Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2001-17-900-POM Łubiana Szkoła BnO 2001 -
2001-16-899-POM Debrzyno BnO 2001 1:10.000
2001-15-523/2-MAZ Park Skaryszewski 2 BnO 2001 1:5.000
2001-14-898-ŁDZ Park Julianowski BnO 2001 1:5.000
2001-13-897-DLŚ Ziębia Góra BnO 2001 1:10.000
2001-12-896-DLŚ Bukowiec BnO 2001 1:5.000
2001-11-145/2-ŁDZ Arturówek II BnO 2001 1:15.000
2001-10-895-ŁDZ Staw Stefańskiego (Park 1 Maja) BnO 2001 1:5.000
2001-09-894-ŚWK Żarczyce BnO 2001 1:15.000
2001-08-893-ZPM Dzierżęcin BnO 2001 1:10.000
2001-07-892-ZPM Jarosławiec BnO 2001 1:10.000
2001-06-891-WLP Szostaki BnO 2001 1:15.000
2001-05-890-MAZ Boisko SP 124 BnO 2001 1:1.000
2001-04-889-MAZ Falenica - Morskie Oko BnO 2001 1:5.000
2001-03-888-MAZ Zbójna Góra BnO 2001 1:10.000
2001-02-887-MAZ Falenica BnO 2001 1:10.000
2001-01-886-MAZ Łosiowe Błota BnO 2001 1:10.000
2000-70-885-ŁDZ Tartak Tyble BnO 2000 1:10.000
2000-69-884-ŁDZ Żdżarski Las BnO 2000 1:15.000
2000-68-883-ŁDZ Sokolnicki Las I BnO 2000 1:15.000
2000-67-882-POM Góra Wolność BnO 2000 -
2000-66-881-LUB Wieprzec - Szewnia BnO 2000 1:15.000
2000-65-880-MAZ Osiny - Sosny BnO 2000 1:10.000
2000-64-879-LBL Surchów - Łukaszówka BnO 2000 1:15.000
2000-63-878-ŁDZ Zdrowie BnO 2000 1:8.000
2000-62-877-POM Ścieżka Zdrowia BnO 2000 1:15.000
2000-61-876-ŚLS Katowice - Centrum (część północna) BnO 2000 1:10.000
2000-60-405/2-ŚLS Zabrze - Guido BnO 2000 1:10.000
2000-59-111/2-ŚLS Katowice - Panewniki BnO 2000 1:15.000
2000-58-875-OPL Czarnocin BnO 2000 1:15.000
2000-57-874-ŚLS Zabrze - Park Dubiela BnO 2000 1:5.000
2000-56-873-WLP Osiedle AK BnO 2000 -
2000-55-140/2-WLP Dębinka II BnO 2000 1:10.000
2000-54-872-POM Rogulewo BnO 2000 1:15.000
2000-53-871-KP Las Papowski BnO 2000 1:10.000
2000-52-870-WM Likusy BnO 2000 1:10.000
2000-51-869-ŁDZ Święte Ługi BnO 2000 1:15.000
2000-50-868-ŚLS Cisownik BnO 2000 1:10.000
2000-49-867-ŚLS Grochowiec BnO 2000 1:15.000
2000-48-866-WM Wałpusza BnO 2000 1:15.000
2000-47-865-MŁP Młynne BnO 2000 1:10.000
2000-46-864-MŁP Rajbrot BnO 2000 1:10.000
2000-45-863-MŁP Paszyn BnO 2000 1:10.000
2000-44-654/2-MŁP Wielogłowy II BnO 2000 1:10.000
2000-43-107/2-MAZ Radość BnO 2000 1:15.000
2000-42-10/3-MAZ Wiązowna 3 BnO 2000 1:15.000
2000-41-862-MAZ Samorządki BnO 2000 1:15.000
2000-40-861-WLP Gniezno - Stare Miasto BnO 2000 1:5.000
2000-39-860-MŁP Podole BnO 2000 1:15.000
2000-38-859-MŁP Paleśnica BnO 2000 1:15.000
2000-37-858-LBS Dychów - Kołatka BnO 2000 1:15.000
2000-36-857-DLŚ Grzędy Górne BnO 2000 1:15.000
2000-35-856-POM Milkowo BnO 2000 1:15.000
2000-34-855-MAZ Cedron - Karolina BnO 2000 1:15.000
2000-33-853-ŚLS Żory BnO 2000 1:15.000
2000-32-403/2-ŚLS Olszówka - Cygański Las BnO 2000 1:15.000
2000-31-852-ŚLS Orzesze BnO 2000 1:15.000
2000-30-532/2-DLŚ Lądek Zdrój BnO 2000 1:10.000
2000-29-854-ŁDZ Zgierz Malinka BnO 2000 1:10.000
2000-28-851-ŚLS Lelówka BnO 2000 1:15.000
2000-27-130/3-ŚLS Siedlec II BnO 2000 1:15.000
2000-26-82/2-ŚLS Sokole Góry II BnO 2000 1:10.000
2000-25-850-ŚLS Zamek Olsztyn BnO 2000 1:10.000
2000-24-565/2-MAZ Cybulice 2 BnO 2000 1:10.000
2000-23-849-MAZ U Stańczaka BnO 2000 1:10.000
2000-22-502/3-MAZ Jazdów BnO 2000 1:5.000
2000-21-527/2-MAZ Warszawa - Stare i Nowe Miasto 2 BnO 2000 1:5.000
2000-20-848-MŁP Park Strzelecki BnO 2000 1:3.500
2000-19-423/3-MAZ UWKS WAT Poligon BnO 2000 1:5.000
2000-18-847-LBS Mordęga BnO 2000 1:15.000
2000-17-846-LBS Dzików BnO 2000 1:15.000
2000-16-845-MAZ Międzylesie - Czarny Staw BnO 2000 1:15.000
2000-15-844-MAZ Rakowiec BnO 2000 1:15.000
2000-14-843-WM Ruskie Doły BnO 2000 1:15.000
2000-13-842-WM Wynki BnO 2000 1:15.000
2000-12-841-DLŚ Fort Ostróg BnO 2000 1:7.500
2000-11-840-DLŚ Trzebnica BnO 2000 1:10.000
2000-10-839-ŁDZ Załęcze Małe - Wapno BnO 2000 1:10.000
2000-09-838-ŚLS Żory - Śmieszek BnO 2000 1:10.000
2000-08-837-MŁP Zdanowice BnO 2000 1:15.000
2000-07-836-MAZ Wydma BnO 2000 1:10.000
2000-06-835-MAZ Łysa Góra BnO 2000 1:15.000
2000-05-834-MAZ Kozaki BnO 2000 1:15.000
2000-04-833-DLŚ Wzgórze Kościuszki BnO 2000 1:10.000
2000-03-832/2-MAZ Las Sobieskiego 2 BnO 2000 1:10.000
2000-02-832-MAZ Las Sobieskiego BnO 2000 1:15.000
2000-01-831-MAZ Fort Radiowo BnO 2000 1:10.000
1999-77-1946-ŁDZ Las Łagiewnicki BnO 1999 1:15.000
1999-76-720/2-ŚLS Wilkowice BnO 1999 1:15.000
1999-75-830-WLP Stół Napoleona BnO 1999 -
1999-74-829-WLP Gola Moska BnO 1999 1:10.000
1999-73-828-WLP Sanatorium BnO 1999 1:10.000
1999-72-827-WLP Leszno - Stare Miasto BnO 1999 1:5.000
1999-71-826-WLP Pawłowice BnO 1999 1:7.500
1999-70-825-WLP Rydzyna BnO 1999 1:7.500
1999-69-824-WLP Włoszakowice BnO 1999 1:7.500
1999-68-823-WLP Trzynastka BnO 1999 1:15.000
1999-67-293/3-WLP Żabinko BnO 1999 1:15.000
1999-66-822-WLP Osiemnastka BnO 1999 -
1999-65-246/2-MAZ Pomiechówek 2 BnO 1999 1:15.000
poprzednie12345678910111213141516 [17]18192021222324252627następne
10.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni10.15 CTZ; IV Bukowa Cup - E310.14 CTZ; IV Bukowa Cup - E210.14 WRE- Lithuanian Cup - .10.14 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk10.13 CTZ; IV Bukowa Cup - E110.08 CTZ; MP i MPM BnO - średni10.07 CTZ; MP i MPM BnO - nocne10.01 Mistrzostwa Śląska - klasyk10.01 MMM, strefa A - E3- klasyk10.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w średniodystansowym BnO09.30 WRE- XXIX Suunto Games - .09.30 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza w nocnym BnO09.24 WRE- Czech Orienteering Championship 2017 - long09.23 CTZ; MP i MPM BnO - klasyk09.17 MMM, strefa B - klasyk09.17 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza IX - średni09.17 Grand Prix Małopolski - E3.2- klasyk09.16 Mistrzostwa Śląska - średni09.16 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza VIII - klasyk09.16 WRE- CZECH CUP - sprint09.16 Grand Prix Małopolski - E3.1- średni09.16 Mistrzostwa Śląska - sprint09.16 MMM, strefa B - sprint09.10 V Puchar Elbląga - klasyk09.10 UNTS Cup 2017 - bieg średniodystansowy09.09 UNTS Cup 2017 - bieg nocny09.09 Starówka Wieczorową Porą 3 - sprint09.09 UNTS Cup 2017 - city race09.09 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - nocny09.09 V Puchar Elbląga - średni08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Q08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint-Finał08.27 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - sprint- Finał B08.26 WRE- South East European Orienteering Championships - long08.25 WRE- South East European Orienteering Championships - middle08.25 WRE- Orienteering World Cup Round 3 - middle08.24 WRE- South East European Orienteering Championships - sprint08.19 CTZ;Grand Prix Pomorza - E208.18 CTZ;Grand Prix Pomorza - E1
Abramowicz AnnaBromboszcz MałgorzataBonarska AleksandraCzernicka JagodaCiesielska AmandaDamps KingaGzowski MateuszKukla SzymonKlimkowski MarcinMazurkiewicz JolantaMiętus MateuszNiedźwiecki AdrianSyczuk ZuzannaSzałkowski PawełŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies