Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2004-11-1166-ŁDZ Pełczyska BnO 2004 1:15.000
2004-10-1165-POM Leśniczówka BnO 2004 1:10.000
2004-09-1165-POM Leśniczówka Barłomino BnO 2004 1:15.000
2004-08-1163-DLŚ Zaborze BnO 2004 1:10.000
2004-07-1162-PDK Góra Parkowa BnO 2004 1:2.500
2004-06-1161-WM Jezioro Drwęckie BnO 2004 1:15.000
2004-05-1160-WM Jezioro Drwęckie RJnO 2004 1:20.000
2004-04-1159-WLP Rybojecko BnO 2004 1:10.000
2004-03-1158-WLP Laski Tartak BnO 2004 1:10.000
2004-02-1157-LBS Strychy BnO 2004 1:10.000
2004-01-1156-ŚLS Zabrze - Helenka BnO 2004 1:10.000
2003-101-1155-MAZ Park Leśny Powsin BnO 2003 1:5.000
2003-100-1154-DLŚ Koniec Świata II RJnO 2003 1:15.000
2003-099-1153-DLŚ Janowice Wielkie RJnO 2003 1:15.000
2003-098-1152-MAZ Falenica 2R RJnO 2003 1:10.000
2003-097-1151-MAZ Boisko Radość BnO 2003 -
2003-096-1150-WM Ogrody BnO 2003 1:5.000
2003-095-1149-WLP Szwedzkie Wały BnO 2003 1:7.500
2003-094-1148-KP Las Papowski 2 R RJnO 2003 1:15.000
2003-093-1147-KP Grębocin-Kolonia BnO 2003 1:2.000
2003-092-1146-WM Jezioro Drwęckie (część południowa) BnO 2003 1:10.000
2003-091-1145-DLŚ Borowice 2 BnO 2003 1:10.000
2003-090-1145-POM Szczyt BnO 2003 1:10.000
2003-089-1143-POM SP 45 Gdynia BnO 2003 1:1.000
2003-088-1142-POM Wiczlino BnO 2003 1:10.000
2003-087-1141-POM Stadion Luzino BnO 2003 -
2003-086-1140-POM Migowo BnO 2003 1:4.000
2003-085-1139-POM Chmielno BnO 2003 1:10.000
2003-084-1138-ZPM Strzelica BnO 2003 1:10.000
2003-083-1137-ŚLS Rybnik - Kamień BnO 2003 1:15.000
2003-082-1136-ŚLS Gliwice - Las Żorek 2 BnO 2003 1:15.000
2003-081-1135-OPL Góra Świętej Anny - Amfiteatr BnO 2003 1:10.000
2003-080-1134-MŁP Stella BnO 2003 1:10.000
2003-079-1133-ŁDZ Stumilowy Las BnO 2003 1:5.000
2003-078-1132-WM Trójka BnO 2003 1:2.500
2003-077-1131-ŚLS Biery BnO 2003 1:15.000
2003-076-1130-ŁDZ Czastary BnO 2003 -
2003-075-1129-ŁDZ Czastary BnO 2003 1:15.000
2003-074-1128-DLŚ Paulinium II - rowerowa RJnO 2003 1:15.000
2003-073-1127-DLŚ Paulinum II BnO 2003 1:15.000
2003-072-1126-DLŚ Paulinum II BnO 2003 1:10.000
2003-071-1125-POM Kościerzyna Szpital BnO 2003 1:5.000
2003-070-1124-LUB Stary Zamość 2 BnO 2003 1:10.000
2003-069-1123-ŚLS Jaworze BnO 2003 1:15.000
2003-068-1122-OPL Zdzieszowice PSP Nr 1 BnO 2003 1:1.500
2003-067-1121-DLŚ Biały Kościół BnO 2003 1:15.000
2003-066-1121-DLŚ Biały Kościół BnO 2003 1:10.000
2003-065-1119-OPL Żyrowa RJnO 2003 1:15.000
2003-064-1118-OPL Góra Świętej Anny - Rowerowa RJnO 2003 1:20.000
2003-063-1117-DLŚ Szklarska Poręba RJnO 2003 1:10.000
2003-062-1116-ZPM Borne Sulinowo BnO 2003 1:10.000
2003-061-1115-LBS Głębokie BnO 2003 1:8.000
2003-060-1114-PDK Horodne BnO 2003 1:10.000
2003-059-1113-MAZ Wilkowyja BnO 2003 1:10.000
2003-058-1112-MAZ Lasek Radość BnO 2003 1:4.000
2003-057-1111-LUB Stary Zamość 1 BnO 2003 1:10.000
2003-056-1110-ŁDZ Trakt Napoleoński BnO 2003 1:10.000
2003-055-1109-MŁP Kopaliny 2 BnO 2003 1:15.000
2003-054-1108-MŁP Nowy Wiśnicz BnO 2003 1:7.500
2003-053-1107-MŁP Puszcza Niepołomicka - Drwinia BnO 2003 1:15.000
2003-052-1106-MŁP Pogwizdów 2 BnO 2003 1:15.000
2003-051-1105-WM Szkoła Podstawowa w Olsztynku BnO 2003 1:2.000
2003-050-1104-MAZ Zegrze Płn. - CSŁiI BnO 2003 1:5.000
2003-049-1103-MAZ Jeziorek BnO 2003 1:5.000
2003-048-1102-MAZ Topór BnO 2003 1:10.000
2003-047-1101-MAZ Topór BnO 2003 1:15.000
2003-046-1100-POM Rybaki BnO 2003 1:10.000
2003-045-1099-POM Wieżyca III BnO 2003 1:15.000
2003-044-1098-POM U Stolema BnO 2003 1:5.000
2003-043-1097-POM Ostrzyce BnO 2003 1:15.000
2003-042-1096-POM Kolańska Huta BnO 2003 1:10.000
2003-041-1095-POM Babilon BnO 2003 1:10.000
2003-040-1094-POM Kopernica BnO 2003 1:15.000
2003-039-1093-DLŚ Oborniki Śląskie MTBO BnO 2003 1:10.000
2003-038-1092-DLŚ Pergola BnO 2003 1:5.000
2003-037-1091-KP U Słonia BnO 2003 1:10.000
2003-036-1090-ZPM Lubno BnO 2003 1:15.000
2003-035-1089-ZPM Dębołęka - Wieś BnO 2003 1:5.000
2003-034-1088-ZPM Dębołęka BnO 2003 1:10.000
2003-033-734-MAZ Rezerwat Florianów 1 BnO 2003 1:10.000
2003-032-1086-LBS Bobowicko BnO 2003 1:2.000
2003-031-1085-DLŚ Srebrna Góra - Między Mostami BnO 2003 1:7.500
2003-030-1084-DLŚ Srebrna Góra - Klątwa Fryderyka BnO 2003 1:7.500
2003-029-1083-DLŚ Pod Wyciągiem BnO 2003 1:5.000
2003-028-1082-LBS Dychów - Szczawno BnO 2003 1:10.000
2003-027-1081-MŁP Park w Kościelcu BnO 2003 1:1.500
2003-026-1080-MŁP Płaza Park BnO 2003 1:1.500
2003-025-1079-MŁP Młynnne Górne BnO 2003 1:10.000
2003-024-1078-MŁP Babia Góra BnO 2003 1:10.000
2003-023-1077-ŁDZ Szkoła Podstawowa Nr 38 BnO 2003 1:1.000
2003-022-1076-OPL Zdzieszowice - PSP 2 BnO 2003 1:1.500
2003-021-1075-OPL Zdzieszowice - Gimnazjum BnO 2003 1:3.000
2003-020-1074/POM Łęczyn BnO 2003 1:10.000
2003-019-1087-MAZ Rezerwat Florianów BnO 2003 1:15.000
2003-018-1072-POM Chynowie BnO 2003 1:10.000
2003-017-1071-POM Gimnazjum BnO 2003 1:10.000
2003-016-1070-PDL Gajówka Burczak RJnO 2003 1:10.000
2003-015-1069-PDL Góry Leńce BnO 2003 1:10.000
2003-014-1068-PDL Las Pietrasze BnO 2003 1:15.000
2003-013-1067-MAZ Skierdy BnO 2003 1:10.000
poprzednie1234567891011121314 [15]16171819202122232425262728następne
09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 1
Alabrudzińska AgnieszkaAlabrodzińska-Rycher AgnieszkaBartos ZbigniewCepurdej WladyslawCegiełka MilenaDomański AdamGałązka JadwigaGryziński MichałKamiński SebastianKwok Kin KwanKucharczyk JakubLubryka KrzysztofMarucha MartynaMarciniak KrystianMachowska WeronikaMilewska MarzenaOleszczak PatrykOwsiak StanisławProkopiuk KrzysztofPohl ArturWiśniewski JakubŻebrowska MagdaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies