Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1994-48-548-LU Dąbrowa 2b BnO 1994 1:15.000
1994-47-547-KO Ptasi Kąt BnO 1994 1:15.000
1994-46-546-KO Trzęsawy BnO 1994 1:15.000
1994-45-545-OL Żanin BnO 1994 1:10.000
1994-44-544-BB U Marioli BnO 1994 1:10.000
1994-43-543-KR Niedźwiedź BnO 1994 1:15.000
1994-42-542-ZG Drzonków BnO 1994 1:15.000
1994-41-541-PO Dziewicza Góra BnO 1994 1:10.000
1994-40-273/2-KT Pazurek BnO 1994 1:15.000
1994-39-271/2-KT Rabsztyn 2 BnO 1994 1:15.000
1994-38-274/2-KT Jaroszowiec 2 BnO 1994 1:15.000
1994-37-540-GD Łęczyn BnO 1994 1:15.000
1994-36-539-GD Chynów BnO 1994 1:15.000
1994-35-538-GD Dąbrze BnO 1994 1:15.000
1994-34-537-GD Bernardowo BnO 1994 1:15.000
1994-33-536-GD Pachołek BnO 1994 1:15.000
1994-32-535-GD Sopot BnO 1994 1:15.000
1994-31-423/2-WA UWKS WAT - Poligon BnO 1994 1:5.000
1994-30-534-WR Lasek Osobowicki BnO 1994 1:10.000
1994-29-533-WR Grobla Osobowicka BnO 1994 1:2.000
1994-28-532-WR Twardogóra BnO 1994 1:15.000
1994-27-531-WB Lądek Zdrój BnO 1994 1:15.000
1994-26-531-GO Rakowo BnO 1994 1:15.000
1994-25-534/2-WR SP Nr 93 we Wrocławiu BnO 1994 1:1.000
1994-24-159/3-WA Chotomów BnO 1994 1:15.000
1994-23-529-OP Park Krajobrazowy Góra Swiętej Anny (część zachodnia) BnO 1994 1:15.000
1994-22-528-ZA Pszczeliniec BnO 1994 1:10.000
1994-21-527-WA Warszawa - Stare i Nowe Miasto BnO 1994 1:5.000
1994-20-526-PR Ruszelczyce BnO 1994 1:10.000
1994-19-525-WA Park Bródnowski BnO 1994 1:5.000
1994-18-524-WA Ursus Park Miejski BnO 1994 1:3.000
1994-17-422/2-WA UWKS WAT - Stadion BnO 1994 1:2.000
1994-16-523-WA Park Skaryszewski im. Ignacego Paderewskiego BnO 1994 1:5.000
1994-15-522-OL Kobułty BnO 1994 1:15.000
1994-14-521-WA Borowiki BnO 1994 1:15.000
1994-13-520-TO Chełmno - Łunawy BnO 1994 1:15.000
1994-12-519-TO Góra Św. Wawrzyńca BnO 1994 1:10.000
1994-11-518-JG Borowice BnO 1994 1:15.000
1994-10-517-WR Twardogóra BnO 1994 1:15.000
1994-09-516-KO Darłowski Las BnO 1994 1:10.000
1994-08-515-KR Górka BnO 1994 1:15.000
1994-07-514-KR Kamień BnO 1994 1:15.000
1994-06-513-KR Las Orlej BnO 1994 1:15.000
1994-05-512-KR Alwernia - Rynek BnO 1994 1:10.000
1994-04-511-KR Alwernia - Skowronek BnO 1994 1:15.000
1994-03-510-KT Repty BnO 1994 1:10.000
1994-02-509-KT Dulowa BnO 1994 1:15.000
1994-01-508-TA Jamna BnO 1994 1:15.000
1993-41-507-JG Paulinum BnO 1993 1:15.000
1993-40-506-WA Warszawa Szczęśliwice BnO 1993 1:5.000
1993-39-505-LE Ciepelonki BnO 1993 1:15.000
1993-38-104/3-LE Lgiń Stanica ZHP BnO 1993 1:15.000
1993-37-504-ZA Bondyrz BnO 1993 1:15.000
1993-36-503-WA Dewajtis BnO 1993 1:10.000
1993-35-502-WA Agrykola BnO 1993 1:7.500
1993-34-501-WA/SE Augustówka BnO 1993 1:15.000
1993-33-500-SE Lipniak BnO 1993 1:15.000
1993-32-499-WA Groszówka BnO 1993 1:10.000
1993-31-498-OL Trzy Dęby BnO 1993 1:15.000
1993-30-497-WR Gromnik BnO 1993 1:15.000
1993-29-255/II-GD Długa Góra BnO 1993 1:15.000
1993-28-256/II-GD Pustki Cisowskie 2 BnO 1993 1:15.000
1993-27-496-GD Demptowo BnO 1993 1:15.000
1993-26-495-KR U Andrzeja BnO 1993 1:5.000
1993-25-494-WA Czarci Dół BnO 1993 1:15.000
1993-24-244/2-KR Park Jordana II BnO 1993 1:3.000
1993-23-493-NS Krynica - Góra Parkowa BnO 1993 1:10.000
1993-22-492-WR Podchorążak BnO 1993 1:5.000
1993-21-491-GD Dąbrówka BnO 1993 1:15.000
1993-20-490-GD Kostkowo BnO 1993 1:15.000
1993-19-489-GD Nanice BnO 1993 1:15.000
1993-18-488-GO Lubniewice i Okolice BnO 1993 1:15.000
1993-17-487-NS Witów BnO 1993 1:15.000
1993-16-486-GO Skwierzynka BnO 1993 1:10.000
1993-15-485-WR (Leśnica - Mokre) BnO 1993 1:10.000
1993-14-484-GO Chełmska Góra BnO 1993 1:15.000
1993-13-483-NS Gubałówka BnO 1993 1:15.000
1993-12-482-NS Kiry BnO 1993 1:15.000
1993-11-481-JG Bolesławiec BnO 1993 1:10.000
1993-10-480-OP Lubsza BnO 1993 1:15.000
1993-09-479-OL Bukowina BnO 1993 1:15.000
1993-08-478-WR Wilczyn Leśny BnO 1993 1:15.000
1993-07-477-WR Małkowice BnO 1993 1:15.000
1993-06-413/2-WA Czajki BnO 1993 1:10.000
1993-05-476-ZA Krasnobród BnO 1993 1:15.000
1993-04-475-SI Nadwarciański Gród - Źródło BnO 1993 1:10.000
1993-03-474-CZ Poraj BnO 1993 1:10.000
1993-02-473-KT Tychy - Paprocany BnO 1993 1:10.000
1993-01-472-KT Tychy - Browar BnO 1993 1:10.000
1992-52-471-PR Lipowica BnO 1992 1:15.000
1992-51-470-GD Raduń BnO 1992 1:15.000
1992-50-469-CI Lidzbark Welski BnO 1992 1:15.000
1992-49-468-JG Karpacz BnO 1992 1:15.000
1992-48-134/2-KR Tyniec BnO 1992 1:15.000
1992-47-467-PO Malta BnO 1992 1:10.000
1992-46-466-TA Dębica BnO 1992 1:15.000
1992-45-465-GD Witomino BnO 1992 1:10.000
1992-44-464-BP Serpelice BnO 1992 1:15.000
1992-43-463-GO Wędrzyn BnO 1992 1:15.000
1992-42-462-WR Parki Wrocławia BnO 1992 1:5.000
poprzednie1234567891011121314151617181920 [21]2223242526następne
06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Adamczuk PatrycjaFałowska NataliaIwaszczyszyn JoachimKasza JanKwiatkowski KazimierzWalaszek PatrycjaZając DamianZamiara PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies