Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1996-17-617-LE Wzgórza Lgińskie BnO 1996 1:15.000
1996-16-616-JG Graniczny Wierch BnO 1996 1:15.000
1996-15-615-OL Ostróda SP nr 4 BnO 1996 1:2.000
1996-14-614-WA Zielonki BnO 1996 1:15.000
1996-13-613-OL Ostróda Szkoła Podstawowa nr 6 BnO 1996 1:2.000
1996-12-612-OL Ostróda Szkoła Podstawowa nr 3 BnO 1996 1:2.000
1996-11-611-LU Lasy Kozłowieckie BnO 1996 1:15.000
1996-10-610-WR Chybotek BnO 1996 1:11.000
1996-09-609-WR Kobierzyce BnO 1996 -
1996-08-608-WR Smoczy Las BnO 1996 1:8.000
1996-07-607-KI Kielce Góra Otrocz BnO 1996 1:15.000
1996-06-606-WR Ośrodek Szkoleniowy WSO im. Tadeusza Kościuszki BnO 1996 1:2.000
1996-05-605-WR Mapa do BnO UKS SP 93 Wrocław BnO 1996 1:1.000
1996-04-604-CH Okszów BnO 1996 1:15.000
1996-03-603-CH Olszanka BnO 1996 1:15.000
1996-02-602-ZG Łochowice BnO 1996 1:15.000
1996-01-601-WA Park Leśny Bródno BnO 1996 1:10.000
1995-57-600-LG Obiszów BnO 1995 1:15.000
1995-56-599-WR Sobótka - Schronisko Pod Wieżycą BnO 1995 1:10.000
1995-55-598-CZ Kucoby BnO 1995 1:10.000
1995-54-105/2-KT Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie BnO 1995 1:10.000
1995-53-597-GD Karwiny BnO 1995 1:15.000
1995-52-596-GD Krzyżowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-51-595-LO Czerwony Bór - Patelnia BnO 1995 1:15.000
1995-50-594-KR Alwernia - Las Simota BnO 1995 1:10.000
1995-49-593-WA Góry Skierdowskie BnO 1995 1:15.000
1995-48-592-GD Bursztynowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-47-591-GD Otomin BnO 1995 1:15.000
1995-46-341/2-GD Źródło Marii II BnO 1995 1:15.000
1995-45-590-PO Żabno BnO 1995 1:15.000
1995-44-589-WA Księża Góra i Dębinki BnO 1995 1:10.000
1995-43-588-WR Sulistrowice 2 BnO 1995 1:15.000
1995-42-587-CZ Ostaniec BnO 1995 1:15.000
1995-41-586-CZ Góra Zborów BnO 1995 1:15.000
1995-40-585-CZ Morsko BnO 1995 1:15.000
1995-39-584-CZ Rzędkowice BnO 1995 1:15.000
1995-38-257/2-WA Anielin Jubileuszowy BnO 1995 1:15.000
1995-37-583-BB Wilczarnia BnO 1995 1:15.000
1995-36-582-WA Park Leśny - Młociny BnO 1995 1:10.000
1995-35-581-WA Zegrze Skubianka BnO 1995 1:10.000
1995-34-580-WA Zegrze Poligon BnO 1995 1:5.000
1995-33-579-KT Ruda Śląska - Mrówcza Górka BnO 1995 1:10.000
1995-32-578-WA Białobrzegi BnO 1995 1:15.000
1995-31-577-WA Park na Moczydle BnO 1995 1:5.000
1995-30-576-GD Zamkowa Góra BnO 1995 1:15.000
1995-29-575-OL Zwierzewo BnO 1995 1:15.000
1995-28-131/2-WA Pole Mokotowskie BnO 1995 1:5.000
1995-27-574-WR Wzgórze Słowiańskie BnO 1995 1:2.000
1995-26-573-TO Park Miejski w Toruniu BnO 1995 1:5.000
1995-25-572-WR II Park Zachodni BnO 1995 1:5.000
1995-24-571-ZA Cichobórz BnO 1995 1:15.000
1995-23-570-WR Pilczyce BnO 1995 1:4.500
1995-22-569-WA Przystanek BnO 1995 1:15.000
1995-21-568-SE Lasy Mieńskie BnO 1995 1:15.000
1995-20-567-WA/SE Ponurzyca Szatany BnO 1995 1:15.000
1995-19-566-WA Park Leśny Powsin BnO 1995 1:10.000
1995-18-565-WA Cybulice BnO 1995 1:10.000
1995-17-564-WR SP 78 BnO 1995 1:1.000
1995-16-563-WR Kuraszków II BnO 1995 1:7.500
1995-15-562-WR SP 107 BnO 1995 1:2.000
1995-14-561-WR Mapa do BnO UKS SP nr 82 BnO 1995 -
1995-13-560-WB Jodła BnO 1995 1:10.000
1995-12-559-WR Ośrodek BnO WKS Śląsk BnO 1995 1:1.000
1995-11-558-WR Srebrna Góra MOS BnO 1995 1:7.500
1995-10-557-WR Park Szczytnicki AWF BnO 1995 1:3.500
1995-09-556-WR Park Kasprowicza BnO 1995 1:2.000
1995-08-555-WA Boisko SP-142 BnO 1995 1:1.500
1995-07-554-BY Mariampol BnO 1995 1:15.000
1995-06-553-LE Olejnica BnO 1995 1:15.000
1995-05-552-WA Drumliny BnO 1995 1:15.000
1995-04-155/3-LU Nieciecz - 3 BnO 1995 1:10.000
1995-03-216/2-LU Parchatka 2 BnO 1995 1:10.000
1995-02-551-GO Spalona Leśniczówka BnO 1995 1:15.000
1995-01-550-GO Pniewo BnO 1995 1:15.000
1994-49-549-LU Jastków BnO 1994 1:15.000
1994-48-548-LU Dąbrowa 2b BnO 1994 1:15.000
1994-47-547-KO Ptasi Kąt BnO 1994 1:15.000
1994-46-546-KO Trzęsawy BnO 1994 1:15.000
1994-45-545-OL Żanin BnO 1994 1:10.000
1994-44-544-BB U Marioli BnO 1994 1:10.000
1994-43-543-KR Niedźwiedź BnO 1994 1:15.000
1994-42-542-ZG Drzonków BnO 1994 1:15.000
1994-41-541-PO Dziewicza Góra BnO 1994 1:10.000
1994-40-273/2-KT Pazurek BnO 1994 1:15.000
1994-39-271/2-KT Rabsztyn 2 BnO 1994 1:15.000
1994-38-274/2-KT Jaroszowiec 2 BnO 1994 1:15.000
1994-37-540-GD Łęczyn BnO 1994 1:15.000
1994-36-539-GD Chynów BnO 1994 1:15.000
1994-35-538-GD Dąbrze BnO 1994 1:15.000
1994-34-537-GD Bernardowo BnO 1994 1:15.000
1994-33-536-GD Pachołek BnO 1994 1:15.000
1994-32-535-GD Sopot BnO 1994 1:15.000
1994-31-423/2-WA UWKS WAT - Poligon BnO 1994 1:5.000
1994-30-534-WR Lasek Osobowicki BnO 1994 1:10.000
1994-29-533-WR Grobla Osobowicka BnO 1994 1:2.000
1994-28-532-WR Twardogóra BnO 1994 1:15.000
1994-27-531-WB Lądek Zdrój BnO 1994 1:15.000
1994-26-531-GO Rakowo BnO 1994 1:15.000
1994-25-534/2-WR SP Nr 93 we Wrocławiu BnO 1994 1:1.000
1994-24-159/3-WA Chotomów BnO 1994 1:15.000
poprzednie12345678910111213141516171819 [20]212223242526następne
05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E2
Aniszewska KatarzynaBartkowski JacekBorowska RomanaCzapińska IgaDrab MagdalenaJanik UrszulaKonieczna JuliaMoszkowicz AnnaMikołajczyk KlaudiaNarożna NataliaNadolski AlanOrlański JerzyPorzycz JerzyRoczniak StanisławWerle DawidWalczak KatarzynaWasiński KacperŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies