Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1996-42-640-KT Pustynia Błędowska część północno-wschodnia BnO 1996 1:15.000
1996-41-639-KT Podzamcze BnO 1996 1:10.000
1996-40-638-KT Hutki - Kanki BnO 1996 1:15.000
1996-39-637-KT Ogrodzieniec Krępa BnO 1996 1:15.000
1996-38-305/2-KT Rodaki II BnO 1996 1:15.000
1996-37-636-OL Mała Ruś BnO 1996 1:15.000
1996-36-635-WA Jary BnO 1996 1:2.000
1996-35-634-PT Piotrków Trybunalski - Raków BnO 1996 1:10.000
1996-34-633-SE Sadowne Węgierskie BnO 1996 1:15.000
1996-33-632-KT Katowice - Załęska Hałda BnO 1996 1:10.000
1996-32-631-GD AWF Gdańsk BnO 1996 1:5.000
1996-31-630-GD Gniewino BnO 1996 1:10.000
1996-30-629-GD Luzino BnO 1996 1:15.000
1996-29-628-WB Kukułka BnO 1996 1:15.000
1996-28-627-GD Bezimienna BnO 1996 1:15.000
1996-27-261/2-WA Pogorzelski Mszar BnO 1996 1:15.000
1996-26-626-ZG Syrena BnO 1996 1:15.000
1996-25-625-ZG Szarża BnO 1996 1:15.000
1996-24-624-KR Krzeszowice Miasto BnO 1996 1:6.000
1996-23-623-WA Lasek na Kole BnO 1996 1:5.000
1996-22-622-WA Fort Bema BnO 1996 1:5.000
1996-21-621-WA Boisko SP 335 BnO 1996 1:1.500
1996-20-620-WA Szkoła Podstawowa nr 66 BnO 1996 1:500
1996-19-619-LE Park Wolsztyński BnO 1996 1:10.000
1996-18-618-LE Łysa Góra Mochy BnO 1996 1:7.500
1996-17-617-LE Wzgórza Lgińskie BnO 1996 1:15.000
1996-16-616-JG Graniczny Wierch BnO 1996 1:15.000
1996-15-615-OL Ostróda SP nr 4 BnO 1996 1:2.000
1996-14-614-WA Zielonki BnO 1996 1:15.000
1996-13-613-OL Ostróda Szkoła Podstawowa nr 6 BnO 1996 1:2.000
1996-12-612-OL Ostróda Szkoła Podstawowa nr 3 BnO 1996 1:2.000
1996-11-611-LU Lasy Kozłowieckie BnO 1996 1:15.000
1996-10-610-WR Chybotek BnO 1996 1:11.000
1996-09-609-WR Kobierzyce BnO 1996 -
1996-08-608-WR Smoczy Las BnO 1996 1:8.000
1996-07-607-KI Kielce Góra Otrocz BnO 1996 1:15.000
1996-06-606-WR Ośrodek Szkoleniowy WSO im. Tadeusza Kościuszki BnO 1996 1:2.000
1996-05-605-WR Mapa do BnO UKS SP 93 Wrocław BnO 1996 1:1.000
1996-04-604-CH Okszów BnO 1996 1:15.000
1996-03-603-CH Olszanka BnO 1996 1:15.000
1996-02-602-ZG Łochowice BnO 1996 1:15.000
1996-01-601-WA Park Leśny Bródno BnO 1996 1:10.000
1995-57-600-LG Obiszów BnO 1995 1:15.000
1995-56-599-WR Sobótka - Schronisko Pod Wieżycą BnO 1995 1:10.000
1995-55-598-CZ Kucoby BnO 1995 1:10.000
1995-54-105/2-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1995 1:10.000
1995-53-597-GD Karwiny BnO 1995 1:15.000
1995-52-596-GD Krzyżowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-51-595-LO Czerwony Bór - Patelnia BnO 1995 1:15.000
1995-50-594-KR Alwernia - Las Simota BnO 1995 1:10.000
1995-49-593-WA Góry Skierdowskie BnO 1995 1:15.000
1995-48-592-GD Bursztynowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-47-591-GD Otomin BnO 1995 1:15.000
1995-46-341/2-GD Źródło Marii II BnO 1995 1:15.000
1995-45-590-PO Żabno BnO 1995 1:15.000
1995-44-589-WA Księża Góra i Dębinki BnO 1995 1:10.000
1995-43-588-WR Sulistrowice 2 BnO 1995 1:15.000
1995-42-587-CZ Ostaniec BnO 1995 1:15.000
1995-41-586-CZ Góra Zborów BnO 1995 1:15.000
1995-40-585-CZ Morsko BnO 1995 1:15.000
1995-39-584-CZ Rzędkowice BnO 1995 1:15.000
1995-38-257/2-WA Anielin Jubileuszowy BnO 1995 1:15.000
1995-37-583-BB Wilczarnia BnO 1995 1:15.000
1995-36-582-WA Park Leśny - Młociny BnO 1995 1:10.000
1995-35-581-WA Zegrze Skubianka BnO 1995 1:10.000
1995-34-580-WA Zegrze Poligon BnO 1995 1:5.000
1995-33-579-KT Ruda Śląska - Mrówcza Górka BnO 1995 1:10.000
1995-32-578-WA Białobrzegi BnO 1995 1:15.000
1995-31-577-WA Park na Moczydle BnO 1995 1:5.000
1995-30-576-GD Zamkowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-29-575-OL Zwierzewo BnO 1995 1:15.000
1995-28-131/2-WA Pole Mokotowskie BnO 1995 1:5.000
1995-27-574-WR Wzgórze Słowiańskie BnO 1995 1:2.000
1995-26-573-TO Park Miejski w Toruniu BnO 1995 1:5.000
1995-25-572-WR II Park Zachodni BnO 1995 1:5.000
1995-24-571-ZA Cichobórz BnO 1995 1:15.000
1995-23-570-WR Pilczyce BnO 1995 1:4.500
1995-22-569-WA Przystanek BnO 1995 1:15.000
1995-21-568-SE Lasy Mieńskie BnO 1995 1:15.000
1995-20-567-WA/SE Ponurzyca Szatany BnO 1995 1:15.000
1995-19-566-WA Park Leśny Powsin BnO 1995 1:10.000
1995-18-565-WA Cybulice BnO 1995 1:10.000
1995-17-564-WR SP 78 BnO 1995 1:1.000
1995-16-563-WR Kuraszków II BnO 1995 1:7.500
1995-15-562-WR SP 107 BnO 1995 1:2.000
1995-14-561-WR Mapa do BnO UKS SP nr 82 BnO 1995 -
1995-13-560-WB Jodła BnO 1995 1:10.000
1995-12-559-WR Ośrodek BnO WKS Śląsk BnO 1995 1:1.000
1995-11-558-WR Srebrna Góra MOS BnO 1995 1:7.500
1995-10-557-WR Park Szczytnicki AWF BnO 1995 1:3.500
1995-09-556-WR Park Kasprowicza BnO 1995 1:2.000
1995-08-555-WA Boisko SP-142 BnO 1995 1:1.500
1995-07-554-BY Mariampol BnO 1995 1:15.000
1995-06-553-LE Olejnica BnO 1995 1:15.000
1995-05-552-WA Drumliny BnO 1995 1:15.000
1995-04-155/3-LU Nieciecz - 3 BnO 1995 1:10.000
1995-03-216/2-LU Parchatka 2 BnO 1995 1:10.000
1995-02-551-GO Spalona Leśniczówka BnO 1995 1:15.000
1995-01-550-GO Pniewo BnO 1995 1:15.000
1994-49-549-LU Jastków BnO 1994 1:15.000
poprzednie12345678910111213141516171819 [20]212223242526następne
06.17 Puchar Najmłodszych BnO - bieg klasyczny06.16 Puchar Najmłodszych BnO - bieg sprinterski06.10 MMM strefa D - E1 - bieg klasyczny06.10 MMM strefa D - E2 - bieg sprinterski06.04 CTZ; MP i MPM BnO - sprint05.28 Puchar Pomorza V - średni05.27 Puchar Roztocza - E1-sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza IV - sprint05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E205.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.13 CTZ; Puchar Twierdzy Przemyśl - E105.13 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego - klasyk05.07 Grand Prix Małopolski - E2.2- klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.06 Grand Prix Małopolski - E2.1- średni05.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk
Adamczuk PatrycjaFałowska NataliaIwaszczyszyn JoachimKasza JanKwiatkowski KazimierzWalaszek PatrycjaZając DamianZamiara PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies