Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1994-23-529-OP Park Krajobrazowy Góra Swiętej Anny (część zachodnia) BnO 1994 1:15.000
1994-22-528-ZA Pszczeliniec BnO 1994 1:10.000
1994-21-527-WA Warszawa - Stare i Nowe Miasto BnO 1994 1:5.000
1994-20-526-PR Ruszelczyce BnO 1994 1:10.000
1994-19-525-WA Park Bródnowski BnO 1994 1:5.000
1994-18-524-WA Ursus Park Miejski BnO 1994 1:3.000
1994-17-422/2-WA UWKS WAT - Stadion BnO 1994 1:2.000
1994-16-523-WA Park Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego BnO 1994 1:5.000
1994-15-522-OL Kobułty BnO 1994 1:15.000
1994-14-521-WA Borowiki BnO 1994 1:15.000
1994-13-520-TO Chełmno - Łunawy BnO 1994 1:15.000
1994-12-519-TO Góra Św. Wawrzyńca BnO 1994 1:10.000
1994-11-518-JG Borowice BnO 1994 1:15.000
1994-10-517-WR Twardogóra BnO 1994 1:15.000
1994-09-516-KO Darłowski Las BnO 1994 1:10.000
1994-08-515-KR Górka BnO 1994 1:15.000
1994-07-514-KR Kamień BnO 1994 1:15.000
1994-06-513-KR Las Orlej BnO 1994 1:15.000
1994-05-512-KR Alwernia - Rynek BnO 1994 1:10.000
1994-04-511-KR Alwernia - Skowronek BnO 1994 1:15.000
1994-03-510-KT Repty BnO 1994 1:10.000
1994-02-509-KT Dulowa BnO 1994 1:15.000
1994-01-508-TA Jamna BnO 1994 1:15.000
1993-41-507-JG Paulinum BnO 1993 1:15.000
1993-40-506-WA Warszawa Szczęśliwice BnO 1993 1:5.000
1993-39-505-LE Ciepelonki BnO 1993 1:15.000
1993-38-104/3-LE Lgiń Stanica ZHP BnO 1993 1:15.000
1993-37-504-ZA Bondyrz BnO 1993 1:15.000
1993-36-503-WA Dewajtis BnO 1993 1:10.000
1993-35-502-WA Agrykola BnO 1993 1:7.500
1993-34-501-WA/SE Augustówka BnO 1993 1:15.000
1993-33-500-SE Lipniak BnO 1993 1:15.000
1993-32-499-WA Groszówka BnO 1993 1:10.000
1993-31-498-OL Trzy Dęby BnO 1993 1:15.000
1993-30-497-WR Gromnik BnO 1993 1:15.000
1993-29-255/II-GD Długa Góra BnO 1993 1:15.000
1993-28-256/II-GD Pustki Cisowskie 2 BnO 1993 1:15.000
1993-27-496-GD Demptowo BnO 1993 1:15.000
1993-26-495-KR U Andrzeja BnO 1993 1:5.000
1993-25-494-WA Czarci Dół BnO 1993 1:15.000
1993-24-244/2-KR Park Jordana II BnO 1993 1:3.000
1993-23-493-NS Krynica - Góra Parkowa BnO 1993 1:10.000
1993-22-492-WR Podchorążak BnO 1993 1:5.000
1993-21-491-GD Dąbrówka BnO 1993 1:15.000
1993-20-490-GD Kostkowo BnO 1993 1:15.000
1993-19-489-GD Nanice BnO 1993 1:15.000
1993-18-488-GO Lubniewice i Okolice BnO 1993 1:15.000
1993-17-487-NS Witów BnO 1993 1:15.000
1993-16-486-GO Skwierzynka BnO 1993 1:10.000
1993-15-485-WR (Leśnica - Mokre) BnO 1993 1:10.000
1993-14-484-GO Chełmska Góra BnO 1993 1:15.000
1993-13-483-NS Gubałówka BnO 1993 1:15.000
1993-12-482-NS Kiry BnO 1993 1:15.000
1993-11-481-JG Bolesławiec BnO 1993 1:10.000
1993-10-480-OP Lubsza BnO 1993 1:15.000
1993-09-479-OL Bukowina BnO 1993 1:15.000
1993-08-478-WR Wilczyn Leśny BnO 1993 1:15.000
1993-07-477-WR Małkowice BnO 1993 1:15.000
1993-06-413/2-WA Czajki BnO 1993 1:10.000
1993-05-476-ZA Krasnobród BnO 1993 1:15.000
1993-04-475-SI Nadwarciański Gród - Źródło BnO 1993 1:10.000
1993-03-474-CZ Poraj BnO 1993 1:10.000
1993-02-473-KT Tychy - Paprocany BnO 1993 1:10.000
1993-01-472-KT Tychy - Browar BnO 1993 1:10.000
1992-52-471-PR Lipowica BnO 1992 1:15.000
1992-51-470-GD Raduń BnO 1992 1:15.000
1992-50-469-CI Lidzbark Welski BnO 1992 1:15.000
1992-49-468-JG Karpacz BnO 1992 1:15.000
1992-48-134/2-KR Tyniec BnO 1992 1:15.000
1992-47-467-PO Malta BnO 1992 1:10.000
1992-46-466-TA Dębica BnO 1992 1:15.000
1992-45-465-GD Witomino BnO 1992 1:10.000
1992-44-464-BP Serpelice BnO 1992 1:15.000
1992-43-463-GO Wędrzyn BnO 1992 1:15.000
1992-42-462-WR Parki Wrocławia BnO 1992 1:5.000
1992-41-461-WR Morskie Oko BnO 1992 1:5.000
1992-40-460-OP Góra Świętej Anny BnO 1992 1:15.000
1992-39-459-CI Wel BnO 1992 1:15.000
1992-38-458-KI Biesak BnO 1992 1:15.000
1992-37-457-KO Rosnowo Zacisze BnO 1992 1:15.000
1992-36-456-GD Zbiornik BnO 1992 1:15.000
1992-35-455-GD Salino II BnO 1992 1:15.000
1992-34-454-GD Salino I BnO 1992 1:15.000
1992-33-453-WA Świder BnO 1992 1:15.000
1992-32-452-KT Gliwice Las Żorek BnO 1992 1:10.000
1992-31-451-WA/SE Chrosna BnO 1992 1:15.000
1992-30-450-SE Kisielany II BnO 1992 1:15.000
1992-29-449-SE Sekuła BnO 1992 1:10.000
1992-28-448-KI Głogowa BnO 1992 1:15.000
1992-27-447-GO Lubniewice BnO 1992 1:15.000
1992-26-443-WR Oleśnickie Błota BnO 1992 1:15.000
1992-25-445-WR Kasztanowa Aleja BnO 1992 1:15.000
1992-24-444-WR Góra Joanny BnO 1992 1:15.000
1992-23-443-WA Józefów BnO 1992 1:15.000
1992-22-442-TA Bochnia BnO 1992 1:15.000
1992-21-441-EL Suchacz BnO 1992 1:15.000
1992-20-440-EL Parki Elbląskie - Park Dolinka BnO 1992 1:5.000
1992-19-439-EL Parki Elbląskie - Park Michała Kajki BnO 1992 1:4.000
1992-18-438-EL Parki Elbląskie - Park Modrzewie BnO 1992 1:4.000
1992-17-437-WR Milicz - Garuszki BnO 1992 1:15.000
poprzednie1234567891011121314151617181920 [21]2223242526następne
05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E2
Aniszewska KatarzynaBartkowski JacekBorowska RomanaCzapińska IgaDrab MagdalenaJanik UrszulaKonieczna JuliaMoszkowicz AnnaMikołajczyk KlaudiaNarożna NataliaNadolski AlanOrlański JerzyPorzycz JerzyRoczniak StanisławWerle DawidWalczak KatarzynaWasiński KacperŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies