Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2005-45-1266-OPL Zdzieszowice - 2 RJnO 2005 1:10.000
2005-44-1265-OPL Zdzieszowice - u Adama BnO 2005 1:1.000
2005-43-1264-DLŚ Szklarska Poręba - okolice sanatorium KRUS BnO 2005 1:10.000
2005-42-1263-DLŚ Szklarska Poręba II BnO 2005 1:10.000
2005-41-1262-DLŚ Szklarska Poręba - okolice hotelu Bosman BnO 2005 1:5.000
2005-40-1261-KP Barbarka BnO 2005 1:10.000
2005-39-1260-LBS Skwierzyna - Rynek BnO 2005 1:3.000
2005-38-1259-WM Ramsowo RJnO 2005 1:20.000
2005-37-1258-WM Dadaj RJnO 2005 1:15.000
2005-36-1257-MAZ Pułtusk - Rynek BnO 2005 1:5.000
2005-35-1256-MŁP Ryczów 2 - czyli Hucisko BnO 2005 1:10.000
2005-34-1255-MŁP Żelazko 2 - Świniuszka BnO 2005 1:15.000
2005-33-1254-MŁP Śrubarnia - Ośrodek MZBnO w Żelazku BnO 2005 1:10.000
2005-32-1253-MŁP Kolonia Ryczów - Grochowiec BnO 2005 1:15.000
2005-31-1252-KP Myślęcinek 3 BnO 2005 1:10.000
2005-30-1251-LBS Wzgórze Olka BnO 2005 1:10.000
2005-29-1250-LBS Żurawie Bagno BnO 2005 1:10.000
2005-28-1249-LBS PCO BnO 2005 1:10.000
2005-27-1248-LBS Brody BnO 2005 1:10.000
2005-26-1247-MAZ Ponikiew Płn. BnO 2005 1:10.000
2005-25-1246-OPL Zdzieszowice - Stadion BnO 2005 1:5.000
2005-24-1245-ŚLS Katowice - Park Kościuszki 2 BnO 2005 1:5.000
2005-23-1244-MAZ Park Leśny Młociny - Wydma BnO 2005 1:3.000
2005-22-1243-DLŚ U Źródeł BnO 2005 -
2005-21-1242-WM Bajka BnO 2005 1:10.000
2005-20-1241-MAZ Szygówek BnO 2005 1:10.000
2005-19-1240-MAZ Pawłówek BnO 2005 1:10.000
2005-18-1239-DLŚ Boguszyce BnO 2005 1:15.000
2005-17-1238-POM Gacyny BnO 2005 1:15.000
2005-16-1237-POM Grodzisko BnO 2005 1:15.000
2005-15-1236-POM Łężyce BnO 2005 1:10.000
2005-14-1235-MAZ Przystanek 2 BnO 2005 1:10.000
2005-13-1234-MAZ Sterani TP i JP BnO 2005 1:5.000
2005-12-1233-ŁDZ Trakt Burzyński BnO 2005 1:10.000
2005-11-1232-PDK Tarnawce w Zakolu Sanu BnO 2005 1:15.000
2005-10-1231-WLP Olejnica II BnO 2005 1:15.000
2005-09-1230-ZPM Janowo BnO 2005 1:15.000
2005-08-1229-LBS Przejazd BnO 2005 1:10.000
2005-07-1228-ŚLS Chorzów - WPKiW 2 BnO 2005 1:10.000
2005-06-1227-POM Lasek Południowy BnO 2005 1:10.000
2005-05-1226-MŁP Park w Młoszowej BnO 2005 1:1.500
2005-04-1225-MŁP Park Miejski w Chrzanowie BnO 2005 1:1.000
2005-03-1224-MŁP Dworek Marsów BnO 2005 1:2.500
2005-02-1223-ŚLS Pasmo Jastrzębnika BnO 2005 1:10.000
2005-01-1222-DLŚ Ślęża BnO 2005 -
2004-66-1221-DLŚ Ślęza BnO 2004 1:5.000
2004-65-1220-ŁDZ Park Helenowski BnO 2004 1:2.500
2004-64-1219-POM Krykulec BnO 2004 -
2004-63-1218-POM Krzyżowa Góra 2 MTB BnO 2004 -
2004-62-1217-KP Tówka BnO 2004 1:10.000
2004-61-1216-OPL Kędzierzyn - Koźle Biały Ług BnO 2004 1:10.000
2004-60-1215-MŁP Paproć BnO 2004 1:10.000
2004-59-1214-ŚLS Gliwice Park Francuski - Osiedle Gwardii Ludowej BnO 2004 1:4.000
2004-58-1213-ŚLS Gimnazjum nr 2 im. Jadwigi Królowej Polski w Rybniku BnO 2004 1:1.000
2004-57-1212-ŚLS Gliwice - Park Chrobrego 2 BnO 2004 1:5.000
2004-56-1211-MŁP Limanowa - Miejska Góra BnO 2004 1:10.000
2004-55-1210-MŁP Królikówka BnO 2004 1:10.000
2004-54-1209-POM Drzewina 2 BnO 2004 1:10.000
2004-53-1208-POM Oliwa BnO 2004 -
2004-52-1207-WM Jedynka BnO 2004 1:2.000
2004-51-1206-WM Dąbrówka BnO 2004 1:10.000
2004-50-1205-DLŚ Zębata BnO 2004 1:10.000
2004-49-1204-DLŚ Cztery i pół buka BnO 2004 1:10.000
2004-48-1203-DLŚ Druga Klątwa Fryderyka BnO 2004 1:10.000
2004-47-1202-ZPM Głowa Orła Borne Sulinowo BnO 2004 1:5.000
2004-46-1201-MAZ Pogorzel BnO 2004 1:10.000
2004-45-1200-MAZ Obręb BnO 2004 1:10.000
2004-44-1199-MAZ Krzymów BnO 2004 1:10.000
2004-43-1198-PDL Zwierzyniec Las BnO 2004 1:5.000
2004-42-1197-MŁP Zalew Chechło BnO 2004 1:10.000
2004-41-1196-POM Stara Piła II BnO 2004 1:10.000
2004-40-1195-POM Piekiełko II BnO 2004 1:10.000
2004-39-1194-WM Stare Miasto BnO 2005 1:2.500
2004-38-1193-MAZ Twierdza Modlin BnO 2004 1:7.500
2004-37-1192-LBS Goraj BnO 2004 1:10.000
2004-36-1191-LBS Olszynki BnO 2004 1:5.000
2004-35-1190-LBS Rakowo 2 BnO 2004 1:10.000
2004-34-1189-LBS Wiejce BnO 2004 1:10.000
2004-33-1188-ŚLS Rzędkowice 2 Skały Podlesickie BnO 2004 1:15.000
2004-32-1187-ŚLS Góra Zborów 2 BnO 2004 1:10.000
2004-31-1186-ŚLS Morsko 2 Pięć Przełęczy BnO 2004 1:15.000
2004-30-1185-ŚLS Kostkowice 2 Skały Kroczyckie BnO 2004 1:15.000
2004-29-1179-POM Niedźwiednik 3 BnO 2004 1:15.000
2004-28-1183-POM Krzyżowa Góra 2 BnO 2004 1:10.000
2004-27-1182-POM Dolina Radości 3 BnO 2004 1:15.000
2004-26-1181-POM Owczarnia BnO 2004 1:10.000
2004-25-1180-POM Dolina Ewy 3 BnO 2004 1:10.000
2004-24-1179-POM Niedźwiednik 3 BnO 2004 1:15.000
2004-23-1178-LBL Ostrów Lubelski 2 BnO 2004 1:10.000
2004-22-1177-LBL Ostrów Lubelski 1 BnO 2004 1:10.000
2004-21-1176-LBL Ostrów Lubelski BnO 2004 1:15.000
2004-20-1175-PDK Grodzisko BnO 2004 1:10.000
2004-19-1174-MŁP Wielogłowy Stadnina BnO 2004 1:7.500
2004-18-1173-MŁP Wielogłowy 3 BnO 2004 1:10.000
2004-17-1172-DLŚ Syców Park BnO 2004 1:5.000
2004-16-1171-ŚLS Gliwice - Las Żorek III BnO 2004 1:10.000
2004-15-1170-POM Juszki BnO 2004 1:10.000
2004-14-1169-POM Stawiska BnO 2004 1:10.000
2004-13-1168-DLŚ Droga Murzycka BnO 2004 1:10.000
2004-12-1167-LBS Dychów - Poligon BnO 2004 1:10.000
poprzednie12345678910111213 [14]1516171819202122232425262728następne
09.30 MMM strefa D - Bieg klasyczny09.29 MMM strefa D - Bieg sprinterski09.23 Mistrzostwa Warmii i Mazur - średni09.22 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Mistrzostwa Polski na dystansie klasycznym09.22 Mistrzostwa Warmii i Mazur - klasyk09.16 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - klasyk09.15 Mistrzostwa Łodzi w nocnym bnO - etap 109.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - Starówka Wieczorową Porą 4 Mistrzostwa Warmii i Mazur - sprint09.15 Dolnośląski Festiwal BnO - bieg sprinterski (nocny)09.15 Mistrzostwa Warmii i Mazur - V Puchar Elbląga Puchar Pomorza Mistrzostwa Warmi i Mazur - średni09.13 Stawiam Pierwsze Kroki z Mapą i Kompasem - etap109.08 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 2 - bieg średniodystansowy09.07 Klubowe Mistrzostwa Polski II runda - Etap 1 - sprint nocny09.01 Puchar OK!Sport - Warszawska Olimpiada Młodzieży w Klasycznym BnO09.01 Puchar OK!Sport - Mistrzostwa Mazowsza w nocnym BnO08.25 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 208.24 Grand Prix Pomorza 2018 - Etap 108.11 Grand Prix Polonia - Etap 208.10 Grand Prix Polonia - Etap 107.28 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 2 07.27 XVI Limanowa Cup 2018 - Etap 107.07 Puchar Wawelu - Etap 407.06 Puchar Wawelu - Etap 307.05 Puchar Wawelu - Etap 207.04 Puchar Wawelu - Etap 106.17 Głuchołazy Cup - Etap 306.16 Głuchołazy Cup - Etap 2 06.15 Głuchołazy Cup - Etap 106.10 Mistrzostwa Polski, Mistrzostwa Polski Masters - Etap 2 - sprint06.02 Puchar Najmłodszych - bieg klasyczny06.01 Puchar Najmłodszych - bieg sprinterski 05.27 Mistrzostwa woj. pomorskiego - sprint05.27 Puchar Pomorza - średni05.26 Puchar Pomorza - klasyk (skrócony)05.20 Puchar Warmii i Mazur - Puchar Puszczy Piskiej05.20 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg sprinterski05.19 Puchar Warmii i Mazur - Mistrzstwa Woj. Warmińsko-Mazurskiego dystans średni05.19 Klubowe Mistrzostwa Polski - bieg klasyczny05.13 Mistrzostwa Gdyni – Puchar Pomorza - dystans średni05.12 Mistrzostwa Woj. Łódzkiego - etap 1
Alabrudzińska AgnieszkaAlabrodzińska-Rycher AgnieszkaBartos ZbigniewCepurdej WladyslawCegiełka MilenaDomański AdamGałązka JadwigaGryziński MichałKamiński SebastianKwok Kin KwanKucharczyk JakubLubryka KrzysztofMarucha MartynaMarciniak KrystianMachowska WeronikaMilewska MarzenaOleszczak PatrykOwsiak StanisławProkopiuk KrzysztofPohl ArturWiśniewski JakubŻebrowska MagdaŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies