Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1997-42-691-ZG UKS Zenit Kargowa BnO 1997 -
1997-41-214/2-ZG Liny BnO 1997 1:15.000
1997-40-690-WA Dolinka Służewiecka BnO 1997 1:5.000
1997-39-689-WR Jelcz Laskowice BnO 1997 1:15.000
1997-38-22/3-WR Leśnica - Mokre BnO 1997 1:10.000
1997-37-688-KT Zabrze - Park Powstańców Śląskich BnO 1997 1:15.000
1997-36-687-OP Zdzieszowice BnO 1997 1:10.000
1997-35-686-SI Załęcze Małe BnO 1997 1:10.000
1997-34-685-SE Stanica Polewicz BnO 1997 1:15.000
1997-33-75/II-WA Nieporęt płd. BnO 1997 1:15.000
1997-32-297/II-WA Nieporęt płn. BnO 1997 1:15.000
1997-31-684-TG Porytowe Wzgórza BnO 1997 1:15.000
1997-30-193/2-KR Park Lotników Polskich BnO 1997 1:5.000
1997-29-683-KR Nielepice BnO 1997 1:15.000
1997-28-682-KR Mników BnO 1997 1:15.000
1997-27-134/3-KR Tyniec III BnO 1997 1:15.000
1997-26-206/2-GD Markowcowa Góra BnO 1997 1:10.000
1997-25-502/2-WA Ujazdów BnO 1997 1:5.000
1997-24-681-WR UKS SP 107 - Park Nowowiejski BnO 1997 1:3.000
1997-23-680-WR Wójcice BnO 1997 1:10.000
1997-22-679-WR Długołęka BnO 1997 1:13000
1997-21-678-KT Helenka BnO 1997 1:15.000
1997-20-677-KT Łaziska BnO 1997 1:10.000
1997-19-675-KT Murcki BnO 1997 1:15.000
1997-18-675 KT Muchowiec BnO 1997 1:10.000
1997-17-674-GD Morena BnO 1997 1:15.000
1997-16-232/2-GD Dolina Radości 2 BnO 1997 1:15.000
1997-15-672-GD Szesnastka BnO 1997 1:10.000
1997-14-671-GD Flota BnO 1997 1:2.000
1997-13-610/2-JG Przesieka BnO 1997 1:10.000
1997-12-670-WA Ząbki BnO 1997 1:15.000
1997-11-669-KR Łozek BnO 1997 1:10.000
1997-10-668-BP Biała BnO 1997 1:15.000
1997-09-667-KR Niepołomice BnO 1997 1:15.000
1997-08-666-SU Jany BnO 1997 1:15.000
1997-07-224/2-CZ Trzebniów BnO 1997 1:15.000
1997-06-130/2-CZ Siedlec BnO 1997 1:15.000
1997-05-241/2-CZ Suliszowice BnO 1997 1:15.000
1997-04-242/2-CZ Zamek Ostrężnik BnO 1997 1:15.000
1997-03-665-KL Marysia BnO 1997 1:15.000
1997-02-664-TO Chełmno BnO 1997 1:15.000
1997-01-663-GO Rzecko BnO 1997 1:15.000
1996-75-662b-PO SP w Skokach BnO 1996 b.d.
1996-74-662a-PO Skoki BnO 1996 1:15.000
1996-73-662-PO Skoczek BnO 1996 1:15.000
1996-72-661-KT Tychy - Park Miejski BnO 1996 1:5.000
1996-71-660-KT Wzgórze Wandy BnO 1996 1:15.000
1996-70-659-KT Las Pięciu Alei BnO 1996 1:15.000
1996-69-653-ZG Arena BnO 1996 1:10.000
1996-68-658-RZ Czudec BnO 1996 1:10.000
1996-67-268/2-WR Oborniki Śląskie 2 BnO 1996 1:15.000
1996-66-657-NS Kluszkowce BnO 1996 1:10.000
1996-65-656-NS Maniowy BnO 1996 1:10.000
1996-64-655-NS Gorlice Góra Parkowa BnO 1996 1:10.000
1996-63-654-NS Wielogłowy BnO 1996 1:10.000
1996-62-361/2-SE Cyganówka BnO 1996 1:15.000
1996-61-652-WŁ Smólnik BnO 1996 1:15.000
1996-60-651-WA Pod Kominem 295+5 BnO 1996 1:10.000
1996-59-650/2-WB Jagodna 2 BnO 1996 1:10.000
1996-58-650-WB Jagodna BnO 1996 1:15.000
1996-57-649/2-WB Sasanka 2 BnO 1996 1:10.000
1996-56-649-WB Sasanka BnO 1996 1:15.000
1996-55-648/2-WB Międzygórze 2 BnO 1996 1:10.000
1996-54-648-WB Międzygórze BnO 1996 1:15.000
1996-53-647-WB Wyszki BnO 1996 1:15.000
1996-52-205/2-GD Stara Piła BnO 1996 1:15.000
1996-51-646-GD Piekiełko BnO 1996 1:15.000
1996-50-568/2-SE Letnisko BnO 1996 1:15.000
1996-49-645-SE Stoczek Łukowski BnO 1996 1:15.000
1996-48-644-BY Szwedzka Góra BnO 1996 1:15.000
1996-47-643-BY Przyłubie BnO 1996 1:15.000
1996-46-409/2-BY Myślęcinek 2 BnO 1996 1:15.000
1996-45-642-GD Komarowo BnO 1996 1:5.000
1996-44-397/2-GD Gdynia II BnO 1996 1:15.000
1996-43-641-KR Kleszczów BnO 1996 1:10.000
1996-42-640-KT Pustynia Błędowska część północno-wschodnia BnO 1996 1:15.000
1996-41-639-KT Podzamcze BnO 1996 1:10.000
1996-40-638-KT Hutki - Kanki BnO 1996 1:15.000
1996-39-637-KT Ogrodzieniec Krępa BnO 1996 1:15.000
1996-38-305/2-KT Rodaki II BnO 1996 1:15.000
1996-37-636-OL Mała Ruś BnO 1996 1:15.000
1996-36-635-WA Jary BnO 1996 1:2.000
1996-35-634-PT Piotrków Trybunalski - Raków BnO 1996 1:10.000
1996-34-633-SE Sadowne Węgierskie BnO 1996 1:15.000
1996-33-632-KT Katowice - Załęska Hałda BnO 1996 1:10.000
1996-32-631-GD AWF Gdańsk BnO 1996 1:5.000
1996-31-630-GD Gniewino BnO 1996 1:10.000
1996-30-629-GD Luzino BnO 1996 1:15.000
1996-29-628-WB Kukułka BnO 1996 1:15.000
1996-28-627-GD Bezimienna BnO 1996 1:15.000
1996-27-261/2-WA Pogorzelski Mszar BnO 1996 1:15.000
1996-26-626-ZG Syrena BnO 1996 1:15.000
1996-25-625-ZG Szarża BnO 1996 1:15.000
1996-24-624-KR Krzeszowice Miasto BnO 1996 1:6.000
1996-23-623-WA Lasek na Kole BnO 1996 1:5.000
1996-22-622-WA Fort Bema BnO 1996 1:5.000
1996-21-621-WA Boisko SP 335 BnO 1996 1:1.500
1996-20-620-WA Szkoła Podstawowa nr 66 BnO 1996 1:500
1996-19-619-LE Park Wolsztyński BnO 1996 1:10.000
1996-18-618-LE Łysa Góra Mochy BnO 1996 1:7.500
poprzednie123456789101112131415161718 [19]20212223242526następne
05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E2
Aniszewska KatarzynaBartkowski JacekBorowska RomanaCzapińska IgaDrab MagdalenaJanik UrszulaKonieczna JuliaMoszkowicz AnnaMikołajczyk KlaudiaNarożna NataliaNadolski AlanOrlański JerzyPorzycz JerzyRoczniak StanisławWerle DawidWalczak KatarzynaWasiński KacperŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies