Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1997-62-703-KT Zabrze - Janek BnO 1997 1:3.000
1997-61-702-KT Zabrze - Park Kościuszki BnO 1997 1:3.000
1997-60-191/2-OL Uroczysko Waszeta 2 BnO 1997 1:10.000
1997-59-701-GD Górczyn BnO 1997 1:15.000
1997-58-700-GD Białogóra BnO 1997 1:10.000
1997-57-165/2-OL Parwółki BnO 1997 1:15.000
1997-56-166/2-OL Idzbark BnO 1997 1:15.000
1997-55-358/2-SZ Puszcza Bukowa BnO 1997 1:15.000
1997-54-180/2-WR Złotów 2 BnO 1997 1:15.000
1997-53-180/2-WB Zieleniec 2 BnO 1997 1:10.000
1997-52-699-WB Zieleniec BnO 1997 1:15.000
1997-51-698/2-WB Jamrozowa Polana 2 BnO 1997 1:10.000
1997-50-698-WB Jamrozowa Polana BnO 1997 1:15.000
1997-49-697/2-WB Pod Muflonem 2 BnO 1997 1:10.000
1997-48-697-WB Pod Muflonem BnO 1997 1:15.000
1997-47-696-OS Borowik BnO 1997 1:15.000
1997-46-695-OS Łodziska BnO 1997 1:15.000
1997-45-964-BB Targanice - Nowa Wieś BnO 1997 1:10.000
1997-44-693-ZG Park BnO 1997 -
1997-43-692-LO Góry Artyleryjskie BnO 1997 1:15.000
1997-42-691-ZG UKS Zenit Kargowa BnO 1997 -
1997-41-214/2-ZG Liny BnO 1997 1:15.000
1997-40-690-WA Dolinka Służewiecka BnO 1997 1:5.000
1997-39-689-WR Jelcz Laskowice BnO 1997 1:15.000
1997-38-22/3-WR Leśnica - Mokre BnO 1997 1:10.000
1997-37-688-KT Zabrze - Park Powstańców Śląskich BnO 1997 1:15.000
1997-36-687-OP Zdzieszowice BnO 1997 1:10.000
1997-35-686-SI Załęcze Małe BnO 1997 1:10.000
1997-34-685-SE Stanica Polewicz BnO 1997 1:15.000
1997-33-75/II-WA Nieporęt płd. BnO 1997 1:15.000
1997-32-297/II-WA Nieporęt płn. BnO 1997 1:15.000
1997-31-684-TG Porytowe Wzgórza BnO 1997 1:15.000
1997-30-193/2-KR Park Lotników Polskich BnO 1997 1:5.000
1997-29-683-KR Nielepice BnO 1997 1:15.000
1997-28-682-KR Mników BnO 1997 1:15.000
1997-27-134/3-KR Tyniec III BnO 1997 1:15.000
1997-26-206/2-GD Markowcowa Góra BnO 1997 1:10.000
1997-25-502/2-WA Ujazdów BnO 1997 1:5.000
1997-24-681-WR UKS SP 107 - Park Nowowiejski BnO 1997 1:3.000
1997-23-680-WR Wójcice BnO 1997 1:10.000
1997-22-679-WR Długołęka BnO 1997 1:13000
1997-21-678-KT Helenka BnO 1997 1:15.000
1997-20-677-KT Łaziska BnO 1997 1:10.000
1997-19-675-KT Murcki BnO 1997 1:15.000
1997-18-675 KT Muchowiec BnO 1997 1:10.000
1997-17-674-GD Morena BnO 1997 1:15.000
1997-16-232/2-GD Dolina Radości 2 BnO 1997 1:15.000
1997-15-672-GD Szesnastka BnO 1997 1:10.000
1997-14-671-GD Flota BnO 1997 1:2.000
1997-13-610/2-JG Przesieka BnO 1997 1:10.000
1997-12-670-WA Ząbki BnO 1997 1:15.000
1997-11-669-KR Łozek BnO 1997 1:10.000
1997-10-668-BP Biała BnO 1997 1:15.000
1997-09-667-KR Niepołomice BnO 1997 1:15.000
1997-08-666-SU Jany BnO 1997 1:15.000
1997-07-224/2-CZ Trzebniów BnO 1997 1:15.000
1997-06-130/2-CZ Siedlec BnO 1997 1:15.000
1997-05-241/2-CZ Suliszowice BnO 1997 1:15.000
1997-04-242/2-CZ Zamek Ostrężnik BnO 1997 1:15.000
1997-03-665-KL Marysia BnO 1997 1:15.000
1997-02-664-TO Chełmno BnO 1997 1:15.000
1997-01-663-GO Rzecko BnO 1997 1:15.000
1996-75-662b-PO SP w Skokach BnO 1996 b.d.
1996-74-662a-PO Skoki BnO 1996 1:15.000
1996-73-662-PO Skoczek BnO 1996 1:15.000
1996-72-661-KT Tychy - Park Miejski BnO 1996 1:5.000
1996-71-660-KT Wzgórze Wandy BnO 1996 1:15.000
1996-70-659-KT Las Pięciu Alei BnO 1996 1:15.000
1996-69-653-ZG Arena BnO 1996 1:10.000
1996-68-658-RZ Czudec BnO 1996 1:10.000
1996-67-268/2-WR Oborniki Śląskie 2 BnO 1996 1:15.000
1996-66-657-NS Kluszkowce BnO 1996 1:10.000
1996-65-656-NS Maniowy BnO 1996 1:10.000
1996-64-655-NS Gorlice Góra Parkowa BnO 1996 1:10.000
1996-63-654-NS Wielogłowy BnO 1996 1:10.000
1996-62-361/2-SE Cyganówka BnO 1996 1:15.000
1996-61-652-WŁ Smólnik BnO 1996 1:15.000
1996-60-651-WA Pod Kominem 295+5 BnO 1996 1:10.000
1996-59-650/2-WB Jagodna 2 BnO 1996 1:10.000
1996-58-650-WB Jagodna BnO 1996 1:15.000
1996-57-649/2-WB Sasanka 2 BnO 1996 1:10.000
1996-56-649-WB Sasanka BnO 1996 1:15.000
1996-55-648/2-WB Międzygórze 2 BnO 1996 1:10.000
1996-54-648-WB Międzygórze BnO 1996 1:15.000
1996-53-647-WB Wyszki BnO 1996 1:15.000
1996-52-205/2-GD Stara Piła BnO 1996 1:15.000
1996-51-646-GD Piekiełko BnO 1996 1:15.000
1996-50-568/2-SE Letnisko BnO 1996 1:15.000
1996-49-645-SE Stoczek Łukowski BnO 1996 1:15.000
1996-48-644-BY Szwedzka Góra BnO 1996 1:15.000
1996-47-643-BY Przyłubie BnO 1996 1:15.000
1996-46-409/2-BY Myślęcinek 2 BnO 1996 1:15.000
1996-45-642-GD Komarowo BnO 1996 1:5.000
1996-44-397/2-GD Gdynia II BnO 1996 1:15.000
1996-43-641-KR Kleszczów BnO 1996 1:10.000
1996-42-640-KT Pustynia Błędowska część północno-wschodnia BnO 1996 1:15.000
1996-41-639-KT Podzamcze BnO 1996 1:10.000
1996-40-638-KT Hutki - Kanki BnO 1996 1:15.000
1996-39-637-KT Ogrodzieniec Krępa BnO 1996 1:15.000
1996-38-305/2-KT Rodaki II BnO 1996 1:15.000
poprzednie12345678910111213141516171819 [20]21222324252627następne
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bałamut PiotrDeptulski MateuszFrątczak SławomirGapiński MikołajGalasiński MateuszJarosz JoannaKurzawińska DorotaKowalski CezaryKowalski CezaryLisiak PawełMyślak DorotaOkła AngelikaSznajder SebastianSowała JakubSkibińska WiktoriaWalasz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies