 1:10.000
1995-02-551-GO Spalona Leśniczówka BnO 1995 1:15.000
1995-01-550-GO Pniewo BnO 1995 1:15.000
1994-49-549-LU Jastków BnO 1994 1:15.000
1994-48-548-LU Dąbrowa 2b BnO 1994 1:15.000
1994-47-547-KO Ptasi Kąt BnO 1994 1:15.000
1994-46-546-KO Trzęsawy BnO 1994 1:15.000
1994-45-545-OL Żanin BnO 1994 1:10.000
1994-44-544-BB U Marioli BnO 1994 1:10.000
1994-43-543-KR Niedźwiedź BnO 1994 1:15.000
1994-42-542-ZG Drzonków BnO 1994 1:15.000
1994-41-541-PO Dziewicza Góra BnO 1994 1:10.000
1994-40-273/2-KT Pazurek BnO 1994 1:15.000
1994-39-271/2-KT Rabsztyn 2 BnO 1994 1:15.000
1994-38-274/2-KT Jaroszowiec 2 BnO 1994 1:15.000
1994-37-540-GD Łęczyn BnO 1994 1:15.000
1994-36-539-GD Chynów BnO 1994 1:15.000
1994-35-538-GD Dąbrze BnO 1994 1:15.000
1994-34-537-GD Bernardowo BnO 1994 1:15.000
1994-33-536-GD Pachołek BnO 1994 1:15.000
1994-32-535-GD Sopot BnO 1994 1:15.000
1994-31-423/2-WA UWKS WAT - Poligon BnO 1994 1:5.000
1994-30-534-WR Lasek Osobowicki BnO 1994 1:10.000
1994-29-533-WR Grobla Osobowicka BnO 1994 1:2.000
1994-28-532-WR Twardogóra BnO 1994 1:15.000
1994-27-531-WB Lądek Zdrój BnO 1994 1:15.000
1994-26-531-GO Rakowo BnO 1994 1:15.000
1994-25-534/2-WR SP Nr 93 we Wrocławiu BnO 1994 1:1.000
1994-24-159/3-WA Chotomów BnO 1994 1:15.000
1994-23-529-OP Park Krajobrazowy Góra Swiętej Anny (część zachodnia) BnO 1994 1:15.000
1994-22-528-ZA Pszczeliniec BnO 1994 1:10.000
1994-21-527-WA Warszawa - Stare i Nowe Miasto BnO 1994 1:5.000
1994-20-526-PR Ruszelczyce BnO 1994 1:10.000
1994-19-525-WA Park Bródnowski BnO 1994 1:5.000
1994-18-524-WA Ursus Park Miejski BnO 1994 1:3.000
1994-17-422/2-WA UWKS WAT - Stadion BnO 1994 1:2.000
1994-16-523-WA Park Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego BnO 1994 1:5.000
1994-15-522-OL Kobułty BnO 1994 1:15.000
1994-14-521-WA Borowiki BnO 1994 1:15.000
1994-13-520-TO Chełmno - Łunawy BnO 1994 1:15.000
1994-12-519-TO Góra Św. Wawrzyńca BnO 1994 1:10.000
1994-11-518-JG Borowice BnO 1994 1:15.000
1994-10-517-WR Twardogóra BnO 1994 1:15.000
1994-09-516-KO Darłowski Las BnO 1994 1:10.000
1994-08-515-KR Górka BnO 1994 1:15.000
1994-07-514-KR Kamień BnO 1994 1:15.000
1994-06-513-KR Las Orlej BnO 1994 1:15.000
1994-05-512-KR Alwernia - Rynek BnO 1994 1:10.000
1994-04-511-KR Alwernia - Skowronek BnO 1994 1:15.000
1994-03-510-KT Repty BnO 1994 1:10.000
1994-02-509-KT Dulowa BnO 1994 1:15.000
1994-01-508-TA Jamna BnO 1994 1:15.000
1993-41-507-JG Paulinum BnO 1993 1:15.000
1993-40-506-WA Warszawa Szczęśliwice BnO 1993 1:5.000
1993-39-505-LE Ciepelonki BnO 1993 1:15.000
1993-38-104/3-LE Lgiń Stanica ZHP BnO 1993 1:15.000
1993-37-504-ZA Bondyrz BnO 1993 1:15.000
1993-36-503-WA Dewajtis BnO 1993 1:10.000
1993-35-502-WA Agrykola BnO 1993 1:7.500
1993-34-501-WA/SE Augustówka BnO 1993 1:15.000
1993-33-500-SE Lipniak BnO 1993 1:15.000
1993-32-499-WA Groszówka BnO 1993 1:10.000
1993-31-498-OL Trzy Dęby BnO 1993 1:15.000
1993-30-497-WR Gromnik BnO 1993 1:15.000
1993-29-255/II-GD Długa Góra BnO 1993 1:15.000
1993-28-256/II-GD Pustki Cisowskie 2 BnO 1993 1:15.000
1993-27-496-GD Demptowo BnO 1993 1:15.000
1993-26-495-KR U Andrzeja BnO 1993 1:5.000
1993-25-494-WA Czarci Dół BnO 1993 1:15.000
1993-24-244/2-KR Park Jordana II BnO 1993 1:3.000
1993-23-493-NS Krynica - Góra Parkowa BnO 1993 1:10.000
1993-22-492-WR Podchorążak BnO 1993 1:5.000
1993-21-491-GD Dąbrówka BnO 1993 1:15.000
1993-20-490-GD Kostkowo BnO 1993 1:15.000
1993-19-489-GD Nanice BnO 1993 1:15.000
1993-18-488-GO Lubniewice i Okolice BnO 1993 1:15.000
1993-17-487-NS Witów BnO 1993 1:15.000
1993-16-486-GO Skwierzynka BnO 1993 1:10.000
poprzednie123456789101112131415161718192021 [22]232425262728następne
09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 1
Alabrudzińska AgnieszkaAlabrodzińska-Rycher AgnieszkaBartos ZbigniewCepurdej WladyslawCegiełka MilenaDomański AdamGałązka JadwigaGryziński MichałKamiński SebastianKwok Kin KwanKucharczyk JakubLubryka KrzysztofMarucha MartynaMarciniak KrystianMachowska WeronikaMilewska MarzenaOleszczak PatrykOwsiak StanisławProkopiuk KrzysztofPohl ArturWiśniewski JakubŻebrowska MagdaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies