Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2015-104-2235-MŁP Bronowice BnO 2015 1:4.000
2015-103-2234-DLŚ Jodła 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-102-2233-MAZ Ogród Saski BnO 2015 1:4.000
2015-101-2232-MAZ Rejentówka BnO 2015 1:10.000
2015-100-2231-MAZ Górki Radzymińskie BnO 2015 1:10.000
2015-099-2230-MAZ Górki Radzymińskie S BnO 2015 1:5.000
2015-098-2229-MAZ Daleko od Tauma... BnO 2015 1:10000
2015-097-2228-MAZ Pro Futuro BnO 2015 1:1000
2015-096-2227-MAZ Patio BnO 2015 1:750
2015-095-2226-MAZ Szkoła Podstawowa nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju w Warszawie BnO 2015 1:750
2015-094-2225-MAZ Jałowce SWF WAT BnO 2015 1:500
2015-093-2224-DLŚ Wrocław - Różanka BnO 2015 1:4.000
2015-092-2223-ŚLS Kubalonka BnO 2015 1:10.000
2015-091-2222-MŁP Zamek Lipowiec BnO 2015 1:10.000
2015-090-2221-PDK Nowa Dęba - Centrum BnO 2015 1:4.000
2015-089-2220-MAZ Plac Inwalidów BnO 2015 1:4.000
2015-088-2219-POM Złote Piaski BnO 2015 1:5.000
2015-087-2218-POM Tuszynek BnO 2015 1:10.000
2015-086-2217-DLŚ Wrocław - Las Pilczycki Wschód BnO 2015 1:5.000
2015-085-2216-DLŚ Wrocław - Park Zachodni BnO 2015 1:5.000
2015-084-2215-PDL Kolonia Grabowo BnO 2015 1:10.000
2015-083-2214-PDL SP Janówka BnO 2015 1:1000
2015-082-2213-PDL Gimnazjum w Janówce BnO 2015 1:1000
2015-081-2212-WLP OLEJNICA 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-080-2211-DLŚ Wrocław - Kozanów Wschód BnO 2015 1:4.000
2015-079-2210-ZPM MKS Pogoń Szczecin BnO 2015 1:4.000
2015-078-2209-WLP KASZCZOR boisko i okolica BnO 2015 1:3.000
2015-077-2208-WLP Babulina BnO 2015 1:10.000
2015-076-2207-POM Chylonia BnO 2015 1:10.000
2015-075-2206-DLŚ Gądów Mały - Zachód BnO 2015 1:4.000
2015-074-2205-DLŚ Leśnica BnO 2015 1:10.000
2015-073-2204-MAZ Imielin BnO 2015 1:4.000
2015-072-2203-LBS Nowy Raduszec BnO 2015 1:10.000
2015-071-2202-MAZ Las Sobieskiego Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-070-2201-MAZ Sto Dołów BnO 2015 1:10.000
2015-069-2200-ZPM Złocieniec BnO 2015 1:4.000
2015-068-2199-ŚLS Dąbrowa Górnicza Sikorka RJnO 2015 1:15.000
2015-067-2198-ŚLS Dąbrowa Górnicza Park Zielona RJnO 2015 1:5.000
2015-066-2197-MŁP Kazimierz BnO 2015 1:5.000
2015-065-2196-MŁP NOWA HUTA - Centrum A i 5 Osiedli BnO 2015 1:4.000
2015-064-2195-MŁP PRĄDNIK CZERWONY - nad Sudołem Dominikańskim BnO 2015 1:5.000
2015-063-2194-ŁDZ Hajmaty BnO 2015 1:4.000
2015-062-2193-ŁDZ Lewityn-Wajsówny BnO 2015 1:4.000
2015-061-2192-DLŚ Orientpark - Skalny Zakątek BnO 2015 1:7.500
2015-060-2191-LBS SULECHÓW - Radowice BnO 2015 1:10.000
2015-059-2190-WM Szklarnia BnO 2015 1:10.000
2015-058-2189-MAZ Las Lindego BnO 2015 1:4.000
2015-057-2188-MAZ Poligon WAT BnO 2015 1:5000
2015-056-2187-DLŚ Gostar 2 BnO 2015 1:10.000
2015-055-2186-DLŚ Lasek Pilczycki BnO 2015 1:5.000
2015-054-2185-LBS Olszynki 2 BnO 2015 1:4.000
2015-053-2184-DLŚ Przełęcz Tąpadła BnO 2015 1:10.000
2015-052-2183-DLŚ Park Wschodni BnO 2015 1:5.000
2015-051-2182-MAZ Galasy 2015 BnO 2015 1:15.000
2015-050-2181-WM Elbląska Starówka BnO 2015 1:2.500
2015-049-2180-DLŚ Ptasia Góra BnO 2015 1:10.000
2015-048-2179-DLŚ Jakuszyce BnO 2015 1:10.000
2015-047-2178-POM Kwidzyn - Miłosna BnO 2015 1:10.000
2015-046-2177-POM Pólko BnO 2015 1:10.000
2015-045-2176-POM Białki BnO 2015 1:10.000
2015-044-2175-MŁP Prokocim BnO 2015 1:4.000
2015-043-2174-DLŚ Góra Szerzawa BnO 2015 1:10.000
2015-042-2173-DLŚ Trzy Jawory BnO 2015 1:10.000
2015-041-2172-ŚLS Jastrzębie-Zdrój Jar Beskidzki BnO 2015 1:4.000
2015-040-2171-MŁP Las Kolanowski BnO 2015 1:10.000
2015-039-2170-MŁP MAŁY WIŚNICZ - Przy Bocheńskim Gościńcu BnO 2015 1:7.500
2015-038-2169-MŁP KOPALINY - Łoś BnO 2015 1:7.500
2015-037-2168-MŁP Zabierzów 2015 BnO 2015 1:10.000
2015-036-2167-MŁP Kleszczów 2015 BnO 2015 1:7.500
2015-035-2166-MŁP Nawojowa Góra BnO 2015 1:10.000
2015-034-2165-MAZ Kampus Ochota BnO 2015 1:4.000
2015-033-2164-MAZ Fort Bema BnO 2015 1:4.000
2015-032-2163-ZPM Głowa Orła 2 BnO 2015 1:5.000
2015-031-2162-ZPM Hubertówka - Zofiówka BnO 2015 1:10.000
2015-030-2161-POM Promyk BnO 2015 1:4.000
2015-029-2160-MAZ Ponurzyca 2015 BnO 2015 1:15.000
2015-028-2159-MAZ Osiedle Ruda BnO 2015 1:4.000
2015-027-2158-ŚLS STUDZIONKA - Czarne Doły BnO 2015 1:7.500
2015-026-2157-MAZ Chomiczówka BnO 2015 1:4.000
2015-025-2156-MAZ Lasek na Kole BnO 2015 1:4.000
2015-024-2155-MŁP Bronaczowa Południe BnO 2015 1:10.000
2015-023-2154-DLŚ U Bodzia BnO 2015 1:10.000
2015-022-2153-DLŚ Domasławice i okolice BnO 2015 1:15.000
2015-021-2152-WM Kołoin BnO 2015 1:10.000
2015-020-2151-ŚLS RYBNIK - Kamień BnO 2015 1:7.500
2015-019-2150-MŁP Kraków - Stare Miasto BnO 2015 1:4.000
2015-018-2149-MŁP Bronaczowa Wschód BnO 2015 1:10.000
2015-017-2148-MAZ Fidest 2 RJnO 2015 1:15.000
2015-016-2147-MAZ Lucynów RJnO 2015 1:10.000
2015-015-2146-MAZ Fidest RJnO 2015 1:15.000
2015-014-2145-ŚLS Skrzyszów - Hałda BnO 2015 1:7.500
2015-013-2144-MAZ Plac Zbawiciela BnO 2015 1:4.000
2015-012-2143-MAZ Wydmy Lucynowsko-Mostowieckie BnO 2015 1:10.000
2015-011-2142-MAZ Rudna Góra BnO 2015 1:10.000
2015-010-2141-MAZ Góra 108.5m npm BnO 2015 1:5.000
2015-009-2140-WM Dzikie Łąki BnO 2015 1:10.000
2015-008-2139-MŁP Stadion WKS Wawel BnO 2015 1:4.000
2015-007-2138-ŚLS Pszczyna - Park Zamkowy BnO 2015 1:4.000
2015-006-2137-POM Mierzeja Wiślana BnO 2015 1:10.000
2015-005-2136-DLŚ Orientpark - Ciche Szczęście BnO 2015 1:10.000
poprzednie12 [3]4567891011121314151617181920212223242526następne
06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Adamczuk PatrycjaFałowska NataliaIwaszczyszyn JoachimKasza JanKwiatkowski KazimierzWalaszek PatrycjaZając DamianZamiara PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies