Polski Związek Orientacj Sportowej
MAPY
Nr Nazwa Rodzaj Rok Skala Plik
2004-60-1215-MŁP Paproć BnO 2004 1:10.000
2004-59-1214-ŚLS Gliwice Park Francuski - Osiedle Gwardii Ludowej BnO 2004 1:4.000
2004-58-1213-ŚLS Gimnazjum nr 2 im. Jadwigi Królowej Polski w Rybniku BnO 2004 1:1.000
2004-57-1212-ŚLS Gliwice - Park Chrobrego 2 BnO 2004 1:5.000
2004-56-1211-MŁP Limanowa - Miejska Góra BnO 2004 1:10.000
2004-55-1210-MŁP Królikówka BnO 2004 1:10.000
2004-54-1209-POM Drzewina 2 BnO 2004 1:10.000
2004-53-1208-POM Oliwa BnO 2004 -
2004-52-1207-WM Jedynka BnO 2004 1:2.000
2004-51-1206-WM Dąbrówka BnO 2004 1:10.000
2004-50-1205-DLŚ Zębata BnO 2004 1:10.000
2004-49-1204-DLŚ Cztery i pół buka BnO 2004 1:10.000
2004-48-1203-DLŚ Druga Klątwa Fryderyka BnO 2004 1:10.000
2004-47-1202-ZPM Głowa Orła Borne Sulinowo BnO 2004 1:5.000
2004-46-1201-MAZ Pogorzel BnO 2004 1:10.000
2004-45-1200-MAZ Obręb BnO 2004 1:10.000
2004-44-1199-MAZ Krzymów BnO 2004 1:10.000
2004-43-1198-PDL Zwierzyniec Las BnO 2004 1:5.000
2004-42-1197-MŁP Zalew Chechło BnO 2004 1:10.000
2004-41-1196-POM Stara Piła II BnO 2004 1:10.000
2004-40-1195-POM Piekiełko II BnO 2004 1:10.000
2004-39-1194-WM Stare Miasto BnO 2005 1:2.500
2004-38-1193-MAZ Twierdza Modlin BnO 2004 1:7.500
2004-37-1192-LBS Goraj BnO 2004 1:10.000
2004-36-1191-LBS Olszynki BnO 2004 1:5.000
2004-35-1190-LBS Rakowo 2 BnO 2004 1:10.000
2004-34-1189-LBS Wiejce BnO 2004 1:10.000
2004-33-1188-ŚLS Rzędkowice 2 Skały Podlesickie BnO 2004 1:15.000
2004-32-1187-ŚLS Góra Zborów 2 BnO 2004 1:10.000
2004-31-1186-ŚLS Morsko 2 Pięć Przełęczy BnO 2004 1:15.000
2004-30-1185-ŚLS Kostkowice 2 Skały Kroczyckie BnO 2004 1:15.000
2004-29-1179-POM Niedźwiednik 3 BnO 2004 1:15.000
2004-28-1183-POM Krzyżowa Góra 2 BnO 2004 1:10.000
2004-27-1182-POM Dolina Radości 3 BnO 2004 1:15.000
2004-26-1181-POM Owczarnia BnO 2004 1:10.000
2004-25-1180-POM Dolina Ewy 3 BnO 2004 1:10.000
2004-24-1179-POM Niedźwiednik 3 BnO 2004 1:15.000
2004-23-1178-LBL Ostrów Lubelski 2 BnO 2004 1:10.000
2004-22-1177-LBL Ostrów Lubelski 1 BnO 2004 1:10.000
2004-21-1176-LBL Ostrów Lubelski BnO 2004 1:15.000
2004-20-1175-PDK Grodzisko BnO 2004 1:10.000
2004-19-1174-MŁP Wielogłowy Stadnina BnO 2004 1:7.500
2004-18-1173-MŁP Wielogłowy 3 BnO 2004 1:10.000
2004-17-1172-DLŚ Syców Park BnO 2004 1:5.000
2004-16-1171-ŚLS Gliwice - Las Żorek III BnO 2004 1:10.000
2004-15-1170-POM Juszki BnO 2004 1:10.000
2004-14-1169-POM Stawiska BnO 2004 1:10.000
2004-13-1168-DLŚ Droga Murzycka BnO 2004 1:10.000
2004-12-1167-LBS Dychów - Poligon BnO 2004 1:10.000
2004-11-1166-ŁDZ Pełczyska BnO 2004 1:15.000
2004-10-1165-POM Leśniczówka BnO 2004 1:10.000
2004-09-1165-POM Leśniczówka Barłomino BnO 2004 1:15.000
2004-08-1163-DLŚ Zaborze BnO 2004 1:10.000
2004-07-1162-PDK Góra Parkowa BnO 2004 1:2.500
2004-06-1161-WM Jezioro Drwęckie BnO 2004 1:15.000
2004-05-1160-WM Jezioro Drwęckie RJnO 2004 1:20.000
2004-04-1159-WLP Rybojecko BnO 2004 1:10.000
2004-03-1158-WLP Laski Tartak BnO 2004 1:10.000
2004-02-1157-LBS Strychy BnO 2004 1:10.000
2004-01-1156-ŚLS Zabrze - Helenka BnO 2004 1:10.000
2003-101-1155-MAZ Park Leśny Powsin BnO 2003 1:5.000
2003-100-1154-DLŚ Koniec Świata II RJnO 2003 1:15.000
2003-099-1153-DLŚ Janowice Wielkie RJnO 2003 1:15.000
2003-098-1152-MAZ Falenica 2R RJnO 2003 1:10.000
2003-097-1151-MAZ Boisko Radość BnO 2003 -
2003-096-1150-WM Ogrody BnO 2003 1:5.000
2003-095-1149-WLP Szwedzkie Wały BnO 2003 1:7.500
2003-094-1148-KP Las Papowski 2 R RJnO 2003 1:15.000
2003-093-1147-KP Grębocin-Kolonia BnO 2003 1:2.000
2003-092-1146-WM Jezioro Drwęckie (część południowa) BnO 2003 1:10.000
2003-091-1145-DLŚ Borowice 2 BnO 2003 1:10.000
2003-090-1145-POM Szczyt BnO 2003 1:10.000
2003-089-1143-POM SP 45 Gdynia BnO 2003 1:1.000
2003-088-1142-POM Wiczlino BnO 2003 1:10.000
2003-087-1141-POM Stadion Luzino BnO 2003 -
2003-086-1140-POM Migowo BnO 2003 1:4.000
2003-085-1139-POM Chmielno BnO 2003 1:10.000
2003-084-1138-ZPM Strzelica BnO 2003 1:10.000
2003-083-1137-ŚLS Rybnik - Kamień BnO 2003 1:15.000
2003-082-1136-ŚLS Gliwice - Las Żorek 2 BnO 2003 1:15.000
2003-081-1135-OPL Góra Świętej Anny - Amfiteatr BnO 2003 1:10.000
2003-080-1134-MŁP Stella BnO 2003 1:10.000
2003-079-1133-ŁDZ Stumilowy Las BnO 2003 1:5.000
2003-078-1132-WM Trójka BnO 2003 1:2.500
2003-077-1131-ŚLS Biery BnO 2003 1:15.000
2003-076-1130-ŁDZ Czastary BnO 2003 -
2003-075-1129-ŁDZ Czastary BnO 2003 1:15.000
2003-074-1128-DLŚ Paulinium II - rowerowa RJnO 2003 1:15.000
2003-073-1127-DLŚ Paulinum II BnO 2003 1:15.000
2003-072-1126-DLŚ Paulinum II BnO 2003 1:10.000
2003-071-1125-POM Kościerzyna Szpital BnO 2003 1:5.000
2003-070-1124-LUB Stary Zamość 2 BnO 2003 1:10.000
2003-069-1123-ŚLS Jaworze BnO 2003 1:15.000
2003-068-1122-OPL Zdzieszowice PSP Nr 1 BnO 2003 1:1.500
2003-067-1121-DLŚ Biały Kościół BnO 2003 1:15.000
2003-066-1121-DLŚ Biały Kościół BnO 2003 1:10.000
2003-065-1119-OPL Żyrowa RJnO 2003 1:15.000
2003-064-1118-OPL Góra Świętej Anny - Rowerowa RJnO 2003 1:20.000
2003-063-1117-DLŚ Szklarska Poręba RJnO 2003 1:10.000
2003-062-1116-ZPM Borne Sulinowo BnO 2003 1:10.000
poprzednie123456789101112 [13]14151617181920212223242526następne
05.27 XXIII Puchar Paulinum - sprint05.27 XXIII Puchar Paulinum - średni05.20 CTZ; KMP BnO - klasyk05.14 V Puchar Puszczy Piskiej - średni05.14 Mistrzostwa Gdyni /Puchar Pomorza III - klasyk05.13 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza II - średni05.13 V Puchar Puszczy Piskiej - klasyk05.06 XXIV Mistrzostwa Załęczańskiego Parku Krajobrazowego - E105.03 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E305.02 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E205.01 CTZ; Grand Prix Mazowsza - E105.01 Tajemnice Dolnego Śląska - E3-średni04.30 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E2 - Warszawska Mila04.30 Tajemnice Dolnego Śląska - E2-średni04.29 CTZ; Warszawska Mila 2017 - E1 - bieg średniodystansowy04.29 Tajemnice Dolnego Śląska - E1-sprint04.29 Mistrzostwa Olsztynka - klasyk04.23 II Puchar KU AZS UMCS - średni04.23 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - średni04.22 II Puchar KU AZS UMCS - klasyk04.22 XXIV Mistrzostwa Pomorza i Kujaw - klasyk04.22 Mistrzostwa Powiatu Wieruszowskiego - skrócony klasyk04.08 CTZ; MP i MPM w BnO - ultraLong04.02 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - klasyk04.01 Mistrzostwa woj. Zachodniopomorskiego - sprint03.26 KMP test race - klasyk03.26 Grand Prix Małopolski - E1.2- klasyk03.25 Mistrzostwa woj.pomorskiego /Puchar Pomorza I - long03.25 Powitanie Wiosny - skrócony klasyk03.25 Grand Prix Małopolski - E1.1- średni10.29 Mistrzostwa Łodzi w Nocnym BnO - skrócony klasyk10.23 Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w BnO - klasyk10.22 Euroliga - średni10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-klasyk10.22 Euroliga - sprint10.22 Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików - MMM-sprint10.16 Mistrzostwa Mazowsza - bieg średniodystansowy10.16 Bukowa Cup III - E310.15 WOM - sprint10.15 Bukowa Cup III - E2
Aniszewska KatarzynaBartkowski JacekBorowska RomanaCzapińska IgaDrab MagdalenaJanik UrszulaKonieczna JuliaMoszkowicz AnnaMikołajczyk KlaudiaNarożna NataliaNadolski AlanOrlański JerzyPorzycz JerzyRoczniak StanisławWerle DawidWalczak KatarzynaWasiński KacperŻyczymy sukcesów!
POLECAMY
MEDIA
PARTNERZY
Serwis wykorzystuje pliki cookies, używanie serwisu zielonysport.pl oznacza zgodę na ich zapis i wykorzystanie. Więcej w informacja o używaniu plików cookies