Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1999-15-783-OPL Jasiona BnO 1999 1:15.000
1999-14-404/2-ŚLS Katowice - Park Kościuszki BnO 1999 1:5.000
1999-13-552/2-MAZ Kozłowe Bagno BnO 1999 1:15.000
1999-12-782-MAZ Serwituty BnO 1999 1:15.000
1999-11-781-ŚWK Marianów BnO 1999 1:15.000
1999-10-780-ŁDZ Ruda Pabianicka BnO 1999 1:10.000
1999-09-779-MŁP Płoki BnO 1999 1:15.000
1999-08-267/2-LBS Chycina II BnO 1999 1:15.000
1999-07-275/2-MAZ Las Młociński BnO 1999 1:15.000
1999-06-778-MŁP Lasek Biegonicki BnO 1999 1:10.000
1999-05-421/2-POM Marszewo II BnO 1999 1:15.000
1999-04-85/2-ŁDZ Lućmierz BnO 1999 1:15.000
1999-03-777-POM Szmelta BnO 1999 1:15.000
1999-02-776-WLP Mochy - Stadion BnO 1999 1:15.000
1999-01-399/2-LBL Zawadówka - Janów BnO 1999 1:15.000
1998-72-1919-KT Ryczów BnO 1998 1:15.000
1998-71-775-GO Popowo BnO 1998 1:15.000
1998-70-774-TO Chełmińska Starówka BnO 1998 1:10.000
1998-69-773-LD U Dziadka Jarka BnO 1998 1:1.000
1998-68-772-CH Niemienice BnO 1998 1:10.000
1998-67-771-CH Białka BnO 1998 1:15.000
1998-66-770-PO Skrzynki BnO 1998 1:10.000
1998-65-769-PO Jeziorki BnO 1998 1:7.500
1998-64-768-PO Góra BnO 1998 1:15.000
1998-63-86/2-LD Krzemień BnO 1998 1:15.000
1998-62-767-WA Park Leśny Bemowo BnO 1998 1:10.000
1998-61-766-WA Lasek Bielański BnO 1998 1:5.000
1998-60-765-WR Las Pilczycki BnO 1998 1:10.000
1998-59-570/2-WR SP 19 UKS Błysk BnO 1998 1:4500
1998-58-764-LE Nowy Świat BnO 1998 1:10.000
1998-57-763-OL Suszyca BnO 1998 1:5.000
1998-56-762-OL Nad Łyną BnO 1998 1:5.000
1998-55-761-OL Barciszewo BnO 1998 1:15.000
1998-54-760-KO Kańsko BnO 1998 1:15.000
1998-53-759-KO Wrzoski BnO 1998 1:15.000
1998-52-730/2-KR Brzoskwinia BnO 1998 1:15.000
1998-50-757-KT Śrubarnia BnO 1998 1:15.000
1998-49ca-230/2-KR Park Decjusza BnO 1998 1:10.000
1998-49-230/2-KR Lasek Wolski BnO 1998 1:15.000
1998-47-756-SI Góra Św. Genowefy (Łącznik) BnO 1998 1:10.000
1998-46-755-SI Rezerwat Węże BnO 1998 1:10.000
1998-45-754-WR Dzikowiec BnO 1998 1:15.000
1998-44-360/2-EL Jelenia Dolina BnO 1998 1:15.000
1998-43-219/2-PI Raduń BnO 1998 1:15.000
1998-42-753/2-WB Polanica Zdrój 2 BnO 1998 1:10.000
1998-41-753-WB Polanica Zdrój BnO 1998 1:15.000
1998-40-752/2-WB Praski Trakt 2 BnO 1998 1:10.000
1998-39-752-WB Praski Trakt BnO 1998 1:15.000
1998-38-745/2-WB Piekielna Góra 2 BnO 1998 1:10.000
1998-37-751-EL Trójka BnO 1998 1:2.000
1998-36-750-PI Dobrzyca BnO 1998 1:15.000
1998-35-749-GD Jezioro Choczewskie BnO 1998 1:15.000
1998-34-748-PR Stanica w Czarnej BnO 1998 1:10.000
1998-33-747-WR Nad Zalewem BnO 1998 1:15.000
1998-32-392/2-WR Ślęża 718m BnO 1998 1:15.000
1998-31-746-WR Oleśnica Park BnO 1998 1:2.500
1998-30-745-WB Piekielna Góra BnO 1998 1:15.000
1998-29-744-WR Przemiłów BnO 1998 1:10.000
1998-28-743-BB Istebna Prądowiec BnO 1998 1:6.000
1998-27-742-WB Grodzki Wał BnO 1998 1:15.000
1998-26-741-WR Góry Kiełczyńskie BnO 1998 1:15.000
1998-25-740-RA Puszcza Kozienicka BnO 1998 1:15.000
1998-24-739-SE Wilga BnO 1998 1:15.000
1998-23-738-KR Błota Mistrzejowickie Podium BnO 1998 1:5.000
1998-22-737-GD Szkoła Podstawowa nr 47 Gdynia BnO 1998 1:1.500
1998-21-736-GD Szkoła Podstawowa nr 2 Gdańsk BnO 1998 1:1.500
1998-20-735-GD Dolina Ewy 2 BnO 1998 1:15.000
1998-19-735-SU Piękna Góra BnO 1998 1:5.000
1998-18-733-GD Babnica BnO 1998 1:10.000
1998-17-732-OL Kłębowo BnO 1998 1:15.000
1998-16-731-KR Nielepice 2 BnO 1998 1:15.000
1998-15-730-KR Baczyn BnO 1998 1:15.000
1998-14-729-KR Nawojowa Góra 3 BnO 1998 1:15.000
1998-13-728-WA Kruczek BnO 1998 1:10.000
1998-12-727-WA Glinianki BnO 1998 1:10.000
1998-11-726-WA Horowa Góra BnO 1998 1:15.000
1998-10-725-WR Nowa Miękinia BnO 1998 1:15.000
1998-09-724-WR Na Zmechu BnO 1998 1:5.000
1998-08-723-JG Sowi Kamień BnO 1998 1:15.000
1998-07-722-JG Przesiecka Góra II BnO 1998 1:10.000
1998-06-721-KL U Maćka BnO 1998 1:15.000
1998-05-720-BB Wilkowice BnO 1998 1:15.000
1998-04-719-KT Gliwice - Łabędy BnO 1998 1:15.000
1998-03-718-JG Jakuszyce NBnO 1998 1:15.000
1998-02-717-SE Gołobórz BnO 1998 1:10.000
1998-01-716-KI Lasków I BnO 1998 1:15.000
1997-76-715-ZA Płoskie BnO 1997 1:10.000
1997-75-714-ZA Kąty II BnO 1997 1:15.000
1997-74-712-BY Emilianowo BnO 1997 1:15.000
1997-73-711-WA UKS 150 Biegaczek BnO 1997 1:1.500
1997-72-710-KT Zabrze - Skwer Pstrowskiego BnO 1997 1:2.500
1997-71-709-KT Zabrze - Park Hutniczy BnO 1997 1:2.500
1997-70-105/3-KT Chorzów - Park Kultury BnO 1997 1:10.000
1997-69-386/23-WR Park Kasprowicza 2 BnO 1997 b.d.
1997-68-708-WR Miłoszyce BnO 1997 1:15.000
1997-67-227/2-CH Borek BnO 1997 1:10.000
1997-66-707-CH Stójło BnO 1997 1:15.000
1997-65-706-KO Drawsko BnO 1997 1:15.000
1997-64-705-KO Budów BnO 1997 1:15.000
1997-63-704-GD Żarnowiec BnO 1997 1:15.000
poprzednie123456789101112131415161718 [19]2021222324252627następne
05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Puchar Paulinum - bieg średniodystansowy05.12 Puchar Paulinum - bieg sprinterski05.03 Grand Prix Mazowsza - Etap 305.02 Grand Prix Mazowsza - Etap 205.01 Grand Prix Mazowsza - Etap 104.29 IV Warszawska Mila - Warszawska Mila04.28 IV Warszawska Mila - Etap 104.22 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskego w BnO - klasyk04.21 Mistrzostwa Polic w Sprinterskim BnO - etap 104.21 Mistrzostwa Woj. Zachodniopomorskiego w BnO - bieg nocny04.15 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 3 - middle04.14 Mistrzostwa woj. Warmińsko-Mazurskiego - Etap104.14 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 2 - klasyk04.13 Tajemnice Dolnego Śląska - Etap 1 - middle04.08 Mistrzostwa Polski w Długodystansowym BnO - MP Long03.25 Mistrzostwa woj. pomorskiego - long03.24 Powitanie wiosny - etap103.24 Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średniodystansowy BnO10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint
Bałamut PiotrDeptulski MateuszFrątczak SławomirGapiński MikołajGalasiński MateuszJarosz JoannaKurzawińska DorotaKowalski CezaryKowalski CezaryLisiak PawełMyślak DorotaOkła AngelikaSznajder SebastianSowała JakubSkibińska WiktoriaWalasz PiotrŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies