Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1995-56-599-WR Sobótka - Schronisko Pod Wieżycą BnO 1995 1:10.000
1995-55-598-CZ Kucoby BnO 1995 1:10.000
1995-54-105/2-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1995 1:10.000
1995-53-597-GD Karwiny BnO 1995 1:15.000
1995-52-596-GD Krzyżowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-51-595-LO Czerwony Bór - Patelnia BnO 1995 1:15.000
1995-50-594-KR Alwernia - Las Simota BnO 1995 1:10.000
1995-49-593-WA Góry Skierdowskie BnO 1995 1:15.000
1995-48-592-GD Bursztynowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-47-591-GD Otomin BnO 1995 1:15.000
1995-46-341/2-GD Źródło Marii II BnO 1995 1:15.000
1995-45-590-PO Żabno BnO 1995 1:15.000
1995-44-589-WA Księża Góra i Dębinki BnO 1995 1:10.000
1995-43-588-WR Sulistrowice 2 BnO 1995 1:15.000
1995-42-587-CZ Ostaniec BnO 1995 1:15.000
1995-41-586-CZ Góra Zborów BnO 1995 1:15.000
1995-40-585-CZ Morsko BnO 1995 1:15.000
1995-39-584-CZ Rzędkowice BnO 1995 1:15.000
1995-38-257/2-WA Anielin Jubileuszowy BnO 1995 1:15.000
1995-37-583-BB Wilczarnia BnO 1995 1:15.000
1995-36-582-WA Park Leśny - Młociny BnO 1995 1:10.000
1995-35-581-WA Zegrze Skubianka BnO 1995 1:10.000
1995-34-580-WA Zegrze Poligon BnO 1995 1:5.000
1995-33-579-KT Ruda Śląska - Mrówcza Górka BnO 1995 1:10.000
1995-32-578-WA Białobrzegi BnO 1995 1:15.000
1995-31-577-WA Park na Moczydle BnO 1995 1:5.000
1995-30-576-GD Zamkowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-29-575-OL Zwierzewo BnO 1995 1:15.000
1995-28-131/2-WA Pole Mokotowskie BnO 1995 1:5.000
1995-27-574-WR Wzgórze Słowiańskie BnO 1995 1:2.000
1995-26-573-TO Park Miejski w Toruniu BnO 1995 1:5.000
1995-25-572-WR II Park Zachodni BnO 1995 1:5.000
1995-24-571-ZA Cichobórz BnO 1995 1:15.000
1995-23-570-WR Pilczyce BnO 1995 1:4.500
1995-22-569-WA Przystanek BnO 1995 1:15.000
1995-21-568-SE Lasy Mieńskie BnO 1995 1:15.000
1995-20-567-WA/SE Ponurzyca Szatany BnO 1995 1:15.000
1995-19-566-WA Park Leśny Powsin BnO 1995 1:10.000
1995-18-565-WA Cybulice BnO 1995 1:10.000
1995-17-564-WR SP 78 BnO 1995 1:1.000
1995-16-563-WR Kuraszków II BnO 1995 1:7.500
1995-15-562-WR SP 107 BnO 1995 1:2.000
1995-14-561-WR Mapa do BnO UKS SP nr 82 BnO 1995 -
1995-13-560-WB Jodła BnO 1995 1:10.000
1995-12-559-WR Ośrodek BnO WKS Śląsk BnO 1995 1:1.000
1995-11-558-WR Srebrna Góra MOS BnO 1995 1:7.500
1995-10-557-WR Park Szczytnicki AWF BnO 1995 1:3.500
1995-09-556-WR Park Kasprowicza BnO 1995 1:2.000
1995-08-555-WA Boisko SP-142 BnO 1995 1:1.500
1995-07-554-BY Mariampol BnO 1995 1:15.000
1995-06-553-LE Olejnica BnO 1995 1:15.000
1995-05-552-WA Drumliny BnO 1995 1:15.000
1995-04-155/3-LU Nieciecz - 3 BnO 1995 1:10.000
1995-03-216/2-LU Parchatka 2 BnO 1995 1:10.000
1995-02-551-GO Spalona Leśniczówka BnO 1995 1:15.000
1995-01-550-GO Pniewo BnO 1995 1:15.000
1994-49-549-LU Jastków BnO 1994 1:15.000
1994-48-548-LU Dąbrowa 2b BnO 1994 1:15.000
1994-47-547-KO Ptasi Kąt BnO 1994 1:15.000
1994-46-546-KO Trzęsawy BnO 1994 1:15.000
1994-45-545-OL Żanin BnO 1994 1:10.000
1994-44-544-BB U Marioli BnO 1994 1:10.000
1994-43-543-KR Niedźwiedź BnO 1994 1:15.000
1994-42-542-ZG Drzonków BnO 1994 1:15.000
1994-41-541-PO Dziewicza Góra BnO 1994 1:10.000
1994-40-273/2-KT Pazurek BnO 1994 1:15.000
1994-39-271/2-KT Rabsztyn 2 BnO 1994 1:15.000
1994-38-274/2-KT Jaroszowiec 2 BnO 1994 1:15.000
1994-37-540-GD Łęczyn BnO 1994 1:15.000
1994-36-539-GD Chynów BnO 1994 1:15.000
1994-35-538-GD Dąbrze BnO 1994 1:15.000
1994-34-537-GD Bernardowo BnO 1994 1:15.000
1994-33-536-GD Pachołek BnO 1994 1:15.000
1994-32-535-GD Sopot BnO 1994 1:15.000
1994-31-423/2-WA UWKS WAT - Poligon BnO 1994 1:5.000
1994-30-534-WR Lasek Osobowicki BnO 1994 1:10.000
1994-29-533-WR Grobla Osobowicka BnO 1994 1:2.000
1994-28-532-WR Twardogóra BnO 1994 1:15.000
1994-27-531-WB Lądek Zdrój BnO 1994 1:15.000
1994-26-531-GO Rakowo BnO 1994 1:15.000
1994-25-534/2-WR SP Nr 93 we Wrocławiu BnO 1994 1:1.000
1994-24-159/3-WA Chotomów BnO 1994 1:15.000
1994-23-529-OP Park Krajobrazowy Góra Swiętej Anny (część zachodnia) BnO 1994 1:15.000
1994-22-528-ZA Pszczeliniec BnO 1994 1:10.000
1994-21-527-WA Warszawa - Stare i Nowe Miasto BnO 1994 1:5.000
1994-20-526-PR Ruszelczyce BnO 1994 1:10.000
1994-19-525-WA Park Bródnowski BnO 1994 1:5.000
1994-18-524-WA Ursus Park Miejski BnO 1994 1:3.000
1994-17-422/2-WA UWKS WAT - Stadion BnO 1994 1:2.000
1994-16-523-WA Park Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego BnO 1994 1:5.000
1994-15-522-OL Kobułty BnO 1994 1:15.000
1994-14-521-WA Borowiki BnO 1994 1:15.000
1994-13-520-TO Chełmno - Łunawy BnO 1994 1:15.000
1994-12-519-TO Góra Św. Wawrzyńca BnO 1994 1:10.000
1994-11-518-JG Borowice BnO 1994 1:15.000
1994-10-517-WR Twardogóra BnO 1994 1:15.000
1994-09-516-KO Darłowski Las BnO 1994 1:10.000
1994-08-515-KR Górka BnO 1994 1:15.000
1994-07-514-KR Kamień BnO 1994 1:15.000
1994-06-513-KR Las Orlej BnO 1994 1:15.000
poprzednie1234567891011121314151617181920 [21]222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Borowiec KarolinaCzaika MagdalenaChodola TomaszDomagała MironKulpa MaciejKuchnowska DariaKmieciński JózefMikołajewicz KrzysztofMaliszewski KacperOleszek AleksandraPodolak ZbigniewRutkowski WaldemarStrugała BarbaraWinczewski PiotrWoch NataliaWykrzykowski AndrzejŁupaczewski KrzysztofŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies