Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
1999-64-821-LBS Bledzewko BnO 1999 1:15.000
1999-63-820-KP Szkoła Podstawowa Grębocin BnO 1999 1:2.000
1999-62-819-WM Szkoła Podstawowa Brzydowo BnO 1999 1:1.000
1999-61-818-POM Pustki Cisowskie 3 BnO 1999 1:15.000
1999-60-817-WM Cypisek BnO 1999 1:5.000
1999-59-816-WM Wojciechy BnO 1999 1:2.000
1999-58-815-WM Dolina Pisy BnO 1999 1:15.000
1999-57-814-MŁP Chechło BnO 1999 1:10.000
1999-56-813-MAZ Rajszew BnO 1999 1:10.000
1999-54-812-ŁDZ Park im. J. Poniatowskiego BnO 1999 1:3.750
1999-53-811-LBL Stary Gaj 3 BnO 1999 1:15.000
1999-52-660/2-ŚLS Mysłowice - Wesoła BnO 1999 1:15.000
1999-51-392/3-DLŚ Ślęża - treningowa BnO 1999 1:15.000
1999-50-810-DLŚ Sulistrowiczki BnO 1999 1:10.000
1999-49-809-ŁDZ Lisie Jamy BnO 1999 1:15.000
1999-48-808-POM Raduń Ośrodek BnO 1999 1:4.000
1999-47-807-PDK Dolina Stebnika BnO 1999 1:15.000
1999-46-806-PKR Prałkowce BnO 1999 1:15.000
1999-45-805-ŁDZ Rydzyny Wschód BnO 1999 1:15.000
1999-44-804-ŁDZ Lasek Miejski - Pabianice BnO 1999 1:10.000
1999-43-803-POM Bieszkowice BnO 1999 1:15.000
1999-42-802-POM Zawiat BnO 1999 1:15.000
1999-41-465/2-POM Witomino 2 BnO 1999 1:10.000
1999-40-801-POM Dąbrowa BnO 1999 1:10.000
1999-39-470/2-POM Raduń 2 BnO 1999 1:15.000
1999-38-797-DLŚ Kowary Gruszków BnO 1999 1:15.000
1999-37-206/2/POM Biała Rzeka BnO 1999 1:15.000
1999-36-800-MAZ Bemowo - Górce Nowe BnO 1999 1:5.000
1999-35-799-WLP Goraj Zamek BnO 1999 1:15.000
1999-34-798-MAZ Popowo BnO 1999 1:10.000
1999-33-757/3-MŁP Śrubarnia 3 BnO 1999 1:10.000
1999-32-757/2-MŁP Śrubarnia 2 BnO 1999 1:15.000
1999-31-758/2-MŁP Ryczów 2 BnO 1999 1:10.000
1999-30-796/2-MŁP Żelazko 2 BnO 1999 1:10.000
1999-29-796-MŁP Żelazko BnO 1999 1:15.000
1999-28-795-MŁP Góry Bydlińskie BnO 1999 1:15.000
1999-27-794-PDL Las Pietrasze BnO 1999 1:15.000
1999-26-793-POM Gaj Gutenberga BnO 1999 1:10.000
1999-25-792-LBS Dychów - Kępniak BnO 1999 1:15.000
1999-24-791-LBS Dychów - Zbiornik BnO 1999 1:15.000
1999-23-790-LBS Dychów - UKS Energetyk BnO 1999 1:15.000
1999-22-789-DLŚ Kuźnice Świdnickie BnO 1999 1:15.000
1999-21-788-DLŚ Boguszów Gorce BnO 1999 1:15.000
1999-20-787-DLŚ Brzeg Dolny Rokita BnO 1999 1:10.000
1999-19-786-DLŚ Brzeg Dolny - Park BnO 1999 1:5.000
1999-18-722/2-DLŚ Przesieka BnO 1999 1:15.000
1999-17-785-DLŚ Góra Szybowcowa BnO 1999 1:10.000
1999-16-784-MAZ Kazuń Nowy Osiedle BnO 1999 1:5.000
1999-15-783-OPL Jasiona BnO 1999 1:15.000
1999-14-404/2-ŚLS Katowice - Park Kościuszki BnO 1999 1:5.000
1999-13-552/2-MAZ Kozłowe Bagno BnO 1999 1:15.000
1999-12-782-MAZ Serwituty BnO 1999 1:15.000
1999-11-781-ŚWK Marianów BnO 1999 1:15.000
1999-10-780-ŁDZ Ruda Pabianicka BnO 1999 1:10.000
1999-09-779-MŁP Płoki BnO 1999 1:15.000
1999-08-267/2-LBS Chycina II BnO 1999 1:15.000
1999-07-275/2-MAZ Las Młociński BnO 1999 1:15.000
1999-06-778-MŁP Lasek Biegonicki BnO 1999 1:10.000
1999-05-421/2-POM Marszewo II BnO 1999 1:15.000
1999-04-85/2-ŁDZ Lućmierz BnO 1999 1:15.000
1999-03-777-POM Szmelta BnO 1999 1:15.000
1999-02-776-WLP Mochy - Stadion BnO 1999 1:15.000
1999-01-399/2-LBL Zawadówka - Janów BnO 1999 1:15.000
1998-72-1919-KT Ryczów BnO 1998 1:15.000
1998-71-775-GO Popowo BnO 1998 1:15.000
1998-70-774-TO Chełmińska Starówka BnO 1998 1:10.000
1998-69-773-LD U Dziadka Jarka BnO 1998 1:1.000
1998-68-772-CH Niemienice BnO 1998 1:10.000
1998-67-771-CH Białka BnO 1998 1:15.000
1998-66-770-PO Skrzynki BnO 1998 1:10.000
1998-65-769-PO Jeziorki BnO 1998 1:7.500
1998-64-768-PO Góra BnO 1998 1:15.000
1998-63-86/2-LD Krzemień BnO 1998 1:15.000
1998-62-767-WA Park Leśny Bemowo BnO 1998 1:10.000
1998-61-766-WA Lasek Bielański BnO 1998 1:5.000
1998-60-765-WR Las Pilczycki BnO 1998 1:10.000
1998-59-570/2-WR SP 19 UKS Błysk BnO 1998 1:4500
1998-58-764-LE Nowy Świat BnO 1998 1:10.000
1998-57-763-OL Suszyca BnO 1998 1:5.000
1998-56-762-OL Nad Łyną BnO 1998 1:5.000
1998-55-761-OL Barciszewo BnO 1998 1:15.000
1998-54-760-KO Kańsko BnO 1998 1:15.000
1998-53-759-KO Wrzoski BnO 1998 1:15.000
1998-52-730/2-KR Brzoskwinia BnO 1998 1:15.000
1998-50-757-KT Śrubarnia BnO 1998 1:15.000
1998-49ca-230/2-KR Park Decjusza BnO 1998 1:10.000
1998-49-230/2-KR Lasek Wolski BnO 1998 1:15.000
1998-47-756-SI Góra Św. Genowefy (Łącznik) BnO 1998 1:10.000
1998-46-755-SI Rezerwat Węże BnO 1998 1:10.000
1998-45-754-WR Dzikowiec BnO 1998 1:15.000
1998-44-360/2-EL Jelenia Dolina BnO 1998 1:15.000
1998-43-219/2-PI Raduń BnO 1998 1:15.000
1998-42-753/2-WB Polanica Zdrój 2 BnO 1998 1:10.000
1998-41-753-WB Polanica Zdrój BnO 1998 1:15.000
1998-40-752/2-WB Praski Trakt 2 BnO 1998 1:10.000
1998-39-752-WB Praski Trakt BnO 1998 1:15.000
1998-38-745/2-WB Piekielna Góra 2 BnO 1998 1:10.000
1998-37-751-EL Trójka BnO 1998 1:2.000
1998-36-750-PI Dobrzyca BnO 1998 1:15.000
1998-35-749-GD Jezioro Choczewskie BnO 1998 1:15.000
poprzednie1234567891011121314151617 [18]192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz AnnaBromboszcz MałgorzataBonarska AleksandraCzernicka JagodaCiesielska AmandaDamps KingaGzowski MateuszKukla SzymonKlimkowski MarcinMazurkiewicz JolantaMiętus MateuszNiedźwiecki AdrianSyczuk ZuzannaSzałkowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies